Apple + VW = I CAR

Главният форум, касаещ всичко свързано с автомобилите Volkswagen
Потребителски аватар
moleo
0888
Мнения: 755
Регистриран на: Сря 30 авг 2006 9:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Apple + VW = I CAR

Мнениеот moleo » Пон 03 сеп 2007 8:56


Volkswagen и компютърният гигант Apple водят преговори за съвместна дейност по производството на една от колите на бъдещето. Автомобил, наситен с електронни технологии от последно поколение, ще бъде интересен за младите купувачи




Потребителски аватар
maiz
Мнения: 1558
Регистриран на: Нед 01 юли 2007 7:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот maiz » Пон 03 сеп 2007 9:02


Може пък и да се получи, освен ако до тогава Порше не купи основния пакет от акциите на VW , (сега държи 31%).


Потребителски аватар
moleo
0888
Мнения: 755
Регистриран на: Сря 30 авг 2006 9:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот moleo » Пон 03 сеп 2007 9:06


maiz написа:Може пък и да се получи, освен ако до тогава Порше не купи основния пакет от акциите на VW , (сега държи 31%).




което ми се струва малко странно, обратното не е ли по-логично. Нека по светнатите да се изкажат по темата, защото наистина е интересно


snooperchi
Мнения: 297
Регистриран на: Сря 12 юли 2006 11:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Горна Оряховица

Мнениеот snooperchi » Пон 03 сеп 2007 9:27


moleo написа:
maiz написа:Може пък и да се получи, освен ако до тогава Порше не купи основния пакет от акциите на VW , (сега държи 31%).




което ми се струва малко странно, обратното не е ли по-логично. Нека по светнатите да се изкажат по темата, защото наистина е интересно
И аз бих се накефил... VW да купят Порше.. :D А по темата това ще е много интересно :) какъв ще е тоя автомобил :p


Потребителски аватар
maiz
Мнения: 1558
Регистриран на: Нед 01 юли 2007 7:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот maiz » Пон 03 сеп 2007 9:42


То и на мен ме иска така, обаче фактите са други.

Производителят на емблематични модели като 911 и Cayenne се е прицелил върху контролният пакет акции на немците

Porsche планира да увеличи своя дял във Volkswagen до 51%. Информацията е на немското седмично издание Der Spiegel. През пролетта на тази година производителят на луксозните спортни автомобили вече държеше 30.9% от акциите на компанията, направила "костенурката".

Вчера говорител на Porsche заяви пред медиите, че бордът на директорите на компанията все още не обсъжда увеличаването на влиянието си във VW. Според неназован източник, близък до двете компании, това не отговаря на истината и още в началото на 2008 г. производителят на модела 911 ще надхвърли границата от 50% във Volkswagen.
Източник:
http://www.ipo.bg/Default2.aspx?Article ... 5c&ref=rss
[url][/url]


Потребителски аватар
moleo
0888
Мнения: 755
Регистриран на: Сря 30 авг 2006 9:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот moleo » Пон 03 сеп 2007 12:27


бре деба е как ще стане, като фоксваген притежават толкова марки, следователно би трябвало да са доста по-богата фирма ?


iceto
Мнения: 397
Регистриран на: Сря 08 ное 2006 20:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот iceto » Пон 03 сеп 2007 13:08


то и GM притежават много марки, важно е в края на годината каква е печалбата


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот веселин » Пон 03 сеп 2007 13:25


Да - много ще ми хареса тая кола - :a boi de Да ти :censored: и електронните технологии от последно поколение :twisted:



Върни се в “Основен Volkswagen Форум”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта