Колко струва Г4 в Германия според Авто Билд :)

Главният форум, касаещ всичко свързано с автомобилите Volkswagen
Потребителски аватар
Sashko_Trg
Мнения: 2756
Регистриран на: Вто 10 мар 2009 18:38
Автомобил: Audi A4 Avant
Двигател: 2 0 TDI
Местоположение: Търговище

Re: Колко струва Г4 в Германия според Авто Билд :)

Мнениеот Sashko_Trg » Сря 06 юли 2011 23:29


Така е :) ама докато му дойде времето на старо на тоя голф Р ние кой знае къде ще сме :)




Потребителски аватар
Vidol Nikolov
Мнения: 2150
Регистриран на: Чет 22 яну 2009 12:22
Автомобил: Jetta 1.6
Двигател: PN
Местоположение: ---

Re: Колко струва Г4 в Германия според Авто Билд :)

Мнениеот Vidol Nikolov » Пет 08 юли 2011 2:24


За близо 50 000 евро,по-скоро бих си взел 4 годишно RS6 5.2отколкото някав голф пък бил той и Р ,супер Рр и квото и да е там!Другата година вече ще има 4-годишни,и колегите които се притесняват къде ще сме ще им кажа - Зад волана на Аудитата scare .


Потребителски аватар
icoico
Мнения: 3795
Регистриран на: Пет 04 май 2007 18:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Stuttgart
Контакти:

Re: Колко струва Г4 в Германия според Авто Билд :)

Мнениеот icoico » Съб 09 юли 2011 0:17


brabus написа:Ето малко по темата.
Аз като заклет фен на Golf 4 R32 и търся такъв с ясна сервизна история, да бъде под 100 000 км, да е в заводски вид и голям + е да е от първи собственик.
Та с тези ми изисквания каквото и да правя вървя над 15 000 евро.

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1
??
BTW:Тоя червения за 20 К ойро така както е бит от градушка ли го харесваш? :gruebel
...Liebhaber Fahrzeug keinen Winter gefahren Hatte am 22.6 einen Hagelschaden muss ich erst Reparieren lassen.


Потребителски аватар
brabus
R-циклопедист на VW
R-циклопедист на VW
Мнения: 11161
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 8:17
Автомобил: Golf II GTI PB A4 Avant 1.8 TQ
Двигател: 1991 2003
Местоположение: София
Контакти:

Re: Колко струва Г4 в Германия според Авто Билд :)

Мнениеот brabus » Съб 09 юли 2011 7:01


Това с градушката съм го пропуснал поради "фатерния" ми немски :lol: mhihi
Идеята беше да покажа примерни обяви. В момента не мога да си помисля за поредна смяна на кола. Ама ми харесва този модел.

П.П. До колегата с RS6. На 4 години тази кола, като всяка спортна, влиза в периода на сериозните поддръжки. Идея нямаш колко струва подмяна на основни агрегати в RS6 scare mhihi


Потребителски аватар
Aprilia
Мнения: 1300
Регистриран на: Съб 15 мар 2008 0:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Торино, Италия

Re: Колко струва Г4 в Германия според Авто Билд :)

Мнениеот Aprilia » Съб 09 юли 2011 10:47


brabus написа:Това с градушката съм го пропуснал поради "фатерния" ми немски :lol: mhihi
Идеята беше да покажа примерни обяви. В момента не мога да си помисля за поредна смяна на кола. Ама ми харесва този модел.

П.П. До колегата с RS6. На 4 години тази кола, като всяка спортна, влиза в периода на сериозните поддръжки. Идея нямаш колко струва подмяна на основни агрегати в RS6 scare mhihi

Само дискове с накладки при официален представител на РС6 ц5 гонят 3 хилки, турбината с връщане на старата е 3300 лева. Тези цени са от преди година и нещо когато бях почти с 2-та крака в такава кола, ама като чух я оставих друг да и се радва mhihi Друг е въпроса че това не е кола за всеки ден, и ако се вземе на малко км вероятността да правиш нещо в близките 2-3 години е минимална, при положение че се кара само съботно-неделно :wink: И аз като колегата за толкова много еврейчета бих взел нещо по-расово от гоуф :Mr Green Fun


peteralex
Мнения: 2
Регистриран на: Пет 27 май 2011 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Колко струва Г4 в Германия според Авто Билд :)

Мнениеот peteralex » Сря 13 юли 2011 9:39


mufin написа:Няма такова нещо като евтни коли от Италия.
Има евтини бракувани коли от Италия

Помислете къде е разликата :D



Колега, не всеки може да го помисли и измисли - трябва да ти е обяснено какво означава това за да го знаеш. Иначе си изключително прав - именно от бракуваните идва голямата разлика, но хванат ли те с бракуван в Европа - веднага те спират от движение, само тука можеш все още да ги караш.


Потребителски аватар
Sashko_Trg
Мнения: 2756
Регистриран на: Вто 10 мар 2009 18:38
Автомобил: Audi A4 Avant
Двигател: 2 0 TDI
Местоположение: Търговище

Re: Колко струва Г4 в Германия според Авто Билд :)

Мнениеот Sashko_Trg » Вто 26 юли 2011 19:24


Не знам колеги обаче не мога да не го споделя и темата не и е точно място, но все мак по-горе говорихме за R32. И от няколко дена тук града с холандски номер се върти ето този звяр. И просто когато го видя и капачките на коленете ми омекват Направо е жесток !!!! И на всичкото отгоре го кара някакво момиче и направо ми иде да и бия един шут и да и взема колата. :063:


Потребителски аватар
theraven
Мнения: 2358
Регистриран на: Сря 05 мар 2008 15:56
Автомобил: Golf Mk4 Sport Edition
Двигател: SDI
Местоположение: Нова Загора/София/Лондон
Контакти:

Re: Колко струва Г4 в Германия според Авто Билд :)

Мнениеот theraven » Нед 14 авг 2011 1:11


brabus написа:Това с градушката съм го пропуснал поради "фатерния" ми немски :lol: mhihi
Идеята беше да покажа примерни обяви. В момента не мога да си помисля за поредна смяна на кола. Ама ми харесва този модел.

П.П. До колегата с RS6. На 4 години тази кола, като всяка спортна, влиза в периода на сериозните поддръжки. Идея нямаш колко струва подмяна на основни агрегати в RS6 scare mhihi


Аз за малко да се обуя с едни спирачки от R32, но предвидливо проверих колко струват дискове и накладки за R32 и бързо се отказах. Пустите спирачки почти гонят хилядарка :shock Само за това знам, не се знае колко ще струват съединители или разни части по мотора. А пък да не говорим ако е DSG. То дай боже да е DSG, ама да не е счупено DSG и ти да си му чорбаджията mhihi

Споделям един интересен факт: За Европа са произведени 5000 R32-ки, за Америка също толкова. Преди време следях с интерес една тема-проект в http://www.uk-mkivs.net за едно момче, което си търсеше R32-ка страшно много време. И това защото я търсеше специално червена и четириврата (освен десния волан). Звънял по някакви представителства (stealers както им викат mhihi ) и оттам му казали, че такива, отговарящи на описанието има около 10 бройки изобщо :shock (по спомен казвам цифрата, но гравитираше около тази бройка). Е накрая я намери и плати луди пари за нея (естествено), но търсенето беше голямо.

MkIV R32 ми е болна тема... Но нищо, някой ден...



Върни се в “Основен Volkswagen Форум”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта