За рапидките на бронята?

Главният форум, касаещ всичко свързано с автомобилите Volkswagen
Потребителски аватар
Memo
Мнения: 351
Регистриран на: Нед 09 окт 2005 12:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

За рапидките на бронята?

Мнениеот Memo » Пон 03 апр 2006 17:40


Колеги,
днес си заварих колата без бленди, някой си ги харесал посред бял ден на центъра, та реших да сложа рапидки в бронята. Искам да помоля някой, който си е слагал да пусне снимки отблизо, ако има, че ме е страх да не осера бронята и с пример ще ми е по лесно. Ако има някакъв пениз при слагането ще се радвам да ми кажете, просто не ми се е налагало да се занимавам с нещо подобно :oops:




black`
Мнения: 3377
Регистриран на: Сря 22 мар 2006 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Global

Мнениеот black` » Пон 03 апр 2006 17:45


Колега съжалявам. :cry: На мене ми се случи съото нещо само че с решетката заради малките фарове. Честита да им е! :twisted: :evil: И без тва беше счупен единия. :twisted:
Та по твоя въпрос мога да ти кажа от личен опит че бронята или каквото и да било става за най-сигурно с нитове щот гадовете и рапидките ще ти отвият и нема да разбереш. Но трябва да е мека пластмасата и да се гъне лесно дори на ръка иначе от вибрациите и слънцето се напуква и става неприятно за гледане. Успех. :wink:


Потребителски аватар
dude
Мнения: 1614
Регистриран на: Пет 27 май 2005 13:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот dude » Пон 03 апр 2006 17:45


мога да ти помогна само в едно, първо намери си черни рапидки, има и такива. второ, ако не уцелиш хубаво дупките и тръгне накриво не продължавай. Вярно, че рапидката ще дръпне пластмасата, но ще ти избягат другите дупки и става кофти.


Потребителски аватар
Memo
Мнения: 351
Регистриран на: Нед 09 окт 2005 12:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Memo » Пон 03 апр 2006 22:10


dude написа:мога да ти помогна само в едно, първо намери си черни рапидки, има и такива. второ, ако не уцелиш хубаво дупките и тръгне накриво не продължавай. Вярно, че рапидката ще дръпне пластмасата, но ще ти избягат другите дупки и става кофти.

То няма дупки, аз ще ги разпробивам, как така ще избягат? Кажете какъв размер боргия да ползвам, че съм пълен лайк в тези области.


Потребителски аватар
smurf
Мнения: 918
Регистриран на: Пон 13 фев 2006 19:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Димитровград

Мнениеот smurf » Вто 04 апр 2006 0:14


размера на бургията зависи от размера на рапидата:))аз имам опит в тези неща, ако искаш мога да ти помогна при "монтажа"


Потребителски аватар
Memo
Мнения: 351
Регистриран на: Нед 09 окт 2005 12:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Memo » Вто 04 апр 2006 19:58


smurf написа:размера на бургията зависи от размера на рапидата:))аз имам опит в тези неща, ако искаш мога да ти помогна при "монтажа"

Благодаря колега,
но съм далече. Абе някой тука беше пускал снимки как го е направил, но не мога да ги намеря, сещате ли се ?



Върни се в “Основен Volkswagen Форум”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта