Дневни светлини

Главният форум, касаещ всичко свързано с автомобилите Volkswagen
dikanski
Мнения: 92
Регистриран на: Пет 19 фев 2010 22:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Pernik
Контакти:

Re: Дневни светлини

Мнениеот dikanski » Чет 23 авг 2012 15:51


kris11 написа:Koстов може да си говори много, може и да не спира. Има си закон В закопна пише... След като няма ни що писано за хардуерни или софтуерни намеси може да си обърше задника с 1 шкурка поне номер 30.
В закона пише или дневни светлини - никъде няма коментар за сертификати, за обозначение я/у осв. тяло, за монтажа. За Монтажа има изисквания зa габаритите на монтаж, които са доста разтегливи. Коментара на Костов е" 1 жена каза"

Да ,ама иди им обясни на другарите в храстите ,които само това чакат.На мен в цяла Европа ,с българска кола,нищо не ми казаха и само тук ми изкараха фаровете не регулирани.Трябва си само спор и възражения и тн.




Потребителски аватар
ivo_555
Мнения: 1913
Регистриран на: Чет 21 яну 2010 11:16
Автомобил:
Двигател:

Re: Дневни светлини

Мнениеот ivo_555 » Чет 23 авг 2012 16:21


Скоро щяло да има официален отговор от "Автомобилна администрация", но аз изобщо не се надявам да разрешат нещо допълнително монтирано без Технотест!

То в закона пише "къси", ма това не значи че мога да си монтирам още едни къси, нали?

Поне докато не се изяснят нещата не си правете експерименти с НЕфабрично монтирани светлини!


Потребителски аватар
Sunny
Дезертьор
Мнения: 3605
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 14:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Дневни светлини

Мнениеот Sunny » Чет 23 авг 2012 16:29


Тъй като темата се дублира с тази viewtopic.php?f=59&t=339067 ще заключа едната за да не се разкъсва/препокрива информацията



Върни се в “Основен Volkswagen Форум”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта