Съвет за покупка на аларма

Главният форум, касаещ всичко свързано с автомобилите Volkswagen
Потребителски аватар
Manolov
Мнения: 45
Регистриран на: Пон 09 апр 2007 16:02
Автомобил: Seat Inka
Двигател: 1Y
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Мнениеот Manolov » Сря 19 мар 2008 17:50


Jetman написа:Важното е да не е много евтина, примерно под 100лв с монтаж че тогава най-вероятно е китайска и почти никаква работа не върши! Добре е да е поне 120-130 лв - с 2 дистанционни управления, двузонов шоков датчик, охрана на всички врати и капаци, да командва централното и да има имоболайзер! Но най-същественното е да питаш дали е с единичен(статичен) код или динамичен - това е кода за комуникация м/у чипа в дистанционното и алармата, защото ако е с статичен много бързо ги сканират и го налучкват и я отварят(особено в София)!


Колега ти ме уби направо.Всички нови китайски аларми са с бушони за мигачите и ако дадеш на късо лампата изгаря само той, алармата продължава да действа.Лично аз мразя валкор заради тях се научих да разбивам тяхнате аларми че да мога да паля.Когато си иска работеше тъпата аларма.Нали за нея дават доживотна гаранция- връщам я аз в Пловдив и те чак след 3 :shock седмици ми я връщат и почна да не реагира на настройка на шок датчика и от менюто.В момента като хубави модели са на БМС алармите , там сатурн и така нататък и на Милен в Стара Загора - Милениум.За тях ако ти е познат този който ти слага алармата може да ти направи доживотна гаранция.В момента има и 1 китайски който стават прекрасно за кола с конфорт функция и са на добра цена.




Потребителски аватар
badjo-vw
Мнения: 583
Регистриран на: Сря 28 ное 2007 8:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот badjo-vw » Сря 19 мар 2008 19:12


katri71 написа:колега извинявам се ,че ти взаимствам темата,но нека малко е разширим(не виждам смисъл да пускам нова тема),та въпроса ми е същия като твоя,но ме интересува за Пловдив,да ми препоръчате свястна фирма за монтаж на най-обикновена аларма, че ми омръзна вече от майстори-менте :wink:
бягай до такси едно след SPS дето са автосалоните ,има там един полигон дето се тренират тези за C-категория има и камиони,абе питаш там някой и ще ти кажат :arrow: тия пичове са царе четири коли им карам вече и съм много доволен :D


Потребителски аватар
chefito
Мнения: 9527
Регистриран на: Сря 02 фев 2005 12:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот chefito » Сря 19 мар 2008 19:29


badjo-vw написа:
katri71 написа:колега извинявам се ,че ти взаимствам темата,но нека малко е разширим(не виждам смисъл да пускам нова тема),та въпроса ми е същия като твоя,но ме интересува за Пловдив,да ми препоръчате свястна фирма за монтаж на най-обикновена аларма, че ми омръзна вече от майстори-менте :wink:
бягай до такси едно след SPS дето са автосалоните ,има там един полигон дето се тренират тези за C-категория има и камиони,абе питаш там някой и ще ти кажат :arrow: тия пичове са царе четири коли им карам вече и съм много доволен :D


не работеха ли и с BSM тия?


Потребителски аватар
badjo-vw
Мнения: 583
Регистриран на: Сря 28 ное 2007 8:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот badjo-vw » Сря 19 мар 2008 19:37


chefito написа:
badjo-vw написа:
katri71 написа:колега извинявам се ,че ти взаимствам темата,но нека малко е разширим(не виждам смисъл да пускам нова тема),та въпроса ми е същия като твоя,но ме интересува за Пловдив,да ми препоръчате свястна фирма за монтаж на най-обикновена аларма, че ми омръзна вече от майстори-менте :wink:
бягай до такси едно след SPS дето са автосалоните ,има там един полигон дето се тренират тези за C-категория има и камиони,абе питаш там някой и ще ти кажат :arrow: тия пичове са царе четири коли им карам вече и съм много доволен :D


не работеха ли и с BSM тия?

май да :)



Върни се в “Основен Volkswagen Форум”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 174 госта