Снимка за превишена скорост в Германия?

Нормативна уредба - Закон за движение по пътищата, правилник за прилагането му, нарушения, актове и наказателни постановления. Глоби и административни мерки и обжалване.
slimarkov
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 07 апр 2016 15:34
Автомобил:
Двигател:

Re: Снимка за превишена скорост в Германия?

Мнениеот slimarkov » Чет 07 апр 2016 15:37


Romboni_kr написа:Аз колега в гарция си ги получих ама има и друго аз сам с грацки номера,можа да ти кажа друго в момента сам във франция и тук вс българи не си плащат глобите(вс които са с български номера)не им пращат нищо щом са с бг регистрация нз за германия....


Това за Франция дали е все още актуално?
За съжаление ми се наложи да мина доста бързо през 4, 5 последователни камери с по 50 км/час над разрешената скорост. При това в градски условия. Бях тръгнал от Сърбия и трябваше да стигна Лил без нощувка. Бях много изморен накрая, защото заради липса на навигация карах от Люксембург до Лил през селата и имаше много камери.
Вече карам само в разрешените граници.




Потребителски аватар
Andonov
Мнения: 3925
Регистриран на: Вто 06 мар 2007 8:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Снимка за превишена скорост в Германия?

Мнениеот Andonov » Пет 08 апр 2016 10:18


За Гърция няма проблем ако си с БГ номера. Снимали са ме доста от стационарните камери, както и камионите ни който постоянно пътуват през Гърция. Глоби не пращат.
За Германия мой приятел го глобиха но на място, като го настигна кола. Плати си глобата на пътя и след това в БГ му дойде по пощата документ за глобата, като изрично пише че е платена. Така че щом си правят труда в Германия да пращат до БГ , дори известие че си платил, какво остава за неплатена глоба.



Върни се в “ЗДвП, нарушения, глоби, обжалване”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта