Дигитални километражи за Поло 3 1.6 бензин

Споделете опит за собственоръчно направени подобрения или ремонти на вашият Volkswagen или попитайте как да ги направите сами
nightyj
Мнения: 6
Регистриран на: Вто 16 ное 2004 13:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Харманли , София
Контакти:

Дигитални километражи за Поло 3 1.6 бензин

Мнениеот nightyj » Вто 16 ное 2004 14:09


Искам да си сменя оригиналните километражи с бели , че е голяма гъзария . Разгледах темите из форума , супер полезни са ( ще ходя и аз за лак за нокти ) , но никъде не се споменаваше за бели дигитални километражи за поло . Може ли да ми дадете сайт или да ми пратите на майла някакви разработки и да ми кажете къде в София могат да ида ми ги принтнат качествено . Също искам да си сменя навсякъде диодите със сини . Става ли номера да ползвам такива от контад по 30 стотинки дето е броя . Със съпротивления ще ги навържа или нещата са по- сложни и ще трябва да купувам специални за 12 волта и къде ги продават ако има .




Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот °niksi° » Вто 16 ное 2004 14:40


Най добре, ако ти се сваля лесно таблото ела /ще ти дам адрес/ и ще го сканираме. После правиш каквото си искаш. Печата се на самозалепваща хартия и се лепи върху старото.
За диодите става с тия за 0.30 лв. слага се съпротивление на всеки диод. Като гледам колегите слагат най-различни резистори. Аз съм слагал 1 килоом. Поне в магазините като им кажа за какво са ми диодите такива резистори дават.


Потребителски аватар
opipva4a
Палячо
Мнения: 1347
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 9:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

...

Мнениеот opipva4a » Вто 16 ное 2004 14:50


щом си прочел по темите значи си наясно
да печатиш свясно можеш във всяко фото/студио
диоди 12 V надали ще намериш и на добра цевна, затова се прави с 3 V и съпротивления над 680 ома


mad_doctor
Мнения: 743
Регистриран на: Нед 27 юни 2004 9:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот mad_doctor » Вто 16 ное 2004 16:06


Прочети има най-малко 5-6 теми по форума за диоди, километражи и тн..всичко е описано до най-малката подробност :)


nightyj
Мнения: 6
Регистриран на: Вто 16 ное 2004 13:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Харманли , София
Контакти:

Мнениеот nightyj » Сря 17 ное 2004 11:03


Значи за диодите разбрах . Проблема е че аз съм от Харманли и нямам възможност да намина през София с колата . Затова ви попитах за готови километражи някой ако има или из нета да си ги дръпна , на полото километражите не ли са като на някой голф или там друг брат . И може ли така да се направи , че цифирте да си светят , с една дума да са изрязани , а не само нарисувани .


mad_doctor
Мнения: 743
Регистриран на: Нед 27 юни 2004 9:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот mad_doctor » Сря 17 ное 2004 12:10


Ммм това е малко по-трудно. Аз си го мислех да го правя, но реших, че не си струва усилията. С GOLFER говорихме да се продупчат острани дупчици и да се направят да светят поне тези скалите отстрани на километража...иначе за цифрите си трябва да свалиш металната плочка на която са написани цифрите и да я сменяш с друга абе сложно :)


Потребителски аватар
pinci
Мнения: 1195
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 14:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот pinci » Сря 17 ное 2004 17:26


nightyj написа:Значи за диодите разбрах . Проблема е че аз съм от Харманли и нямам възможност да намина през София с колата . Затова ви попитах за готови километражи някой ако има или из нета да си ги дръпна , на полото километражите не ли са като на някой голф или там друг брат . И може ли така да се направи , че цифирте да си светят , с една дума да са изрязани , а не само нарисувани .

Има една фирма която може да ти го направи, но 100% ще ти вземе луди пари за това



Върни се в “Направи си сам!”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 16 госта