Монтаж на китайска андроид медия на мястото на оригиналната

Споделете опит за собственоръчно направени подобрения или ремонти на вашият Volkswagen или попитайте как да ги направите сами
Потребителски аватар
railfan
Мнения: 646
Регистриран на: Вто 13 сеп 2016 17:19
Автомобил: Passat B6
Двигател: CBAB 2009

Re: Монтаж на китайска андроид медия на мястото на оригиналната

Мнениеот railfan » Пон 08 апр 2024 19:14


И при мен няма никакви шумове на нула. В масовия случай я държа на 5-6 чертички, след това почвам да чувам повече радиото отколкото околните шумове.




Потребителски аватар
Enigma07
Мнения: 157
Регистриран на: Сря 26 фев 2014 21:07
Автомобил: VW Jetta mk5 2008
Двигател: BMM

Re: Монтаж на китайска андроид медия на мястото на оригиналната

Мнениеот Enigma07 » Вто 09 апр 2024 11:53


Няма значение дали слушам радио или mp3 песни на 0 винаги има съскане щом медията е включена. В движение не се усеща, а само когато е пълна тишина вътре. Не съм забелязал дали оборотите на двигателя оказват влияние, може би защото шумът от мотора е по силен. Въпреки че не е от най-евтините (440 лв.) все пак очаквах да е по-качествено. Честно казано малко съжалявам че не купих RCD 360 PRO която пак е от Алиекспрес, но се води ОЕМ медия за VW, но там пък няма андроид. Както се вика ''няма пълно щастие'' :mhihi .
Благодаря на отзовалите се, исках да чуя как е положението при вас.


Jeko94
Мнения: 1
Регистриран на: Вто 03 окт 2023 17:46
Автомобил:
Двигател:

Re: Монтаж на китайска андроид медия на мястото на оригиналната

Мнениеот Jeko94 » Съб 20 апр 2024 15:47


Здравейте колеги ,имам много странен проблем които за сега остава без решение.При свързване на китайска медия висок клас от човек които се занимава 20 години с това,медията няма звук ,абсолютно всичко си работи ,но няма звук.При връщане на оригиналната медия се оказва ,че и тя няма звук.След намеса с VCDS и си засвири оригиналната медия ,но китайеца не става.Обясни ми ,че заради вграден оригинален усилвател е целия проблем.Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем и възможно ли е да се сложи китайска медия.Колата е VW Passat b7.



Върни се в “Направи си сам!”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 77 госта