Генератор на оксиводород - HHO (Браунов газ)

Споделете опит за собственоръчно направени подобрения или ремонти на вашият Volkswagen или попитайте как да ги направите сами
steve70
Мнения: 2
Регистриран на: Нед 03 апр 2011 9:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Burgas

Re: Генератор на оксиводород - HHO (Браунов газ)

Мнениеот steve70 » Нед 03 апр 2011 9:41


Само да добавя ,че след известно ровене из нета установих, че тази тема избухва от време на време. Предния път е било през 2008. Спомням си че тогава цената на горивата пак беше нагоре :D . Не съм почитател на марката, но това не ме спира да се регистрирам само за да постна линк в който е обяснено от моя милост :bishop как точно работи това устройство. Ето и линка, http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=8&t=141029&start=60 Заредете се с бира и фастъчки :beer и приятно четене. Както ще стане ясно ако отделите време, ЧЕТЕНЕ му е майката. :deal :обичам ви




Потребителски аватар
Ivan4u
Мнения: 460
Регистриран на: Пон 05 ное 2007 20:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Генератор на оксиводород - HHO (Браунов газ)

Мнениеот Ivan4u » Нед 03 апр 2011 13:23


Уважение към hardware.bg /които и да са те / , както и към вашия форум - не четох 2 часа , но от 30-те минути , които отделих върху копираната от теб 5-та страница , видях как обсъждате някой си , който направил нещо си за реклама пак на нещо си , и тн... Ще те помоля поне ти да посъбереш качествените мнения. Благодаря :beer


steve70
Мнения: 2
Регистриран на: Нед 03 апр 2011 9:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Burgas

Re: Генератор на оксиводород - HHO (Браунов газ)

Мнениеот steve70 » Нед 03 апр 2011 13:47


:link http://www.hardwarebg.com/forum/showthread.php?t=194567&page=19 Вече е поправено :) , иначе това са хора които карат коли. Нищо че не е автомобилен форум. Колега оставам с впечатление, че не си ПРОЧЕЛ всичко. :roll:
Ivan4u написа:Ще те помоля поне ти да посъбереш качествените мнения.
Има линкове, клипове, доста обобщена информация . Всъщност е добре да се прочете цялата тема, с линковете и клиповете. Определено 30 минути няма да ти стигнат. :beer


ebrehu
Мнения: 15
Регистриран на: Пет 18 мар 2011 17:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Генератор на оксиводород - HHO (Браунов газ)

Мнениеот ebrehu » Нед 03 апр 2011 17:07


mafiota написа:
ebrehu написа: Гледам, че си от Козлодуй. Пази, боже, някой ден да не станеш ядрен физик. Теб даже и в тоалетната на АЕЦ-а не бива да те пускат с тези "фундаментални" физико-химически познания.



Аман от пустиняци :lol:

такива дървени философи като теб ги слагаме до реакторите да хвърлят уран с лопатата :dummy: :dummy: :Mr Green Fun


Единственото дървено нещо, което съзирам в този форум са фундаменталните ти познания. А иначе, аз съм дипломиран и практикувам точно това, в което съм най-добър. Не слагам "набулбатори" в гаражчето на тате.


ebrehu
Мнения: 15
Регистриран на: Пет 18 мар 2011 17:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Генератор на оксиводород - HHO (Браунов газ)

Мнениеот ebrehu » Нед 03 апр 2011 17:14


Ivan4u написа:Уважение към hardware.bg /които и да са те / , както и към вашия форум - не четох 2 часа , но от 30-те минути , които отделих върху копираната от теб 5-та страница , видях как обсъждате някой си , който направил нещо си за реклама пак на нещо си , и тн... Ще те помоля поне ти да посъбереш качествените мнения. Благодаря :beer


Идеята на Steve70 e, че с тези "набулбатори" се занимават само хора, които имат комерчески интерес, както Здравко Габровски. Останалото е плацебо, голям мерак, алчност...- при всеки различно, но с предизвестен край.


Потребителски аватар
mafiota
Мнения: 1544
Регистриран на: Вто 26 дек 2006 18:06
Автомобил: Audi A6 C5
Двигател: APU
Местоположение: Козлодуй

Re: Генератор на оксиводород - HHO (Браунов газ)

Мнениеот mafiota » Нед 03 апр 2011 19:56


ebrehu написа: ......... А иначе, аз съм дипломиран и практикувам точно това, в което съм най-добър. .....


Това обяснява всичко,
наработа ми е побеляла главата от такива дипломирани дипломанти .....


Потребителски аватар
kris11
VW експерт
VW експерт
Мнения: 13422
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 23:04
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Генератор на оксиводород - HHO (Браунов газ)

Мнениеот kris11 » Пон 04 апр 2011 9:03


"Авто на газе Брауна" Добавляя газ Брауна в топливную систему двигателя внутреннего сгорания, улучшается горение бензина (или дизеля). Вы получаете более высокий КПД, повышенную мощность (л.с.) и расстояние на том же количестве бензина. Генератор газа использует электрическую энергию из двигателя, которая извлекается из ископаемого топлива, но прирост в КПД двигателя превышает энергетические затраты на генерацию электрической энергии.

Экономия бензина происходит из за лучшего горения бензина. Обычно, только около 15% доступной энергии бензина, преобразуется в механическую энергию в двигателе внутреннего сгорания. Дополнение газом Брауна приводит к лучшему сгоранию топлива и позволяет извлечь доступную энергию из бензина, преобразовать в механическую энергию, что не нарушает законы термодинамики 13,35МБ Приятно четене на руски. Линкове :
http://letitbit.net/download/83961.8017 ... g.rar.html[url][/url]
или http://depositfiles.com/ru/files/0az7ukg4f?redirect[url][/url]


Потребителски аватар
yms
Мнения: 277
Регистриран на: Чет 19 яну 2006 15:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Генератор на оксиводород - HHO (Браунов газ)

Мнениеот yms » Пон 04 апр 2011 11:56


yms написа:За всеки , който е попрочел за ДВГ и е разбрал , какво е прочел е ясно :
Не подобряваш горенето . Не повишаваш КПД . В цилиндъра и така имаш почти пълно изгаряне на сместа . Загубите идват от триене , отвеждане на топлина - с охлаждащата течност , маслото , отработилите газове .


Потребителски аватар
dandan
Мнения: 768
Регистриран на: Сря 28 мар 2007 7:31
Автомобил: Passat B5-5
Двигател: AHA 2003
Местоположение: Montreal

Re: Генератор на оксиводород - HHO (Браунов газ)

Мнениеот dandan » Пон 04 апр 2011 14:02


Едни вярват в Господ, други на Бойко Борисов, трети на Корана(тези са наистина невероятни), четвърти ...че съществува свободна енергия която само тях чака. Тези тук са поредните сляпо вярващи на някого без да се замислят и дори и не допускат че може и да грешат като всеки човек. Тази човешка слабост се използва от край време за комерсиални цели и ще продължи да се използва като гледам още дълго време. Принципа е за всеки по нещо но пък "от сърце". Всъщност "свободна енергия" съществува, ако се има пред вид безплатно придобита, но не и в този случай.
Сори за спама, просто малко истини.


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Генератор на оксиводород - HHO (Браунов газ)

Мнениеот dobrin » Пон 04 апр 2011 21:50


Заключена по молба на автора.



Върни се в “Направи си сам!”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: railfan и 41 госта