Как се прави Bad look на Голф 4

Споделете опит за собственоръчно направени подобрения или ремонти на вашият Volkswagen или попитайте как да ги направите сами
Потребителски аватар
marchq
Мнения: 381
Регистриран на: Вто 27 мар 2007 22:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Как се прави Bad look на Голф 4

Мнениеот marchq » Чет 15 апр 2010 23:18


Здравейте колеги. Мисля да си направя модификация на голфчето и по точно да му направя Bad look. Имам един приятел с сервиз в които правят авто-бояджийски работи. Но проблема е че не са правили за сега Bad look. Та искам да попитам какви са тънкостите при този вид тунинг има ли значение с каква ламарина ще се прави и тем подобни. Просто ми трябва някакво напътстване как да се направи дизайна. Или пък ако има сервиз в Бургас който да е правил подобно нещо.
Намерих едни снимки но не ми помагат много.

Снимка 1
Снимка 2




Потребителски аватар
IvailoOo
Мнения: 2086
Регистриран на: Пет 26 мар 2010 22:29
Автомобил: Audi A4 B7 Avant
Двигател: 2.0TDI 8v 140 BPW
Местоположение: Балчик

Re: Как се прави Bad look на Голф 4

Мнениеот IvailoOo » Пет 16 апр 2010 18:29


Здрасти, Значи преди време гледах в един сервиз как се прави... само че на голф 3 . Хората си отрязаха едно парче от друг капак, завариха го, щлайфане и т.н. . Най-трудно ми се стори рязането... докато оформят ламарината :roll:


Потребителски аватар
Sportakus
Мнения: 235
Регистриран на: Вто 02 фев 2010 21:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: България

Re: Как се прави Bad look на Голф 4

Мнениеот Sportakus » Пет 16 апр 2010 20:11


Ако искаш да си съсипеш предния капак тове е начина! Защото, ако не се направи качествено след не много време там ще ти тръгне ръжда от заварките, но решението си е твое. Иначе колегата от поста над моя ти е обяснил как става. Прави се шаблон по които се изрязва парче ламарина, след което се заварява на твоя капак, шлаифане, кит, боя и си готов с две думи всеки автотеникеджия ще ти го направи.


Потребителски аватар
Sportakus
Мнения: 235
Регистриран на: Вто 02 фев 2010 21:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: България

Re: Как се прави Bad look на Голф 4

Мнениеот Sportakus » Пет 16 апр 2010 20:15


А за да ти стане по-ясно за какво ти говоря ето ти едно линкче http://vwclub.bg/forum/viewtopic.php?t=99834
Дано съм помогнал!!!


Потребителски аватар
VW`VENTO
Мнения: 582
Регистриран на: Пет 01 фев 2008 21:34
Автомобил: VW BORA 1.9TDI
Двигател: AHF
Местоположение: Ловеч

Re: Как се прави Bad look на Голф 4

Мнениеот VW`VENTO » Пет 16 апр 2010 20:46


най-добре попитай колегата kirilex той е минал през този етап на неговата четворка



Върни се в “Направи си сам!”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта