Въпрос за подлакътник

Споделете опит за собственоръчно направени подобрения или ремонти на вашият Volkswagen или попитайте как да ги направите сами
UltraBlue1914
Мнения: 10
Регистриран на: Нед 23 мар 2014 13:21
Автомобил:
Двигател:

Въпрос за подлакътник

Мнениеот UltraBlue1914 » Съб 29 мар 2014 18:52


Искам да попитам нещо за един подлакътник.Наскоро си купих Поло и искам леко по леко да си я направя готина.Гледах днес един подлакътник , който беше най-малкия в магазин , говорим за пластмасови боклуци по 20 лева. Въпроса ми е че трябва да се дупчи , за да се сложи , но поставките са пластмасови и ме притеснява дали трябва да се вадят седалките да се сложат или има начин без да се вадят седалките? И другия ми въпрос е евентуално ако се сложат , ако се мърдат седалките напред назад , ще се прецака ли тая пластмаса.Мерси предварително.




Потребителски аватар
ifch0
Мнения: 171
Регистриран на: Пон 27 авг 2012 13:37
Автомобил: VW Passat B3
Двигател: RP - 1991
Местоположение: София

Re: Въпрос за подлакътник

Мнениеот ifch0 » Пон 31 мар 2014 10:00


Здравей,
няма да е зле да добавяш снимки/линкове към описанията си, защото - допускам - гадателският боб на повечето колеги се е изчерпал. :)


Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8116
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Re: Въпрос за подлакътник

Мнениеот Bai Sando » Пон 31 мар 2014 10:58


Взимаш го в ръка(подлакътника) :mhihi И мериш между седалките.Ако се събира,не е нужно да махаш седалките,само ги буташ в най-предно положение и го хващаш за барчето с видии.
Гадното на тия подлакътници е,че не могат да се вдигат на горе и малко трудно се дърпа ръчната,има едни имитация на голф 4 дето се вдигат,но са доста кекави и не трябва много да се облягаш на тях.


UltraBlue1914
Мнения: 10
Регистриран на: Нед 23 мар 2014 13:21
Автомобил:
Двигател:

Re: Въпрос за подлакътник

Мнениеот UltraBlue1914 » Пон 31 мар 2014 18:09


Аз го премерех , пасваше идеално най-малкия подлакътник , обаче там където се пробиват видите , ми пречи седалката.Абе като цяло се отказах , че не е нещо особено , за труда който трябва да се вложи.Отделно и заради ръчната трябва да стои по назад , което го прави по смотано.Мерси все пак за отговорите.



Върни се в “Направи си сам!”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта