Включи се в кампанията на VWclub.bg "Да помогнем на Вальо - Snejoky"!
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria
Дата и час: Вто 29 Юли 2014 16:45

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Шаблон за заглавията на теми, публикувани в този раздел!

Изображение

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
POST Заглавие:  Публикувано на: Вто 27 Ное 2007 21:28 
Аватар

Местожителство: Свищов
помагаите сд то е оригинално на опел(няма дисплеи) има си код и всичко само не знам как да го въведа

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие:  Публикувано на: Вто 27 Ное 2007 23:29 
Аватар

Местожителство: София
Същото питане за косетофон от вектра - а оригинален

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие:  Публикувано на: Сря 28 Ное 2007 14:37 
Аватар

Местожителство: Свищов
аз това открих http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=15113

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие:  Публикувано на: Съб 15 Дек 2007 17:33 
Аватар

Местожителство: Правец-Поморие Golf 4 TDI AHF 110кс
absent написа:

Супер! Ей сега с помоща на това подкарах едно касетофонче Филипс което ми бяха оставили да му търся разкодиране /обаче имаше записан кода на него самия :)/ и сега ще изкарам едни бързи 15лв :)) Няколко пъти съм казвал че форума е мноого полезно нещо !

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: кодирано радио Публикувано на: Пет 25 Апр 2008 13:29 
Аватар

Местожителство: Русе
dimitars написа:
Натискаш едновременно TP+TA бутони за няколко секунди,докато се появи 1000.Първата цифра винаги е 1.Чрез неколкокоратно натискане на бутон 2 нагласяш втората цифра,после 3-тата с бутон 3 и 4-тата с бутон 4.Накрая отново TP+TA за няколко секунди едновременно и ако кодът е верен,трябва да имаш работещо радио.

Моя проблем в същият: кодирало се е ... имам кода ... нямам бутон TA и не мога да го вкарам

Изображение

Моля помогнете ... това ми е първата кола, Golf 4 1.4-16V 1998-а, от години имам книжка, но не съм активен шофиор. Много се кефя на 4-ката си. Още не съм я разучил ... така че помагайте.

Общо взето съм "млад" фен на Голф 4.

ЕДИТ:
Оправи се, като го заведох на сервиз и ми го разблокираха. Оказа се, че кода на касетофона, който са ми дали при покупката на автомобила не е той.
Сега си имам нов код .... и живот и здраве да не ми се налага пак да имам ракъв проблем.
От сервиза ме таксуваха с 20лв. не е чак толкос много ... така че ...

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Помощ.Разкодиране на оригинален касетофон Публикувано на: Вто 31 Мар 2009 10:21 
Аватар

Здравейте пичове.Не знам дали тук е мястото да пиша за моя проблем но ще пробвам :roll: .Проблема е следния взех си едно оригинално касетофонче от Поло 6n2 отпред пише Alpha,та вапросния касетофон е кодиран и пробвах какви ли не програми за кодове вкарах някой от тях но не се получи.Натиснах двете копчета TA и TP вкарах първите 4 цифри нлед това пожторих операцията и вкарах вторите 4 след което на дисплея си остана safe 2 и до там.Ако има някой който разбира от тези неща моля да ми помогне.Проблема е че нямам никакво време да отида до Порше да ми го кажат.Моля помогнете ми ще съм МНОГООООО благодарен.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Помощ.Разкодиране на оригинален касетофон Публикувано на: Вто 03 Ное 2009 20:36 

Местожителство: Sofia
Аз имам същият касетофон на Голф 4 и същия проблем :(

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Помощ.Разкодиране на оригинален касетофон Публикувано на: Вто 03 Ное 2009 22:17 
Аватар

Остави го радиото, така под напрежение, включено, около един час и после опитай пак.
Ето как става въвеждането на кода при някои модели.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Публикувано на: Пон 05 Апр 2010 8:28 

Местожителство: stara zagora
tetris написа:
todoplam написа:
Аиде колеги помагаите.

наскоро изтеглих една програма за разкодиране на касетофони, тъкмо ще я видя как работи, кажи ми серийния номер на радиото и ще ти пратя кода :wink:

здравеи колега помогни тогажа моя сериен номер е vwz1z2r3309496 емеила ми е donovan_g@abv.bg благодаря за разбирането

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Помощ.Разкодиране на оригинален касетофон Публикувано на: Вто 15 Яну 2013 18:04 

Колеги, моля за помощ ако знаете как се въвежда кода на BLAUPUNKT VERONA RCR45. Благодаря!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Помощ.Разкодиране на оригинален касетофон Публикувано на: Сря 17 Юли 2013 14:29 

Местожителство: Бургас
Здравейте колеги, вчера си взех Голф 4 1.6 101 коня, но ми направи впечатление, че в оригиналния касетофон Изображение е набутана и алармата ( на него долу вляво премигва 1 червена лампичка). Искам да го сменя с някакъв друг,щото е само с касетки.Има ли начин за смяна и какъв е той ако има? Благодаря предварително.

Последна промяна от igro67 на Сря 17 Юли 2013 15:22, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Помощ.Разкодиране на оригинален касетофон Публикувано на: Сря 17 Юли 2013 15:02 
Аватар

Местожителство: Haskovo
igro67 написа:
Здравейте колеги, вчера си взех Голф 4 1.6 101 коня, но ми направи впечатление, че в оригиналния касетофон Изображение е набутана и алармата ( на него долу вляво премигва 1 червена лампичка). Искам да го сменя с някакъв друг,щото е само с касетки.Има ли начин за смяна и какъв е той ако има? Благодаря предварително.

Никаква аларма не е набутана в касетофона колега, как ти дойде наум че има аларма и то в радиото! Лампичката мига когато ти е изваден ключа и това е! Можеш да го замениш със всеки един 1din стандарт плеър даже и 2din стандарт като махнеш и джобчето. Евробукса е и само внимавай че VW оригинално има 2постоянни плюса там където е входа на буксата на другите афтърмаркет плеъри за автоматична антена.

Успех!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Помощ.Разкодиране на оригинален касетофон Публикувано на: Сря 17 Юли 2013 15:20 

Местожителство: Бургас
Ами първо това си помислих като видях, че примигва при изкаран ключ. И си казах сега остава и да е с аларма да не мога да го сменя, иначе с тези касетки в 20 век. :mad А как се вади?

П.п Обновил съм си снимката от собственото си купе.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Помощ.Разкодиране на оригинален касетофон Публикувано на: Сря 17 Юли 2013 18:35 
Аватар

Местожителство: Haskovo
igro67 написа:
Ами първо това си помислих като видях, че примигва при изкаран ключ. И си казах сега остава и да е с аларма да не мога да го сменя, иначе с тези касетки в 20 век. :mad А как се вади?

П.п Обновил съм си снимката от собственото си купе.

Тези тънките процепи до стрелките отляво и отдясно се пъхат ключовете, които представляват тънки пластини! Ако нямаш поразрови из нета в чичко google как се правят с подръчни материали ;)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа