Проблем с плеър Sony CDX-GT424U...

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
Потребителски аватар
ivanveltchev
Мнения: 106
Регистриран на: Сря 30 яну 2008 22:49
Автомобил: VW Passat B4
Двигател: ABS 1995
Местоположение: София (Младост/Банкя)

Проблем с плеър Sony CDX-GT424U...

Мнениеот ivanveltchev » Пон 01 сеп 2014 21:18


Привет колеги, пускам темата ако някой по разбиращ колега изкаже мнение относно проблема ми с плеъра в колата ми. До днес сутринта плеъра Sony CDX-GT424U си работеше перфектно. След работа се качвам в колата слагам плеъра и хоп изненада, работи плеъра, но дисплея не свети изобщо, само подсветката на бутоните свети или дисплея свети със всички неща на него, иначе плеъра си работиу сменят се станции от бутоните, usb-то си свири от флшаката и просто се чудя и немога да разбера откъде може да идва този проблем, прилагам две снимки да се види как е дисплея на панела. Мисля да го нося на сервиз, но преди това пускам темата ако може някой да ме насочи горе долу какво може да му има. Мерси предварително.
Прикачени файлове
sony1.JPG
sony2.JPG




Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: Проблем с плеър Sony CDX-GT424U...

Мнениеот radi_nrj » Пон 01 сеп 2014 22:16


Пробвай да почистиш пинчетата на панела и виш дали на плеъра няма някое изкривено, че да не контактува. Ако проблема е друг само сервиз може да свърши работа.


Потребителски аватар
ivanveltchev
Мнения: 106
Регистриран на: Сря 30 яну 2008 22:49
Автомобил: VW Passat B4
Двигател: ABS 1995
Местоположение: София (Младост/Банкя)

Re: Проблем с плеър Sony CDX-GT424U...

Мнениеот ivanveltchev » Пон 01 сеп 2014 23:04


Мерси колега за предположенията, утре ще го сваля и ще почистя пинчетата и ще погледна дали няма някое изкривено и затова да не контактува добре.

....
чистих пинчетата с контактен спрей, огледах за криви пинчета, но всичко е наред с тях, ще се носи на сервиз да видиме дали ще си заслужава да се оправи или ново ще се купува.



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 88 госта