Включи се в кампанията на VWclub.bg "Да помогнем на Вальо - Snejoky"!
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria
Дата и час: Сря 27 Авг 2014 14:49

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Шаблон за заглавията на теми, публикувани в този раздел!

Изображение

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 
Автор Съобщение
POST Заглавие: Re: Приличен евтин CD/MP3 плеър с USB Публикувано на: Нед 05 Апр 2009 19:11 
Аватар

Местожителство: София
От Нео, Елит и подобия, бягай далече!
Вторите не са чак толкова лоши за парите си.
Обаче от всичките показани плеъри, аз ти препоръчвам Kenwood-а, доста добър звук(за парите си), хубав външен вид и качествена изработка.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Приличен евтин CD/MP3 плеър с USB Публикувано на: Нед 05 Апр 2009 21:55 
Аватар

Местожителство: Нова Загора
Автомобил: VW Golf 2 GTI Golf 3 Variant
Двигател: PF AAM
незнам защо всички плюят ЕЛИТ като марка :horror: имам ЦД елитка без усб без слот за карти памет работи в колата ми над година.Тук искам да спомена че го взех втора ръка!!!!!!! постоянно свири с дискове(мразя да слушам радио)че прескача по дупките прескача ама не бих си го дал за някаф Пайнер.Извинявам се за ОФФа ама не се сдаржах :beer

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Приличен евтин CD/MP3 плеър с USB Публикувано на: Нед 05 Апр 2009 21:57 
Аватар

dinkonikolaev написа:
незнам защо всички плюят ЕЛИТ като марка :horror: имам ЦД елитка без усб без слот за карти памет работи в колата ми над година.Тук искам да спомена че го взех втора ръка!!!!!!! постоянно свири с дискове(мразя да слушам радио)че прескача по дупките прескача ама не бих си го дал за някаф Пайнер.Извинявам се за ОФФа ама не се сдаржах :beer

Имал си късмет. :Mr Green Fun :Mr Green Fun :Mr Green Fun

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Приличен евтин CD/MP3 плеър с USB Публикувано на: Пон 06 Апр 2009 8:38 
Аватар

Местожителство: Пазарджик
елит яката работ :banghead: а :bishop

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Приличен евтин CD/MP3 плеър с USB Публикувано на: Вто 07 Апр 2009 13:59 
Аватар

Колега аз съм с един SANG за 110лв преди няколко месеца от Технополис и съм много доволен!Чете всички флашки,дискове,а радиото лови и на Мадагаскар!(не че съм ходил,още по-малко с Голфа,ама така е приказката!)Имам си дистанционно...В общи линии съм много доволен.Фабричния звук не е нищо особено,но имам едно усилвателче и през него всичко е перфектно.Самият плеър има Loudness и доста настройки.Играл съм си над 2 часа,докато го разгледам цялото!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Приличен евтин CD/MP3 плеър с USB Публикувано на: Вто 07 Апр 2009 14:27 
Аватар

Автомобил: Audi A6 C4 Quattro
Двигател: AEL
sa6i4 написа:
Самият плеър има Loudness и доста настройки.

Там е работата, че хубавите плеъри свирят добре и без да се бърникат прословутите Лауднеси, Мега, Гига и Хипер бас корекции.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Приличен евтин CD/MP3 плеър с USB Публикувано на: Вто 07 Апр 2009 14:30 
Аватар

radi_nrj написа:
sa6i4 написа:
Самият плеър има Loudness и доста настройки.

Там е работата, че хубавите плеъри свирят добре и без да се бърникат прословутите Лауднеси, Мега, Гига и Хипер бас корекции.

Там обаче идва и работата,че хубавите плеъри,които всъщност вече не са чак толкова хубави са с по 100-200лв отгоре.
Темата до колкото чета е за евтинчитав плеър с USB и казвам на човека впечатленията си от моя SANG :да:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Приличен евтин CD/MP3 плеър с USB Публикувано на: Вто 07 Апр 2009 17:46 
Аватар

Местожителство: Кюстендил
Колега аз използвам NEO CCR-9600MP3 USB приблизително от около година.Досега не съм имал проблеми с него и вади приличен звук за тая цена.Предаде ме единствено в големите студове - неискаше да просвири дисковете и USB-то докато не загрее купето, ама на радио си работи всеки път.

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Приличен евтин CD/MP3 плеър с USB Публикувано на: Сря 15 Апр 2009 16:49 
Аватар

Местожителство: Димитровград
Автомобил: Golf Mk3
Двигател: ADD
Преди година и половина горе долу си взех Тъндър некъф с USB. Общо взето не съм доволен щото при продължителна работа почва сам да си реже парчетата. И на флашката понякога пак така прави. Така че не си вземай гръмотевици и прочее евтинии (ако не са доказани!!) и събирай пари за качество като мене ;)

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Приличен евтин CD/MP3 плеър с USB Публикувано на: Сря 15 Апр 2009 21:38 

Всички плейъри дават грешки и бъгове! Е вярно, едните може би дават повече други по-малко. Според мен важното е покупката да върви с подписана и подпечатана ГАРАНЦИЯ, че ако се появят сериозни проблеми да се вземат мерки.

аз ползвам Pioneer deh 2020, няма USB, но най-евтиния пайнер с USB трябва да е същия (по спомен говоря). Проблем с моя се явява заглъхване, което се оправя с restart, а добро впечатление прави че antishock-а е мн добър.

успех!

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Приличен евтин CD/MP3 плеър с USB Публикувано на: Нед 19 Апр 2009 0:56 

Местожителство: Ловеч
Колега,вземи се в ръце и си избии тези Неота-Меота и тем подобни глупости,отиди и си вземи Кенууда от поста горе и си гледаи работата по живо и здраво.Няма да съжалява6. Елит+Нео= :bishop

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Приличен евтин CD/MP3 плеър с USB Публикувано на: Нед 19 Апр 2009 1:11 
Аватар

Местожителство: Нова Загора
Автомобил: VW Golf 2 GTI Golf 3 Variant
Двигател: PF AAM
Alpine+счупен прозорец липсващо ЦД и изпорязани кабели=на много ядове
ОФФ:не се сдържах

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Приличен евтин CD/MP3 плеър с USB Публикувано на: Нед 19 Апр 2009 3:16 
Аватар

Местожителство: Първомай
dinkonikolaev написа:
Alpine+счупен прозорец липсващо ЦД и изпорязани кабели=на много ядове
ОФФ:не се сдържах

е по тая логика както моя плейър струва 1200лв+.... значи до сега и колата трябваше да ми вземат заради него....., а аз съм сменил вече 3 коли с него и ми си седи :idea:

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Приличен евтин CD/MP3 плеър с USB Публикувано на: Чет 25 Юни 2009 18:53 
Аватар

Местожителство: Пловдив
здр . колеги ами тои пича го е написал че ше се слуша радио и качеството не е от значение така че да си вземе некво евтинко може да се окаже хубаво ако има късмет аз си взех от един приятел едно нео втора ръка 1 година без проблем свири и дискове и на радио работи все пак за 50 кинта съм го взел ама ми върши работа . на коитоне му харесва да не си взема . все пак всеки има различни предпочитания и слухови изисквания :D . тва е от мен на колегата да кажа не му мисли а направо отиваии взими едно нео или там квот си решиш .

Върнете се в началото
 Профил  

POST Заглавие: Re: Приличен евтин CD/MP3 плеър с USB Публикувано на: Пет 26 Юни 2009 18:59 
Аватар

Местожителство: София Б5 1.8 ADR, Газ / Бензин
За това което искаш мисля това е идеалния вариант:
http://www.technomarket.bg/product_deta ... d=09043401

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа