сакар ауто -смешни

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
anotty
Мнения: 14
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 18:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: сакар ауто -смешни

Мнениеот anotty » Чет 27 авг 2009 14:17


sardit написа:"anotty", нещо не ти харесва отговора на Приемчика?
Доста убедително се изказа младежа. Все пак свали малко гарда като не си сигурен в думите си, ясно е че няма да се извиниш, ама поне не се излагай повече като пишеш във форума.


Защо не си седнеш на четрибуквието и запретнеш ръкави в тази криза....




Потребителски аватар
ivanotty
Мнения: 26
Регистриран на: Съб 23 май 2009 19:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: сакар ауто -смешни

Мнениеот ivanotty » Чет 27 авг 2009 20:34


Г-н приемач/изпращач (тъй като е налице психологическият проблем раздвоение на личността или шизофрения- по медицински, а олигофрения по-нашенски)! :beat_butt2 Е вече май е време да се намеси и Ivanotty! Нека се върнем малко в началото да загърбим емоцийте. Какво провокира моята реакция и какво стои в основата на проблема (с кабела)!? Ха сега да бръкнем по на дълбоко! Това е сто процентовата убеденост на приемчика, че грешка не може да бъде допусната, дори хипотетично ... а както знаем грешката съществува потенциално във всеки един момент тъй като ние като индивиди сме изправени постоянно пред избор във всеки един момент от съществуването си наречено живот. И ти да ми кажеш, че не допускаш и най-малка вероятност да има грешка (което е напълно нормално по-накога) и да реагираш така остро и отбранително, като малко момченце на което искат да му вземат играчката (малка количка VW Golf IV 1.6- Benzinka), говори за сериозни комплекси и големи амбиций и не на последно място за често допускани грешки. Общо взето ти сам си призна грешката дори и всичко можеше да се оправи само с по-любезно отношение - като към клиенти.
П.С.: А кабела си беше добре тъй като при влизане в сервиза ако имаше такъв проблем щеше да бъде обявен като такъв, а и вие като много добри професионалисти шяхте да го забележите. Нали? Или греша? А като не обслужвате и коли по-стари от пет години не знам за какво ще ви има тогава, тъй като знаем, че основна част от печалбите на концерните идват от сервизна дейност!? :screwy


Потребителски аватар
anotty
Мнения: 14
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 18:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: сакар ауто -смешни

Мнениеот anotty » Съб 29 авг 2009 7:47


vaskoto1 написа:
v.hristov написа:
В дългият разказ на Rumen никъде не е посочена най- важната информация за техническото състояние на автомобила.
Той е на 8 години /към 12.2007г./ и реалните му /към 10. 2004г./ са 223 300км. При прегледа по километраж са записани 127 000км. Така че всеки може да съди за техническото му състояние.
Всички знаят какви автомобили втора употреба се продават у нас.

до момента се въздържах да пиша в тая тема, но това изказване промени статуса.
чуствам се задължен да "сипя".
уважаеми г-н Приемчик, изключително засегнат от "неоснователните" плювки към Вашата фирма-майка.
това изказване е меко казано несериозно!
как може да съдиш за техническо състояние по години и километри? това да не е човек, та да кажеш-стар е вече черния дроб не му работи като хората...
превътания километраж е едно, километрите са друго, годините-съвсем трето нещо! и нищо не е в състояние да ме убеди, че една машина не може да бъде в идеално техническо здраве на, теоритически, безкрайно много години или моточасове. всичко опира до поддръжка. и до оправдания, които в тоя случай вече започват да стават доста прозрачни...
един кабел ли ви събаря?
или един кулър?

или си имате твърде много рекламации...
кое е? защото вече се вади вода от твърде много кладенци... :обичам ви :kissy:

v.hristov написа:За да има рекламация за извършен ремонт към даден сервиз, трябва автомобилът да е обслужван единствено в него. И ако вашият автомобил бе такъв, аз лично щях да Ви сменя кабела безплатно и нямаше въобще да се стига до спор.Предимството да Ви обслужват в оторизиран сервиз, е че получавате гаранция за извършен ремонт и можете да предявявате иск спрямо сервиза, за разлика от неоторизираните, където няма да приемат насериозно Вашите претенции.

а това просто няма да го коментирам!защо реши, бе пиле, че никой освен "оторизираните" сервизи не си поема отговорностите? минах на "ти" защото тука се получи малко лично лирично отклонение...
да ти обясня малко нещо, г-н Приемчик. оторизиран означава че зад тебе стои производителя, и той, а не ти, си поема бакиите. което пак те поставя в позицията да си просячето, което за нищо не е виновно, а крънка производителя за собствените си грешки... затова един кабел и един кулър е такава драма. защото трябва да го изпросиме от Фолксваген...някак... и се почват едни шехерезади, ама годините, ама километрите, ама ти сега, къде си зареждал-ааа там не е добре, води, кладенци и прочие... и многоточие...

v.hristov написа: Когато работиш в дадена фирма и се оплакваш от нея в интернет- това е недостойно. В тази световна криза трябва да запретнеш ръкави и да работиш на 100%, за да помогнеш на себе си и на фирмата, а не да се оплакваш във форумите и да бъдеш подстрекател за скандали.
Във всяка фирма, завод, предприятие има определени изисквания и условия, които ти предварително знаеш, и ако не си съгласен с тях можеш да напуснеш по всяко време,така че не пиши повече, защото излагаш себе си.

оууу да! замалко да забравя!
фирмата-майка ще бъде безкрайно признателна и ще изрази по безброй начини своята признателност, за това че работника Х си е сдрал задника за нея. та там дори ще забележат, ще видят неговите усилия и ще го потупат по рамото най малко и ще му кажат едно евалла-ти си наистина ценен кадър! та нали най малко това винаги се случва! после, като изпаднеме от „кризата” като завалят едни бонуси, като започне едно признание, като го засипят бедния човечец с едни жестове... тегава ралта... той затова и не се опитва да си скъса задника...
бил съм там, само дето фирмата се казваше „киров” а не „сакар”...
„аре нема нужда...”





:applause:


Потребителски аватар
xalerrelax
Мнения: 3060
Регистриран на: Чет 25 сеп 2008 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: сакар ауто -смешни

Мнениеот xalerrelax » Съб 29 авг 2009 8:46


още един минусов глас за оторизиран сервиз на марката ни не в софия -в бургас(безкрайно тъпо отношение на работната ръка в него)
също като един от колегите смятам че за да ти обърнат внимание в такъв сервиз стойността на колата ти трябва да е с 6 цифри


Потребителски аватар
Luciano
Мнения: 8472
Регистриран на: Чет 31 авг 2006 22:16
Автомобил: Golf IV
Двигател: 1.9TDI AHF
Местоположение: София
Контакти:

Re: сакар ауто -смешни

Мнениеот Luciano » Съб 29 авг 2009 11:30


Всички са един дол дренки. Дали в София, Търново, Бургас или където ги има тия смешници.


stil
Мнения: 534
Регистриран на: Вто 13 юли 2004 9:04
Автомобил: VW Polo 1991
Двигател: NZ
Местоположение: София

Re: сакар ауто -смешни

Мнениеот stil » Нед 06 сеп 2009 21:56


Не съм имал вземане-даване със сервиза на Сакар Ауто, но меко казано съм изненадан от "управленската философия", на г-н Христов. Определено смятам, че принципите, които прозират в изказванията му не са адекватни за оторизиран сервиз на световен автомобилен производител, какъвто е Volkswagen. Един безплатен съвет към шефовете му (ако четат): наемете си професионален PR мениджър и освободете въпросния господин от неподходящи за неговата квалификация задачи и отговорности. Защото по този начин постигате отрицателен за имиджа на фирмата си ефект.

Качеството на обслужване в т. нар. оторизирани сервизи е сложен за решаване проблем, характерен не само за българските сервизи. Смятам, че в модела на взаимоотношенията производител-дилър-сервиз на голяма част от автомобилните марки има сериозни дефекти, които пречат за постигането на качествена услуга и съответната удовлетвореност на клиента. Затова не мисля да го обсъждам.


Emo74
Мнения: 32
Регистриран на: Вто 25 авг 2009 16:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: сакар ауто -смешни

Мнениеот Emo74 » Нед 06 сеп 2009 22:40


КОЛЕГИИИИИИ!
УСПОКОЙТЕ ТОПКАТА!
от 1999г работя с Юнитрейд .Доста кадърни хора има там.През 2000г карах А8 3.7 отидох в Ауто техника за 1 смяна на ремъци и при записа на колата в графа "чакащи" ми заявиха че такъв двигател 3.7 няма. при което аз изпаднах в нервна криза .Другия шок ми беше когато загасна с 200км в час на магистрала Тракия "тотално изгасна" на другия ден отдох ж сервиза обясних какво е станало при което отговора от наи -неадекватния приемчик бе "Ми това е проблем 2000" при което го хванах за така добре изгладения ревер на фирменната му униформа.От там директно в Сакар Ауто.Там ме прие Валката Христов с който се познаваме още от Юнитрейд и проблема ми беше решен.Човека е доста съвестен и ако той ти каже че нестава значи е тъка да доста народ си замина от тогава но не поради некадърност а на по хубаво заплащане.Винаги съм разчитал на помоща на сервиза и знам че е тъка
Емил Спасов :да:


Потребителски аватар
anotty
Мнения: 14
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 18:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: сакар ауто -смешни

Мнениеот anotty » Вто 08 сеп 2009 8:36


Emo74 написа:КОЛЕГИИИИИИ!
УСПОКОЙТЕ ТОПКАТА!
от 1999г работя с Юнитрейд .Доста кадърни хора има там.През 2000г карах А8 3.7 отидох в Ауто техника за 1 смяна на ремъци и при записа на колата в графа "чакащи" ми заявиха че такъв двигател 3.7 няма. при което аз изпаднах в нервна криза .Другия шок ми беше когато загасна с 200км в час на магистрала Тракия "тотално изгасна" на другия ден отдох ж сервиза обясних какво е станало при което отговора от наи -неадекватния приемчик бе "Ми това е проблем 2000" при което го хванах за така добре изгладения ревер на фирменната му униформа.От там директно в Сакар Ауто.Там ме прие Валката Христов с който се познаваме още от Юнитрейд и проблема ми беше решен.Човека е доста съвестен и ако той ти каже че нестава значи е тъка да доста народ си замина от тогава но не поради некадърност а на по хубаво заплащане.Винаги съм разчитал на помоща на сервиза и знам че е тъка
Емил Спасов :да:



Г-н Христов Съвестен?... :063:


Emo74
Мнения: 32
Регистриран на: Вто 25 авг 2009 16:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: сакар ауто -смешни

Мнениеот Emo74 » Вто 08 сеп 2009 17:09


ДА ПРОБЛЕМ ЛИ Е :063:


Потребителски аватар
ivanotty
Мнения: 26
Регистриран на: Съб 23 май 2009 19:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: сакар ауто -смешни

Мнениеот ivanotty » Сря 09 сеп 2009 13:41


Ако беше съвестен нямаше да се стигне до темата, а и в този бранш за съвест не се говори - това е тема табу, анатема ... иначе си аут, не си полезен демек, не ставаш ... абе не вършиш работа ако ме разбираш. Така, че нека сме реалисти, да не пречупваме нещата през приятелската призма! :screwy


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: сакар ауто -смешни

Мнениеот dobrin » Сря 09 сеп 2009 14:24


Ако нямате какво смислено да напишете, по добре не пишете.


Потребителски аватар
ivanotty
Мнения: 26
Регистриран на: Съб 23 май 2009 19:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: сакар ауто -смешни

Мнениеот ivanotty » Сря 09 сеп 2009 21:38


А ти се явяваш нещо като на всяка манджа мерудия - универсална подправка или клубен адвокат ... казваш кое е смислено и кое не е ... А? И щом нещо няма смисъл за тебе, значи е безмислено. Приказките по принцип са безмислени ама като гледам колко много мнения си дал и ако са като това, едва ли и половината са били смислени. Така че или пиши конкретни неща или без квалификаций ...

Последна промяна от vaskoto1 на Сря 09 сеп 2009 23:03, променено общо 1 път.
Причина: за това си изказване получаваш предупреждение! не си ти човека, който определя кое какво и защо, за разлика от този, на когото се опитваш да правиш забележки! и нареждания кой какво да прави-в къши или на пазара!


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: сакар ауто -смешни

Мнениеот dobrin » Сря 09 сеп 2009 23:31


Първо, писанието ми (напълно некомпетентно и безмислено) е насочено не към теб, а към всички, които нямат какво да напишат в тази тема. Ако прочетеш правилата (случайно), ще видиш, че отговорите не трябва да се отклоняват от темата, а тя в конкретния случай е дали в сакар ауто си вършат работата или не. Глобални умозаключения за автомобилния бранш нямат място тук. Както и иронични подхвърляния и писане с главни букви. Пак заради онези правила, които се прилагат във форума с еднаква сила за всички и навсякъде в него.
И ако все още се чудиш какъв съм, дали съм мерудия или друг зеленчук, отвори раздел Добре дошли и го прочети, ама целия. Приятно четене.


Потребителски аватар
ivanotty
Мнения: 26
Регистриран на: Съб 23 май 2009 19:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: сакар ауто -смешни

Мнениеот ivanotty » Пет 11 сеп 2009 10:53


Вложих малко повече емоция за което се извинявам на dobrin (въпреки, че си модератор, не бях прав да реагирам така остро, чисто от човешка гледна точка!) и на всички съвестни майстори!!! Не бях в най-добрата си форма и леко се афектирах! Тази тема ми е болка, както може би и на много други, които се стараят да си вършат работата съвестно! От твоето мнение не стана ясно кого и какво визираш. Так че още веднъж sorry :beer


Beretta
Мнения: 5
Регистриран на: Чет 20 ное 2008 20:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: сакар ауто -смешни

Мнениеот Beretta » Пет 11 сеп 2009 12:18


До г-н Христов......защо защитаваш фирмата която се гаври и с теб.....доволен си от заплатата предполагам??? Е аз не съм защото това заплащане е нереално,вместо да правя S8 2009 год. мога да изкарам същите пари като пазач на платен паркинг......прави си изводите....и помисли защо избягаха всички кадърни хора в тая фирма ;)



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта