Гуми център Диана - измекяри

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
keymaker
Мнения: 822
Регистриран на: Съб 07 юни 2008 20:43
Автомобил: Passat+T4
Двигател: ABS+AAB
Местоположение: София /с. Мусачево -гр.Елин Пелин

Re: Диана - измекяри

Мнениеот keymaker » Чет 09 май 2013 21:05


значи у народа има още пари !




Потребителски аватар
KOKO ГЕОРГИЕВ
Мнения: 1110
Регистриран на: Вто 25 яну 2005 15:38
Автомобил: AUDI A8 4.2 Quattro + FORD Galaxy
Двигател: AUW 2001
Местоположение: София

Re: Диана - измекяри

Мнениеот KOKO ГЕОРГИЕВ » Съб 11 май 2013 12:31


Ако не сте в течение - гумите си "Диана" ги купуват основно по заобиколни начини.
Има там едни съмнителни складове около Франкфурт и пр...
Повече не мога да пиша защото ще е клевета. :gruebel
Имаме неофициално сътрудничество с истински вносители и феновете, които ме познават ме търсят.
Повече не мога защото ще се тълкува като самореклама въпреки, че всеки ходи сам и няма натоварване на цената, а плюс това и фактури се издават при нужда! :icon_lol


Потребителски аватар
Kostiev
Мнения: 137
Регистриран на: Сря 01 май 2013 15:43
Автомобил: s shofior
Двигател:

Re: Диана - измекяри

Мнениеот Kostiev » Вто 21 май 2013 15:14


И аз се разочаровах от "Диана". Като голям клиент, фирмата в която работя, има някакви карти за отстъпки по много магазини, вкл. и центрове за гуми "Диана". Доскоро ползвахме 20-25% отстъпка при тях. Преди месец-два ми заявиха, че вече като фирма можем да ползваме само 15%, само физически лица можели да ползват 20-25%. :eek :screwy Което според мен е супер тъпотия и алогично, защото фирмите правят десетки пъти повече оборот от физическо лице, но те си знаят. Сега пазарувам гуми от други сайтове (да не правя реклама) или ако се наложи от Диана - като физическо лица :Mr Green Fun . Само дето не мога да вземам фактури, но нейсе. Та и те се изпедерастиха, да не говорим, че цените им не са от най-ниските на пазара.
icon_idea И много внимавайте с гумите им "на промоция" защото са стари ДОТ-ове и не се знае как и къде са съхранявани, т.е. реално не си купувате нова гума, за сметка на това цената е като на нова. :exclaim


ogi.73
Мнения: 64
Регистриран на: Нед 02 юни 2013 18:27
Автомобил: Passat B3
Двигател: RP+2E
Местоположение: София

Re: Диана - измекяри

Мнениеот ogi.73 » Нед 02 юни 2013 18:47


Преди 2 години отидох до Диана на Ботевградско шосе.Избрах си 2 зимни гуми Гудрич.Платих си и ги монтирах на следващия ден,носейки други джанти-тези на колата били криви но не пожелах да ми ги изправят там.След няколко дни гледам,гумите са ми Клебер.Сами си правете изводи.


Потребителски аватар
доно
Мнения: 67
Регистриран на: Сря 25 фев 2009 10:46
Автомобил: passat B6
Двигател: BMP 2006
Местоположение: софия

Re: Диана - измекяри

Мнениеот доно » Чет 11 юли 2013 17:30


И аз отивам преди месец в Дияна Симеоново,и искам четири броя летни гуми,викат ми "ОК карай колата на подемника". Закарвам аз колата с платени четири гуми /349лв./,и доволен зачаквам демонтажа на старите и монтажа на новите гуми,и когато монтираха всичко навеждам се аз да погледна гумите и какво да видя ДОТА е 2010г.Отидох в офиса да попитам защо ми слагат гуми от 2010 като сме 2013 една госпожица ми обясни,че нямало проблем,че гумите били съхранявани в подходящи условия и дрън дрън дрън.......баси келешите!Взех си парите и старите гуми и си взех сбогом с таЯ фирмица нещасна. :death


dentdaemon
Мнения: 188
Регистриран на: Сря 26 юни 2013 16:51
Автомобил: Polo 6N1
Двигател: 1.6L 55kW AEE
Местоположение: zhe internetz
Контакти:

Re: Диана - измекяри

Мнениеот dentdaemon » Чет 11 юли 2013 17:59


Пф, от Диана само се купуват, на друго място се слагат - това беше първото нещо, което научих за автомобилите от един колега и приятел. И наистина - гуми от там с 25% отстъпка (златна МТел карта) са си много далавера, ама като почнат да мотаят с 'криви са ти джантите' и т.н. направо... Значи те двама независими гумаджии казват, че джантите са добре, при тях са криви, та се не трая. Яката работа ^^
Инак гумите са им добри де, аз тоя месец си взех гуми правени април тази година. Само преди това си ги проверявайте дали верно са тия, които искате.


atatem
Мнения: 4
Регистриран на: Чет 18 мар 2010 7:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

гуми Диана загуба на време и нерви

Мнениеот atatem » Нед 21 юли 2013 19:04


гуми Диана ми загубиха 3 часа, след като ми монтираха гуми Michelin Energy произведени в началото на 2011 година и дадоха едната от старите ми гуми на друг клиент. Обяснението за старите гуми беше че Michelin дават 10 години гаранция и все пак оставали почти 8 от нея, а относно липсващата ми гума щели да ми се обадят ако другият клиент (никому неизвестно частно лице) реши да им я върне. А заблудата за отстъпки и за безплатен монтаж/демонтаж (излезе ми 35 лв., колко ли е като не е безплатен) няма да коментирам.


Потребителски аватар
alexx
Мнения: 1295
Регистриран на: Пон 11 апр 2005 22:26
Автомобил: SantaFe
Двигател:
Местоположение: София

Re: Диана - измекяри

Мнениеот alexx » Нед 21 юли 2013 21:03


dentdaemon написа:Пф, от Диана само се купуват, на друго място се слагат


+1 000 000


StrEagle
Мнения: 792
Регистриран на: Вто 19 юли 2011 13:11
Автомобил: Polo 6C
Двигател: DAJA
Местоположение: София

Re: Диана - измекяри

Мнениеот StrEagle » Пон 29 юли 2013 15:46


Колеги, понеже не мога да намеря в Дружба/Младост център където пълнят с Азот, в Диана пълнят ли?


Потребителски аватар
Kostiev
Мнения: 137
Регистриран на: Сря 01 май 2013 15:43
Автомобил: s shofior
Двигател:

Re: Диана - измекяри

Мнениеот Kostiev » Пон 29 юли 2013 18:20


Забравил бях за темата, но... преди 10-тина дни отивам пак в Диана да купувам товарни гуми и дилърът ми вика "ми 15% отстъпка". Викам добре де - къде е логиката преди ползвахме 25%, сега само за физически лица. Нашата фирма има много превозни средства, повечето с товарни гуми (по-скъпи), купуваме само нови гуми, правим голям оборот и само 15% отстъпка. А някой, дето ще купи 2-4 гуми - хоп 25%. И продавачът ми вика - добре де, колко МПС-та имате? Викам много - де да знам. Той - е колко, да нямате 50! При което аз му се изсмях и викам над 50! И той :eek да бе, да! Викам му - качвай се да ходим да броиш... погледна фирмата и се светна, че сигурно е вярно, направи справка за 1г. назад колко сме купили и вика - а правя ви я пак на 25%! Даже може и на роднини и познати да я даваш картата, да ни правят оборот. Викам си - ами нали и аз това обяснявах, че е идеята. Та така, пак сме на -25%, въпросът е човек да си търси интересите.


Потребителски аватар
focke-wulf
Мнения: 218
Регистриран на: Нед 28 окт 2007 15:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Диана - измекяри

Мнениеот focke-wulf » Чет 01 авг 2013 10:09


И аз не мога да кажа добро за тях - нито за тези на ботевградско, нито на околовръстното.
Преди време бяхме ходили да купуваме зимни гуми, а джантите бяха нови железарки 15-ки от Голф 4. Още си стояха лепенките на производителя по тях, нямаха точица ръжда, но бяха откарали година в мазето и имаха доста неугледен вид. Батките там естествено казаха, че са много криви. :mhihi
Два пъти съм купувал и летни гуми от тях - и двата баланса е ужасен (като разбира се пак имаше криви джанти).


K
Мнения: 1333
Регистриран на: Вто 09 окт 2007 21:01
Автомобил: Passat B6
Двигател: DSG 4x4 CBBB

Re: Диана - измекяри

Мнениеот K » Сря 29 окт 2014 13:09


Да вдигнем темата от прахта.

Голям наплив в Дианата на околовръстното, едни опашки се вият по 200 метра сигурно. Да не са почнали да предлагат безплатен монтаж?


Потребителски аватар
pEsHkyY
Мнения: 729
Регистриран на: Вто 06 сеп 2011 14:06
Автомобил: VW Passat B5 1998
Двигател: AFN++++
Местоположение: София

Re: Диана - измекяри

Мнениеот pEsHkyY » Сря 29 окт 2014 13:19


Опашката и аз я видях във събота. Просто българина обича в последния момент или при вече свършен факт :th_up Иначе и аз не си правя там монтажа, само пазарувам. Обичайните реплики за криви джанти, че от баланс нищо няма да усетя и така нататък са ми втръснали. За тях и джанта от магазина в кашон да им занесеш ще кажат, че е крива. Само реглаж си правя там, защото се имам с човека който се занимава със тази операция :c020


Volkswangel
Мнения: 613
Регистриран на: Пет 12 окт 2007 7:07
Автомобил: VW GOLF 7 SPORTSVAN
Двигател: 2015
Местоположение: Plovdiv

Re: Диана - измекяри

Мнениеот Volkswangel » Сря 29 окт 2014 13:46


Това с кривите джанти е заучено положение, с цел да изкопчат повече ( тая брутална лакомия българска ). Значи или се ръсиш за изправяне на джанта дето си е перфектна иначе и нищо и няма, или не получаваш гаранция, щото с тая "крива" джанта ще съсипеш гумата много бързо.
Аз се смеех на коментарите за кривите джанти, ама като отидох при тия същите и ми изреваха, че всички джанти са ми криви, разбрах "политиката" им.
Да им преседне дано! Така, че отдавна съм приключил с тия "коректни" българи юнаци.


Zamundo
Мнения: 48
Регистриран на: Съб 22 яну 2011 4:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: софия

Re: Диана - измекяри

Мнениеот Zamundo » Чет 30 окт 2014 13:10


Аз останах с противоречиви впечатления.
Диана в събота, когато бяха големите опашки. Нямаха гумите, за които отидох(Firestone), купих фулди (една идея по-скъпи). Докато ги слагах в багажника видях, че са с дот 2013.
Отидох да попитам за дот 2014, нямаше. Айде пак на опашката, да доплатя за друга марка гуми, за да са с дот тази година. Оказа се, че списъкът с налични гуми в центъра е доста малък, а такива с дот 2014, още по-малък(за 1-2 марки можеха да гарантират за моя размер). В крайна сметка взех Bridgestone, които бяха 15тина лв на бр. по-скъпи от тези, за които отидох. Като изключим всичко това, въпреки огромната опашка, служителите бяха много търпеливи и любезни, сами ми предложиха да доплатя за други гуми, помогнаха ми максимално и въпреки, че след 2 часа мотане там не бях на кеф, просто не заслужаваха никаква забележка (за самото обслужване).



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта