Клубен сервиз Герман - VAG Сервиз Герман

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
StrEagle
Мнения: 792
Регистриран на: Вто 19 юли 2011 13:11
Автомобил: Polo 6C
Двигател: DAJA
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот StrEagle » Пон 16 фев 2015 8:09


Наскоро бях при тях, откриха проблема в жилото на ръчната, провериха и потвърдиха че апаратчето е ок, и смениха жилото за никакви пари - много доволен. :th_up

Относно телефоните, да трябваше да звъня няколко пъти, ама хората са популярни и заети, не очаквам да ми вдигат по всяко време. Ако не ми вдигнат, звънвам след час-два отново. :mhihi




Lyubenov_new
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 09 апр 2014 15:24
Автомобил: Passat B5
Двигател: 1.8 T AEB
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот Lyubenov_new » Сря 25 фев 2015 23:00


Супер доволен от Мишо. Мега коректен и отзивчив.Уникално бърз в монтажа на новата аларма на колата.
Винаги бих отишъл при тях, за съвет или за директен ремонт. Все пак си имам супер добри VW майстори на около 300 метра от къщи. :th_up :th_up :th_up


gugun4u
Мнения: 531
Регистриран на: Сря 21 авг 2013 11:16
Автомобил: VW Golf 5
Двигател: 1.9 TDI 2007
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот gugun4u » Пон 02 мар 2015 10:49


Още 1 доволен :) В събота, останах без една много дразнеща грешка и вече няма да забравям фаровете изкючени :) Бях там за първи път и въпреки, че проблема не беше нещо сериозно, изпитах рядкото усещане да имам доверие на майстор, който си и знае работата, а отношението към клиента е перфектно. Евала!


Потребителски аватар
kiki1
Мнения: 465
Регистриран на: Нед 19 окт 2008 16:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот kiki1 » Сря 04 мар 2015 13:31


Не може да не кажа и аз едно голямо "Евала" на момчетата...Препоръчвам с две ръце и съжалявам,че по рано не съм им ползвал услугите..


Bananaman
Мнения: 34
Регистриран на: Сря 12 дек 2007 19:09
Автомобил: Golf 3 GTI 16v
Двигател: ABF 1996
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот Bananaman » Пон 16 мар 2015 10:59


И аз бях с моя Голф там ( 3-ка ГТИ) , и аз съм много доволен от отношението на хората и заинтересоваността им към всяка кола , дошла там. Заслужава си пътуването с рейс до там да си вземеш колата с кеф , само ме е яд че чак сега ги намерих.. Който не е ходил - ще се рОдите :drunk :a045 :love.vwclub
Поздрави!


Потребителски аватар
Pirogov
Мнения: 671
Регистриран на: Сря 09 дек 2009 20:40
Автомобил:
Двигател:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот Pirogov » Вто 17 мар 2015 14:05


Смених марката, но не и сервиза...с уговорката, че колата е немска :D :D Благодарности за работата и за жеста.


MarinPM
Мнения: 8
Регистриран на: Пон 16 фев 2015 22:46
Автомобил: VW Touran
Двигател: 2.0 TDI

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот MarinPM » Пон 27 апр 2015 10:18


Най-искрени благодарности на Ники и останалите в сервиза, за всичко което направиха с ремонта на моя Туран, за да мога да му се радвам в момента, а не да търся да го разпродавам на части! Коректни, учтиви и обяснителни във всяко едно отношение!


Bananaman
Мнения: 34
Регистриран на: Сря 12 дек 2007 19:09
Автомобил: Golf 3 GTI 16v
Двигател: ABF 1996
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот Bananaman » Чет 07 май 2015 19:50


Отново бях там с моя ГТИ и отново съм доволен! :love.vwclub

Поздрави!!!


nakonik
Мнения: 6
Регистриран на: Сря 10 фев 2010 11:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот nakonik » Пет 15 май 2015 19:07


Колеги да знаете тия майсторчета са голяма работа.Поздрави от един много доволен клиент.


tosheto2002
Мнения: 23
Регистриран на: Вто 30 яну 2007 18:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот tosheto2002 » Вто 02 юни 2015 10:20


Ники ми откри истинската причина за един маслен теч от двигателя. Препоръчвам!


Armbull
Мнения: 7
Регистриран на: Пет 22 май 2015 13:13
Автомобил: Golf-3 2.0 115
Двигател: 2E 1992

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот Armbull » Нед 14 юни 2015 18:42


В четвъртък бях в сервиза и останах много доволен от Мишо. Горещо го препоръчвам на всички! Човека е страхотен майстор! :bowdown


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот °niksi° » Сря 01 юли 2015 22:37


Понеже още ме държи от днешната случка та да си го кажа.
1. Ние не сме единствените които могат да ви решат проблемите.
2. Ние не можем винаги когато на Вас ви е удобно да сме на линия - е опитваме се но не винаги става.
3. Опитваме се да степенуваме по важност проблемите - т.е. когато ми звънне Иван и каже Ми падна ми колелото или пропадна ми съединителя ще се опитаме да го вредим преди Пешо който имал проблем отпреди 6 месеца и вече 4 човека не могат да разрешат. /имената са примерни/.
4. Аз поне /може би и колегата/ не обичам да ме правят на будала като се крият неща свързани с даден проблем - в повечето случай и най-малките подробности помагат.
5. Не съм длъжен задължително да отговарям на обаждания по всяко време.
6. Не съм длъжен да обръщам внимание на всекйи който е дошъл БЕЗ предварителна уговорка и иска "само да погледнем нещо за 5 минути". В такива случай трябва да си зарежа работата и да карам да чакат хората които имат предварителна уговорка. Подобен е и случая от днес.
7. Когато съм поел ангажимент и съм казал на някой да дойде значи съм поем ангажимент да му свърша работа или поне да се опитам.
8. Не съм длъжен да давам инфо за решаване на дадени проблеми особенно когато знам че човек идва при мен само за консултация а колата се прави на друго място, не е срамно като някой има даден проблем да звънне и да каже колега така и така какво да правя. Говоря за конкретен случай: Идва човека, закачаме, гледаме, разбираме къде е проблема и му казваме какво трябва да се направи, след което той вдига телефона и звъни на "неговия майстор" и му казва следното: "Аз вече знам какъв е проблема и ще дойда да ми смениш едикаквоси". Проключва разговора, пожелава ни лек ден, пали и си тръгва.
Да вярно е че за диагностика пари не взимаме, но не сме длъжни да отваряме колегите по този начин. Нашите знания и умения са плод на опити, четене, лутане и т.н. и т.н. и не сме длъжни да го даваме на готово на сульо и на пульо. Пак казвам на ден ми звънят минимум по веднъж колеги които питат как какво и защо, даваме инфо, но е друго да пратиш клиента за диагностика и той да се похвали и т.н. че вече знае какво е и т.н.
9. Не съм длъжен да държа на паркинг готови коли по 2-3-4 и повече дни. В момента имаме поне 3 коли които собствениците им "изчезнаха" тези дни и няма кой да ги прибере.

Днешната случка която ме изкара озвън нерви беше следната.
Имахме уговорка с колега да погледнем Пасата му 1.9 ТДИ защото пуши понякога, неопределено, пуши сиво синкато. Разпитвах за харч на масло, имало, но не се знае какъв и за какви километри. Както и да е. Момчето дойде около 15 часа както се бяхме разбрали. Е да така му бях казал, но снощи се получи един неочакван проблем с една кола и днес от сутринта се занимавам само с нея и реално в 15 часа бях до никъде, а клиента чакаше резултат. Не можах да обърна внимание на човека веднага. Тъй като се оказа че турбината е рециклирана на място от което имам "едно на ум" решихме да проверим първо там. Колата беше вряла, оставихме да поистине малко и свалихме въдуховода да пипнем за луфтове. Оказа се че е ОК като цяло и казах на колегата да я сглобява за да може да я запалим и да мерим вакуми и да се закачи на диагностика. Той я събра без да сложи корите отгоре на мотора за да може да се мерят вакуми и т.н. и влезе вътре в сервиза да ми каже че е готов. Между временно се изсипаха още хора и бях ангажиран с тях и не можех веднага да закача колата. Момчето през това време явно реши че не искаме да му обърнем внимание, затвори си капака, запали и си замина. Та това е с няколко думи. Стана ми криво много защото с идеята да обърна внимание на всеки се получи така в неговите очи че едва ли не не искаме да му свтршим работа. Съжалявам за получилата се ситуация, но това е положението, не мога да огрея на всякъде и да обърна внимание на всички.


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7821
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот hooligan_sk » Чет 02 юли 2015 18:13


Всеки да си претегля плюсовете и минусите на услугата, която предлагате и да си решава дали да я ползва. :beer


Потребителски аватар
stoyanov6431
Мнения: 58
Регистриран на: Пет 09 яну 2009 7:49
Автомобил: PASSAT B6
Двигател: CBA C 2010
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот stoyanov6431 » Чет 02 юли 2015 22:24


Що не си ги сложиш на оная работа,да не ходят пеш.
В твоя сервиз мога да чакам и цял ден.
Поздрави!!! :drunk


Потребителски аватар
nurv
Мнения: 1664
Регистриран на: Пон 04 фев 2008 10:13
Автомобил: Audi A6
Двигател: ALF
Местоположение: София, Младост 3

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот nurv » Чет 02 юли 2015 23:51


Ники не съм идвал при вас от около 3 години, но последният ми спомен е, че стоях и се чудех дали ще ми ремонтираш колата или да си ходя. Ако ви идва в повече комуникацията с клиенти вземете един приемчик. Наплива при вас е достатъчно голям и не може да разчитате, че идват хора със свободен ден. Прочетох ти мнението, но не си 100% коректен. Много известни сте. Не сте онзи гараж с трите голфа един след друг от префи години. Помислете и за другата страна. Може и да има право.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tonchev и 105 госта