Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
japona
Мнения: 9
Регистриран на: Чет 02 юли 2009 9:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот japona » Нед 19 юли 2015 20:24


Като негатив, мога да посоча, само трудното осъществяване на контакт по телефона. Винаги звъня в работното Ви време, винаги само по едно обаждане, успявам да се свържа в 1/10 опита. Всеки път съм виждал, че работите с хендсфрийта. Еми не е ок. Съжалявам за всички галфони, дето звънят по всяко време на денонощието, наистина, оставете си служебни телефони в сервиза и премахнете личните си такива от темата. Не е сериозно да раздавате лич. си номера на всеки срещнат полуидиот, после да разчитате на самосъзнание и възпитание.
А, да, доволен съм от сервиза.




Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот zfa159 » Нед 19 юли 2015 22:32


Да, за това съм съгласен и приемам критиката, но има една подробност - аз никога не работя с хендсфри, защото ме дразни и си ползвам само телефона. Колегата ми (Милен) работи с хендсфри, само че не винаги има свободна ръка, с която да вдигне и понякога се случва да не може да приеме обаждане. Моят тъч скрийн не работи добре с масло по него, примерно :mhihi . Заради тези проблеми, сме оставили и опция за контакт с нас по Скайп или тук с Лично съобщение, като и на двете места, се отговаря сравнително бързо и винаги, на всички :) . По въпроса със звъненето по 1 път - това е основния проблем да не можете да се свържете с нас, защото ако попаднете на кофти момент, няма да вдигнем. Затова винаги и на всички казвам, да звънкат настоятелно, докато ни намерят. На никого няма да се разсърдя ако звънне дори 5 или 10 пъти, защото работата ни не е като в Call център на бюро и наистина не можем да вдигнем в повечето случаи и не можем да приемем всички обаждания. Не отговаряме на пропуснати повиквания обратно, защото през летния сезон обикновено са по поне 10 за 1 час и ако се обадя на всички обратно, нищо няма да свърша през деня, освен да говоря по телефона. Тук е точния момент да си позволя да цитирам Ваското 1 по повод работата и говоренето по телефона едновременно ->
ако правя в момента твоята кола - къде ще предпочетеш да мисля?

Именно това е причината да сте доволен от услугите ни - когато правя нещо отговорно или нещо, което изисква вниманието ми на 100%, няма да спра да работя, за да си вдигна телефона, защото рискувам да забравя до къде съм стигнал и да стане фал после. Едно не добре стегнато болтче на неподходящо отговорно място, е достатъчна причина за сериозни ядове. Ако не вдигна 1 път, звъннете след 20-30 минути пак и твърде вероятно ще вдигна, стига да ми е възможно. Същото важи и за колегата ми, въпреки хендсфри-то :) . Ако пък не Ви се занимава да звъните по 5 пъти - едно ЛС във форума или няколко реда в Скайп и вечерта или на следващата сутрин, ще имате отговор на поставения въпрос, стига да ни е в компетенцията. Повечето ни клиенти си запазват часове през Скайп или Лс, защото комуникацията ни така е по-успешна, макар и по-бавна, от колкото по телефона, защото ако човека иска да ми обясни даден проблем подробно, трябва да говорим поне 5-10 минути, а иначе вечер (нощем) мога на спокойствие да прочета за какво става дума и да отговоря пълноценно.
Иначе за телефоните, да, разчитаме, че човек би звъннал по никое време, само ако е нещо наистина спешно, ама уви, на повечето хора са им спешни всевъзможни глупости, от сорта на посочените в прединшното ми мнение по този въпрос. Все пак на 1 от 10 обадили се, наистина му е спешно, примерно защото заради един изгорял предпазител или друга дреболия, кисне на ма*ната си с жена и дете, което вече наистина е спешно. Рядко успявам да вдигна и в извънработното ни време, но повечето хора, на които им е спешно, обикновено пишат sms, че им е спешно и да звънна, когато мога и аз когато видя, веднага се обаждам. Заради това още се въздържаме да оставяме телефоните в сервиза.
:beer


Потребителски аватар
icefire
Мнения: 1777
Регистриран на: Сря 04 юли 2007 9:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Мünchen/София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот icefire » Нед 19 юли 2015 23:13


Аз пък искам за пореден път да изкажа благодарност към момчетата за страхотната им работа. Бързи, точни, компетентни и много коректни!

Относно трудното осъществяване на контакт, което някои колеги са споменали - еми не е особено трудно. Хората са отдадени на работата си, вникват във всеки един проблем и намират най-смисленото решение. И дори това да ми коства два или три опита да се обадя, вместо един - пак ще съм доволен. Не може да очакваме от тях едновременно да ни оправят колите и да дебнат телефоните си постоянно. Стефан и Милен работят нон стоп, вкл. и често до късно вечерта. Ползвайте скайпа и ЛС, става по-ефективно, от колкото по телефона ;) . Ако звъннете в един не особено голям сервиз (особено пък като техния, където са само 2-ма души) и винаги ви се вдига веднага, това обикновено означава само едно - нямат кой знае колко работа, което обикновено пък е белег за качеството на работата там.

В този сервиз клиентите се третират коректно и най-малкото, което ние можем да направим, е да отвърнем със същото отношение, вместо някои колеги да ги правят на луди през почивните им дни :scare3


Потребителски аватар
MartonDjitzu
Мнения: 65
Регистриран на: Чет 26 авг 2004 9:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот MartonDjitzu » Пон 20 юли 2015 10:34


Не съм от хората които пишат, по скоро от тези които четат повечко.

Относно сервиза, по - точно за хората Стефан и Милен, може би трябваше да съм изписал над 1001 благодарности и хвалби до сега (от момента в които съм им се доверил за поддръжка на автомобила ми).
На кратко ще обясня само че:
- от 3 години, след тяхната намеса, климатика ми е като фризер. Никога не го ползвам на макс.
- не се досещам кой друг би търпял проблемната ми кола повече от месец да се мота из сервиза му, че и докато си пека на морето задника, ей така м/у другото да вземат да я закарат и до Ваското 1, да я види и той.
- както и безброй прищявки на болния ми мозък за какви ли не въпроси, консултации, ремонтчета и промени.

Момчета, огромни благодарности !!!

П.П:
По телефон, ако не успя винаги съм получавал обратно обаждане.
Скайп, винаги ми е било отговярано в рамките на час или два.


eatanasov
Мнения: 76
Регистриран на: Пет 12 апр 2013 7:36
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот eatanasov » Чет 30 юли 2015 5:28


Още един доволен клиент.
Добро отношение, бърза и професионална работа.


Потребителски аватар
DaNicHeLi
Мнения: 213
Регистриран на: Чет 20 ное 2008 11:52
Автомобил: Golf IV
Двигател: AGU 1999
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот DaNicHeLi » Вто 04 авг 2015 12:58


Благодарности и от мен за перфектно свършената работа :th_up


Потребителски аватар
alexx
Мнения: 1295
Регистриран на: Пон 11 апр 2005 22:26
Автомобил: SantaFe
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот alexx » Вто 04 авг 2015 16:25


:th_up
да се запиша в листата с доволните клиенти
Момчета препоръчвам Ви !
:beer


Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот zfa159 » Чет 06 авг 2015 21:08


Благодаря за положителните мнения, радвам се, че сме полезни! :th_up
Имам още една молба към колегите, които искат да се свържат с нас по Skype - не смятам за нормално някой да иска да си запише час за посещение при нас в 21 часът вечерта и да очаква, че макар skype да е online, седим на компютъра и дебнем да пише, за да си запише час за да има основание да се сърди, че не му е отговорено в рамките на до 30 минути в извънработно време, при положение, че е цяло чудо, че въобще сме видели, че е писал някой по това време на денонощието...
Предварително благодаря на всички други, които се съобразяват, че не сме денонощен сервиз!
:beer


mitko_
Мнения: 35
Регистриран на: Сря 21 май 2008 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот mitko_ » Чет 06 авг 2015 22:23


За пореден път Стефчо и Милен доказаха,че са професионалисти на много високо ниво :bowdown .За един ден превърнаха от Голфа закаран на боксир от развалина в самолет :mrgreen :bowdown .Освен страхотни професионалисти Стефчо и Милен са много големи пичове.И всичко това на фона на приятната музика,на която може да задавате всичките си въпроси,на които ще отговорят без дори да се замислят. От все сърце желая много успехи.... :beer


VAG_MANIA
Мнения: 101
Регистриран на: Вто 12 мар 2013 16:37
Автомобил: Seat Alhambra
Двигател: asz 1.9TDI 131
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот VAG_MANIA » Пон 17 авг 2015 7:58


И аз изказвам положително мнение за работата на момчетата. Вече имам работещ климатик :)


Потребителски аватар
vezo
Мнения: 61
Регистриран на: Пон 14 авг 2006 14:46
Автомобил: Polo 6N
Двигател: 1043cm3 AEV 1996
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот vezo » Нед 23 авг 2015 18:55


Добро обслужване, доволен клиент
Полото върви като ново.


Потребителски аватар
tdi4motion
Мнения: 106
Регистриран на: Пон 18 юни 2012 8:33
Автомобил: VW Cross Touran
Двигател: BMM TDI 140 hp
Местоположение: София<->Правец

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот tdi4motion » Пон 24 авг 2015 8:55


Хайде и аз да се включа в оценяването,защото вече няколко пъти ходя и все съм доволен от перфекционизма на момчетата :love.vwclub
Давам ви 1000000000000 +..може да съм изпуснал някоя 0 :zork-metal-smiley

Passat-a остана доволен след смяната на предни дискове с накладки и смяна на хидравлично масло от Стефчо,а преди това Стефан беше така добър и любезен да диагностицира проблема с постоянната работа на перката на климатроника.
Два пъти ходих -единия за тест на датчика за да съм уверен ,че той прави проблема,а втория за смяната му след като бях го купил :k050 :bowdown :love.vwclub :love.vw

Относно смяната на дисковете-не съм виждал такова професионално отношение в сравнение с предните "майстори" които ми счупиха и пружината на спирачния апарат,която държи накладките.Смяната не беше само да се свалят старите и да се сложат новите,а беше придружена с зачистване на главините и апарата с четка,намазване с медна грес,разпробиване на единия апарат в който беше останала част от старата пружина.Като Стефчо префложи да сложим 2 нови пружини на АТЕ,които бяха на символичната цена от 3.60 бройката :)И всичката тази хамалогия ми струваше по 20 лв на колело + 7.20 за новите пружини. :k050 :bowdown :love.vwclub :love.vw

Е кажете ,че това не е професионално отношение и че вземат безбожно скъпо тези момчета...ако кажете тези неща ви пожелавам да намерите по-добри от тях,но няма къде да ги издирите в цяла София-просто да си знаете :laser


maxmadness91
Мнения: 2
Регистриран на: Пет 28 авг 2015 4:43
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот maxmadness91 » Пет 28 авг 2015 4:47


Хиляди благодарности към тези хорица !! Разбират си от работата,много са любезни.Изключително отношение към клиентите,моят VW ще влиза само там !


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7821
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот hooligan_sk » Пет 28 авг 2015 22:23


maxmadness91 написа:Хиляди благодарности към тези хорица !! Разбират си от работата,много са любезни.Изключително отношение към клиентите,моят VW ще влиза само там !


Кво стана с Герман?

maxmadness91 написа:Много съм доволен от колегата,за броени минути ми каза какви са ми проблемите по голф 5-тицата,препоръчвам горещо !!!!!


Ебаси пича си... :icon_lol


Потребителски аватар
Iavor
Мнения: 3233
Регистриран на: Пон 07 фев 2005 17:27
Автомобил: Škoda Octavia VRS
Двигател: CEGA 2008
Местоположение: София

Re: Сервиз Elbatron-Автоклиматици и парно,VCDS,Ремонти

Мнениеот Iavor » Чет 03 сеп 2015 15:38


tdi4motion написа:Давам ви 1000000000000 +..може да съм изпуснал някоя 0 :zork-metal-smiley

:th_up



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 78 госта