майстор за слагане на климатик Diavia

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
tdantchev
Мнения: 9
Регистриран на: Нед 23 дек 2007 15:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

майстор за слагане на климатик Diavia

Мнениеот tdantchev » Чет 24 юли 2008 10:32


Познавате ли майстори, които са запознати с климатици Diavia. Имам добра оферта за нов климатик диавиа, трябва някои да ми го сложи. Колата е пасат б4 95г. 90кс(мотор: ADZ).
:ihaaaaa




Потребителски аватар
Dpop
Мнения: 3400
Регистриран на: Сря 25 окт 2006 15:57
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: София

Re: майстор за слагане на климатик Diavia

Мнениеот Dpop » Чет 24 юли 2008 13:34


tdantchev написа:Познавате ли майстори, които са запознати с климатици Diavia. Имам добра оферта за нов климатик диавиа, трябва някои да ми го сложи. Колата е пасат б4 95г. 90кс(мотор: ADZ).
:ihaaaaa


Здравей колега.
Ти хубаво си описал въпроса, но е трябвало да уточниш и в кой град смяташ да се извърши операцията.
Конкретно за София бих могъл да те насоча към трима човека, които ще ти свършат добра работа.
Ето един насочващ жокер:
http://vwclub.bg/forum/viewtopic.php?t= ... 0%F2%E8%EA


tdantchev
Мнения: 9
Регистриран на: Нед 23 дек 2007 15:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот tdantchev » Чет 24 юли 2008 14:58


Прав си, забравил съм. Да за София става въпрос. Търся конкретно майстори, които слагат климатици и имат опити с тази марка.
Естествено и на прилична цена 8)


tdantchev
Мнения: 9
Регистриран на: Нед 23 дек 2007 15:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот tdantchev » Пет 25 юли 2008 9:27


От линка единствено импас56 разбрах, че се занимават с такива неща, но дали слагат климатици не се знае?
Дайте конкретно майстори с адрес и мнения за тях.
Става въпрос за Diavia климатик за 1.8/2л. бензинови мотори. Имам дори описание за монтаж, но сигурно ще има и някакви по-пипкави неща за напасване.


Потребителски аватар
Dpop
Мнения: 3400
Регистриран на: Сря 25 окт 2006 15:57
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Dpop » Пет 25 юли 2008 10:43


Свържи се с Glove - Веско на ЛС или тел. 0899 177935(кажи му че имаш тел.-а от мен) или vit autosofia - Люси - http://vwclub.bg/forum/viewtopic.php?t=29623

В случай, че никой от тях не може да поеме работата ще ти дам една фирма, за която чух добри думи, но нямам лични впечатления. Пиши.


tdantchev
Мнения: 9
Регистриран на: Нед 23 дек 2007 15:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот tdantchev » Пет 25 юли 2008 11:52


Мерси колега Dpop,
звъннах и на двамата. Веско, ще го погледне, но каза че по принцип има друга работа и няма много време а колегата Люси направо отказа.
Имаш ли и други резервни варианти. Бих искал следващата седмица да отида при един, двама и направо да го слагат, че към края на седмицата съм на море и в колата е като сауна :uuoooh:


Потребителски аватар
Dpop
Мнения: 3400
Регистриран на: Сря 25 окт 2006 15:57
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Dpop » Пет 25 юли 2008 14:27


Да остана ми едно предложение :да: .
Фирма "Габела", обясниха ми че се намира до ъгъла на бул. "Черни връх" и ул. "Сребърна"(преди са били в Студентски град). Колегата, който е ползвал услугите им е доволен.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 142 госта