Помощ, търся тенекиджия.... младост 1 се намирам..

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
voobs
Мнения: 5
Регистриран на: Чет 10 юли 2008 15:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Помощ, търся тенекиджия.... младост 1 се намирам..

Мнениеот voobs » Съб 26 юли 2008 8:55


Помощ, търся тенекиджия....

Здравейте колеги,

Снощи се прибрах в София и имах неудоволствието да забележа, че колата е чукната отпред в резултат на което решетката е влезла навътре с околу 4 пръста.. фаровете са леко изкривени към средата и предния капак е леко крив и разбира се неможе да се отвори. Много ще съм благодарен ако някой може да помогне или да ме насочи каде да отида, трябваше да пътувам днес с колата но явно няма как да стане.. Намирам се в Младост 1.. Наистина ми е важно, Благодаря за съдействието предварително....




Потребителски аватар
Teslatus
Мнения: 25
Регистриран на: Сря 19 мар 2008 2:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Teslatus » Вто 29 юли 2008 21:54


София кв. Орландовци УЛ. ЖЕЛЕЗОПЪТНА №29 Майстора се казва Краси, сервиза е малък ама момчето бачка съвестно и качествено! Намира се срещу детската градина - ще видиш в БГМАПС! Няма табели и надписи има само желязна зелена гаражна врата за гаража, който слиза под къщата му до него има малък магазин от типа смесен!


voobs
Мнения: 5
Регистриран на: Чет 10 юли 2008 15:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот voobs » Пон 04 авг 2008 18:30


много благодаря за съдействието колега, оправих нещата при друг. Намира се на пътя от студентски град към младост. Точно където свършва дървеница е, ако някои има нужда .. не че го пожелавам ще дам по подробно инфо. :)


dwars
Мнения: 39
Регистриран на: Вто 13 юни 2006 14:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот dwars » Чет 07 авг 2008 8:47


Колега, може ли инфо за твоя майстор, че ми се налага да си оправям преден калник. Мерси предварително


voobs
Мнения: 5
Регистриран на: Чет 10 юли 2008 15:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот voobs » Чет 07 авг 2008 15:19


Разбира се, казва се Вальо - 0888 443141
Значи като тръгнещ от студентски град, посока Младост по бул. Андрей Ляпчев на 50 метра може би в дясно ще видиш бутка за зареждане на акумолатори.. там спираш и майстора е веднага след бутката, можеш да питаш и човека в бутчицата за Вальо.. Въпросния майстор отива там към 10 / 10-30 май, така че по рано няма смисъл да ходиш само ще го чакаш..
Ако са възникнали някакви въпроси съм насреща :)



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 140 госта