Сервиз БУШОНА!!!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
black`
Мнения: 3377
Регистриран на: Сря 22 мар 2006 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Global

Мнениеот black` » Пет 08 авг 2008 15:26


Охо тоя сервиз ми е известен още от около 2000ната когато им носих един усилвател от 90 и някоя за ремонт и го бавиха 1-2 месеца без дори да го погледнат даже. Никакви пари не им давай, сигурен съм че даже и едно болтче не са развили тия, камоли за почестване... Дрън дрън... Аз тогава си мислех, че ще стане работата за 1 седмица и им звънях всеки ден без резултат, накрая си го взех като говедо въпреки, че ме караха да чакам още незнам си колко дни, че нямало уж схеми. Кви схеми на тая супер проста техника от 90те години очакват не ги знам. Жалко че нямам уредите да си ремонтирам сам. А за тия "разбирачи" от сервиза там един по-голем. :lol: :wink:




Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Пет 08 авг 2008 22:49


колеги - болния ми мозък на тема КЗП сега се размърда и ми дойде наум за КОЛЕКТИВНА жалба :twisted:


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8289
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Мнениеот Stivi » Съб 09 авг 2008 0:25


Ако не друго поне иди пак при тия некъдърници и им дай линк към темата че да разберат колко потенциални клиенти НИКОГА няма да стъпят в скапания им сервиз :evil: А има и други форуми...... :wink:


Потребителски аватар
Ivailo
Мнения: 9497
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 15:21
Автомобил: VW Golf mk3
Двигател: AAZ
Местоположение: София/Видин
Контакти:

Мнениеот Ivailo » Съб 09 авг 2008 23:03


А нещо не е наред тука.
Мен преди 1 година като ми изгоря захранването (съответно + дъно, цпу, хдд и т.н.) го карах на доктор в Кунторов (или нещо такова) в щутгард. Пича го погледна, беше събота, мисля след работно време, каза, че ще ми се обадят в понеделник, обадиха се, казаха така и така това и това е отишло, елате да видим какво ще правим. Отидох, казаха какво имат в наличност, колко струва, аз казах не мерси, ще прашасва, пък аз ще си търся лаптоп, те казаха ок, няма проблем, пари не ми искаха, казаха, че щом не са оправили нищо няма причина да ми искат, ама аз им оставих 10 лв, щото ми беше кофти.
Та - 50 лв? А ако не ги дадеш какво - не ти дават фотоапарата ли? Алелей.. Нека ми кажат така... Ще им юрна една сурия държавни служители на всякакъв вид проверки!

Колега vanu, коментарите ти са напълно излишни по темата и смятам, че са откровени обиди към Тинко, въпреки, че аз бях пуснал едната тема за неговото шофиране. Не виждам то какво общо има с темата? Той се опитва да помогне, а ти - с рогата напред, щото вече са започнали (по-късно стана ясно, че са неоснователни) подигравките срещу него? Само моля те не ми казвай, че след като си 4ти курс информатика това гарантира компетентност, след като моята комшийка завърши информатика и не знае от къде се пуска компютъра!


Потребителски аватар
Gal
Мнения: 1457
Регистриран на: Пет 04 яну 2008 12:37
Автомобил: МК7
Двигател: DCYA 2018
Местоположение: София

Мнениеот Gal » Пон 11 авг 2008 9:31


lyubobg написа:колеги - болния ми мозък на тема КЗП сега се размърда и ми дойде наум за КОЛЕКТИВНА жалба :twisted:

и на мен са ми помагали, даже след една дандания направиха срока от 3 на 7 дни за връщане на стоката...и с Техномаркет се справих :lol:
обаче в тоя случай отникъде нищо
щото нямало лаборатория в бг, която да е капацитет за експертиза :lol:


Потребителски аватар
lyubeto
Мнения: 120
Регистриран на: Нед 27 авг 2006 15:28
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот lyubeto » Пон 11 авг 2008 11:44


колеги не защитавам въпросния сервиз, но и аз и мой приятел сме носили техники съответно аз лаптоп той PS2 и на двамата каквото ни казаха като цена и срокове беше спазено и оправено! Незнам точно за какво става въпрос при вас, но на мен ми беше счупена буксата на захранващия кабел на лаптопа казаха ми 2 дни смениха я с друга(никъде другаде неискаха да го оправят) и всичко е ток още си го ползвам а беше минала година септември.


Потребителски аватар
Ivailo
Мнения: 9497
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 15:21
Автомобил: VW Golf mk3
Двигател: AAZ
Местоположение: София/Видин
Контакти:

Мнениеот Ivailo » Пон 11 авг 2008 12:21


lyubeto написа:колеги не защитавам въпросния сервиз, но и аз и мой приятел сме носили техники съответно аз лаптоп той PS2 и на двамата каквото ни казаха като цена и срокове беше спазено и оправено! Незнам точно за какво става въпрос при вас, но на мен ми беше счупена буксата на захранващия кабел на лаптопа казаха ми 2 дни смениха я с друга(никъде другаде неискаха да го оправят) и всичко е ток още си го ползвам а беше минала година септември.

Просто си уцелил момент, в който са имали, или са знаели от къде да намерят друга. Проблема не е такъв, проблема е, че взимат пари без да са свършили никаква работа и най-важното - без да предупредят, че дори и да не свършат пари ще вземат.


Потребителски аватар
megatone
Мнения: 486
Регистриран на: Нед 20 яну 2008 15:05
Автомобил: Golf 3 1.8 ABS
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз БУШОНА!!!

Мнениеот megatone » Вто 12 мар 2013 15:21


Стойте далече от "Бушона" един месец ме мотаха и нямаха резултат. Имам чувството, че тия хора нямат персонал, а само един който приема техниката уж за "ремонт". Вече взимат 24лв, при приемането.


Потребителски аватар
Ivo_Dinkov
Мнения: 1352
Регистриран на: Вто 28 дек 2004 10:54
Автомобил: Audi Quattro Turbo
Двигател: BGB
Местоположение: София/Плевен
Контакти:

Re: Сервиз БУШОНА!!!

Мнениеот Ivo_Dinkov » Вто 12 мар 2013 15:23


Челния ми опит със същия този сервиз.


Потребителски аватар
Gal
Мнения: 1457
Регистриран на: Пет 04 яну 2008 12:37
Автомобил: МК7
Двигател: DCYA 2018
Местоположение: София

Re: Сервиз БУШОНА!!!

Мнениеот Gal » Сря 13 мар 2013 19:46


Този въпросния-"Бушона", собственика, виждали ли сте го наживо? Е нема такъв измисленяк :mhihi


Потребителски аватар
Harrry
Мнения: 239
Регистриран на: Нед 16 апр 2006 10:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re:

Мнениеот Harrry » Съб 29 юни 2013 8:44


Ivailo написа:А нещо не е наред тука.
Мен преди 1 година като ми изгоря захранването (съответно + дъно, цпу, хдд и т.н.) го карах на доктор в Кунторов (или нещо такова) в щутгард. Пича го погледна, беше събота, мисля след работно време, каза, че ще ми се обадят в понеделник, обадиха се, казаха така и така това и това е отишло, елате да видим какво ще правим. Отидох, казаха какво имат в наличност, колко струва, аз казах не мерси, ще прашасва, пък аз ще си търся лаптоп, те казаха ок, няма проблем, пари не ми искаха, казаха, че щом не са оправили нищо няма причина да ми искат, ама аз им оставих 10 лв, щото ми беше кофти.
Та - 50 лв? А ако не ги дадеш какво - не ти дават фотоапарата ли? Алелей.. Нека ми кажат така... Ще им юрна една сурия държавни служители на всякакъв вид проверки!

Колега vanu, коментарите ти са напълно излишни по темата и смятам, че са откровени обиди към Тинко, въпреки, че аз бях пуснал едната тема за неговото шофиране. Не виждам то какво общо има с темата? Той се опитва да помогне, а ти - с рогата напред, щото вече са започнали (по-късно стана ясно, че са неоснователни) подигравките срещу него? Само моля те не ми казвай, че след като си 4ти курс информатика това гарантира компетентност, след като моята комшийка завърши информатика и не знае от къде се пуска компютъра!

Йвайло, напълно съм съгласен. Така, както четох темата, Тинко е трябвало да преглътне доста силни подмятания и чепати изрази, ама явно е мъжко момче и се е справил. А по темата, това са пишман майстори, дето пари взимат за несвършена работа, че и 50 лв.- това май за тях въобще не са пари, ама питайте някой пенсионер - 50 лв. са хлябът му за месец и половина. От такива далеч. Ама, трябвало да развиват бурмички и винтчета, да разглеждат вътре и да се чешат зад ухото, какво му е, сиреч, да губят време. Еми всяка фирма си носи риска, ако е сериозна. Казват, ако попаднат в месеца на три уреда, които не стават за нищо, гладни щели да останат. Да, ама ако погледнем от друг ъгъл, така като вземат за непоправен уред по 50 лв. от клиент, те спокойно могат нито един уред в месеца да не оправят, дори и ако някой става - и пак ще си ходят сити и те и поколенията им. Ми защо въобще да си дават зор да го оправят, като парите и така си капят!!! Я моля ви се! Без тия хватки.


blackiee
Мнения: 5
Регистриран на: Чет 01 май 2014 17:18
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз БУШОНА!!!

Мнениеот blackiee » Чет 01 май 2014 19:07


И от мен някои факти за тия юнаци от "бушон" - 4 месеца за един наводнен iphone! Не можаха да кажат може или не може да се поправи. Увъртания, оправдания... Едвам си го прибрах. Заключението беше, че не може да се оправи. Имам чувството, че нарочно увъртаха за да се откажа и да го ползват за части...


Потребителски аватар
Ivo_Dinkov
Мнения: 1352
Регистриран на: Вто 28 дек 2004 10:54
Автомобил: Audi Quattro Turbo
Двигател: BGB
Местоположение: София/Плевен
Контакти:

Re: Сервиз БУШОНА!!!

Мнениеот Ivo_Dinkov » Чет 01 май 2014 21:23


Преди няколко месеца ми се обади лице, което се представи за новия управител на Бушона и си ме заплаши, че щял да ме съди, ако не си изтрия мнението. Понеже съм търкал 9 години скамейките в университета и освен някоя друга диплома, ми е останало и нещо в главата, му заявих колко абсурдно е намерението му, още по- малко пък начина, по който го прави- в телефонен разговор (а моите по една случайност ги записвам винаги, когато са от непознат/скрит номер).


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8289
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Сервиз БУШОНА!!!

Мнениеот Stivi » Чет 01 май 2014 22:32


Ами да го нахраним тогава този нов шеф ! Сервиз Бушона-измекяри ! Sevice Bushona - измекяри !


derivatsia
Мнения: 25
Регистриран на: Сря 05 дек 2012 0:47
Автомобил: VW Lupo 1.0 MPI
Двигател: AUC 2001
Местоположение: sofia

Re: Сервиз БУШОНА!!!

Мнениеот derivatsia » Сря 05 окт 2016 22:46


Колеги, сервиз "Бушона" са едни страшни мърши. Моля ви, колкото и да сте закъсали не ходете там, сервизи бол. Занесох един автокасетофон Филипс за разкодиране, прие ме един олигофрен с диоптър и ми вика "за да го оставите дължите 24лв за диагностика и в последствие от 40 до 70лв за разкодирането" . Учудих се, па викам на цикльото, каква профилактика аз ви казвам какво му е, какво ще профилактирате? Пък и самото разкодиране не изисква кой знае какъв ресурс за толкова пари Лупите обаче продължи да говори, че такава им е политиката. Помислих няколко секунди, викам си така са му казали на момчето да казва. Отговарям, че така и така съм излязъл от работа ще го оставя. Тогава късогледия отново ме зашлеви "след 10-15 дена ще ви се обадим да кажем какво му е и ще ви кажем цена за ремонта, защото преди вас има много хора". Около 20 - 30сек останах безмълвен, чак циклопа се напрегна. Викам хора живеете в комунизма бе, тогава имаше един сервиз в София дет се вика, ама сега е 21 век. Циклопа повдигна безмълвно рамене.
Изключително съм доволен, че се отказах от тия мишки. След това прочетох горните коментари и съм направо щастлив, че си спестих главоболия споделени по горе във форума.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта