Въпрос за сервизи в Бургас

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
Bladerunner
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 03 сеп 2008 12:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Въпрос за сервизи в Бургас

Мнениеот Bladerunner » Сря 03 сеп 2008 12:34


Така.. трябва да сменям ангренажен ремък на Голф 3 1.9 Турбо дизел. Въпросът ми е дали някой има идея къде в Бургас ще го направят като хората? Вече питах тук там и ми обясниха, че барабар с ремъка се сменят някакви паразитни ролки и обтегача - много съм бос в тези неща и не съм сигурен дали не ме пързалят, щото ми искаха над 300 кинта за всичко.

Благодаря предварително!




VasilP
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 19 дек 2007 12:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот VasilP » Сря 03 сеп 2008 16:08


Здравей колега!

Аз съм от Б-с и го правих това упражнение. Немога горещо да ти препоръчам сервиз, но дано поне малко да помогна.
Голфа ми е 1.4 АБД - ремъка смених в сервиз след Хемус посока града, точно след аптечния склад.Сервиза е на улицата и е син цвят. На мен ми взеха евтино, щото са познати...

Иначе за моя Голф ремъка е 30лв., но ролките са 70, така че цена под 150 не очаквай, но 300 мисля а множко...

Успех!


VasilP
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 19 дек 2007 12:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот VasilP » Сря 03 сеп 2008 16:36


Пропусках да кажа че човека се казва Генчо.

...семейните ни коли посещават и още един сервиз - в двора на Кока Кола в дясно в дъното - най-левия сервиз - Ачо.


Потребителски аватар
jijibs
Мнения: 698
Регистриран на: Нед 27 апр 2008 10:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас, Golf 3, AEA

Мнениеот jijibs » Сря 03 сеп 2008 19:42


един познат е доволен от гореспоменатия сервиз до Хемус. неговия голф също е дизел и прави подобен на твоя ремонт там


Потребителски аватар
vanio_bs
Мнения: 23
Регистриран на: Пет 08 авг 2008 12:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Мнениеот vanio_bs » Сря 03 сеп 2008 22:22


колега моя голф е 1.6 AKL сменях ролки и ремаци в Авто Тест 2000 срещу старата борса ако се сещаш но ми взеха 430 лв. (обясенението беше че за 4-ките консумативите били по-скъпи) а иначе за труда само струваше 140 лв. май яко са ме наиграли :banghead:



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 64 госта