Къде да си сменя маслото на Пасата

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
wengen
Мнения: 21
Регистриран на: Нед 03 фев 2008 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Къде да си сменя маслото на Пасата

Мнениеот wengen » Пон 08 сеп 2008 13:08


Здравейте,

къде да си сменя маслото на пасата 1.8 Т 2000 година. Не искам да е в Юнитрейд защото са нелюбезни и скъпчии. Възможно ли е това да стане в друг сервиз на по прилични цени като не се допусне компромис с качеството!

Благодаря ви предварително




Потребителски аватар
pronobis
Мнения: 393
Регистриран на: Нед 13 апр 2008 21:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот pronobis » Пон 08 сеп 2008 13:14


Здравей!
Значи от приятел с Г3 знам, че има голям център по Стамболийски, след като пресечеш К.Величков в посока обратна на МОЛ-а - отляво се пада. Там и аз следващия път ще сменям моето и доколкото знам там се предлага богата гама на Мотул, с каквото масло повечето съфорумци карат.
Ако ти е близо, пробвай там! :)

Да добавя - цени там не мога да ти кажа. Аз преди 500 км смених маслото с Kuttenkeuler (малиии, дано го написах вярно :) ) на прелеза на Захарна Фабрика при бившия телефонен завод - труд, маслото и филтър общо за 67 лева и стотинки. :)


Потребителски аватар
ChimeyJimmey
Мнения: 3877
Регистриран на: Съб 01 окт 2005 8:47
Автомобил: торанага
Двигател: AXQ

Мнениеот ChimeyJimmey » Пон 08 сеп 2008 13:44


Според мен, въпросът ти по-скоро трябва да е "Какво масло да използвам за ново при смяната?", отколкото "Къде да го сменя?"...
Можеш да го смениш почти във всеки кимизарник-"автосервиз", че и сам, ако не се плашиш от цапане.
Друг е въпросът с какво ще го смениш. :wink:


wengen
Мнения: 21
Регистриран на: Нед 03 фев 2008 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот wengen » Пон 08 сеп 2008 13:49


По скоро ме интересува дали могат да нулират компютъра че нали и това се прави когато се сменя маслото. Ако има някой който е сменял някъде но не и в Юнитрейд където ми поискаха 350 лева за смяната заедно с два филтъра, да каже къде, иначе маслото си е Кастрол пълна синтетика.


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот веселин » Пон 08 сеп 2008 19:01


http://vwclub.bg/forum/viewtopic.php?t=6022
Ето този младеж , ще ти свърши работа !!!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 71 госта