Не ходете там! /гумаджии/

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
spokomen
Мнения: 188
Регистриран на: Сря 25 авг 2004 17:58
Автомобил: VW Passat B3 Ford C-Max
Двигател: RP 1991 Durateck 2_0
Местоположение: София
Контакти:

Не ходете там! /гумаджии/

Мнениеот spokomen » Нед 11 дек 2005 19:59


Има една гумаджийница на Ситняково, на около 500 метра от румънското посолство - посока Подуене. Ако нямате някаква особена причина - не ходете там. Дежурния номер е - демонтаж и монтаж на гуми, смяна на вентил, баланс - тежести - към 12 лева. Иначе - викат нищо и няма на гумата , спада или от винтила или нещо джантата ама сега е бомба. Бомба, бомба, но пак си спадаше като по рано. На другия ден отивам уж за рекламация - нищо не сте направили демек гумата си спада. Случи се пред мен един човек тъкмо си проверяваше бележката за каво са му взели 15 лева - оказа се - монтаж , демонтаж, вентил баланс.... Изобщо това май е редовния номер. А на мен ми викат - ами тя може и после да се е спукала гумата, имаш гаранция само за вентила ама да го проверим ще трябва да си платиш монтажа и демонтажа. Така и не разбрах защо. Отидох на един гумаджия в Дървеница - залепи ми гумата и сега съм ОК.




Потребителски аватар
Vasseto
Мнения: 2637
Регистриран на: Вто 06 сеп 2005 17:09
Автомобил: Passat B7 Passat B5_5 Jetta V
Двигател: CFFB AVF BXE
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Vasseto » Нед 11 дек 2005 21:30


Там не спасиха едно време преди 5-6 години,но бяха още един скапан гараж.Но поне работеха денонощно.Сега ако е такава работата няма да стъпя там.


Потребителски аватар
R@do
Батето
Мнения: 5449
Регистриран на: Пон 17 яну 2005 10:47
Автомобил: Audi 80
Двигател: ABK 1993
Местоположение: В планината

Мнениеот R@do » Пон 12 дек 2005 11:39


Потвърждавам - УЖАС са!!!А магазина е ужасно скъп.


Потребителски аватар
evgenyh
Мнения: 1405
Регистриран на: Пет 25 мар 2005 19:47
Автомобил: Seat Toledo
Двигател: BSE 2005
Местоположение: София

Мнениеот evgenyh » Пет 27 яну 2006 21:31


питам ги тия нешастници, имате ли еди кви си гуми и тоя вика: да, ама ако не ги вземеш сега, няма за кво да говориме :?: :?: :?: ебати търговеца, тия за нищо не стават там. Но има една друга гумаджийница пак на Ситняково, но, по надолу, от другата страна, са номер 1 :idea: много са точни пичовете и правят всичко + изправяне на джанти + заварка(дори да липсва парче :!: ), е носят ги някъде, но губиш грижа, оставяш само джантата и те ти се обаждат когато е готова - аз лично съм много доволен.


BAN
Мнения: 135
Регистриран на: Сря 08 фев 2006 17:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот BAN » Сря 15 фев 2006 17:58


Потвърждавам! Така е - аз съм патил също.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tsbstz и 173 госта