Сервиз БОШ - Bosch - в Плевен

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
nikchi
Мнения: 16
Регистриран на: Съб 17 ное 2007 8:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Сервиз БОШ - Bosch - в Плевен

Мнениеот nikchi » Пет 20 мар 2009 19:47


Колеги, препоръчаха ми този БОШ в Плевен.
Имате ли впечатления? Добри ли са? Вършат ли си работата, без да трябва да им посочваш какво още има и има? А какви са им цените, т.к. някои правят доста солени надценки.
Това ли е сервизът - http://www.pleven-avto.net/index.php?linkID=333




Потребителски аватар
alex_zazy
Мнения: 1045
Регистриран на: Пет 20 юни 2008 6:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен Golf 2 GTI 8v 1990г. черен брикет!

Re: Сервиз БОШ - Bosch - в Плевен

Мнениеот alex_zazy » Съб 21 мар 2009 9:48


Зимат скъпо за мене спрямо други сервизи. Някой път не могат да разберат какво трява да правят. Зависи какво искаш да ти ремонтират, препоръчвам Пламен Пенчев сервиз с/у Технополис и Иван Марков в руския център с/у автомивката! В боша за диагностика евентуално.


nikchi
Мнения: 16
Регистриран на: Съб 17 ное 2007 8:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Re: Сервиз БОШ - Bosch - в Плевен

Мнениеот nikchi » Съб 21 мар 2009 20:55


alex_zazy написа:Зимат скъпо за мене спрямо други сервизи. Някой път не могат да разберат какво трява да правят. Зависи какво искаш да ти ремонтират, препоръчвам Пламен Пенчев сервиз с/у Технополис и Иван Марков в руския център с/у автомивката! В боша за диагностика евентуално.


Благодаря ти! Значи отпада като възможност!
А тези, които си ми препоръчал - те в сервиз ли са, в какво? Някакъв адрес или телефон?
Иначе, днес приятел ми препоръча да отида в Елмира сервиз - имаш ли представа какви са?


Потребителски аватар
microelement
Мнения: 730
Регистриран на: Сря 13 май 2009 10:57
Автомобил: Audi B5
Двигател: AFN
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Сервиз БОШ - Bosch - в Плевен

Мнениеот microelement » Сря 19 дек 2012 15:16


Тези които той ти препоръчва ти ги препоръчвам и аз,в сервиз са хората и се намира точно срещу технополис (на бул.Георги Кочев)
БОШ сервиз направо ги забрави - абсолютни негодници и скъпчий на един познат взеха 80 лева за да му изчистят грешката air bag на ауди А4 1997 година...за същата процедура други хора ми взеха 10 лв


pistarkata
Мнения: 56
Регистриран на: Нед 04 апр 2010 13:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Севлиево/София

Re: Сервиз БОШ - Bosch - в Плевен

Мнениеот pistarkata » Нед 12 окт 2014 19:06


Здравейте колеги,
Моля и аз за координати на въпросните момчета в Плевен.
Предстои ми преглед на един Пасат б5.5 .
Ще съм безкрайно благодарен, понеже ще пътувам от София специално за него и не познавам града и добрите сервизи.


Потребителски аватар
DrugiaBliznak
Мнения: 758
Регистриран на: Съб 21 окт 2006 21:24
Автомобил: Ford Mustang V8 GT CS
Двигател: 450bhp
Местоположение: София - Плевен

Re: Сервиз БОШ - Bosch - в Плевен

Мнениеот DrugiaBliznak » Пон 13 окт 2014 21:55


Пламен Пенчев и аз го препоръчвам. Там си сменям консумативите когато ми се налага да го правя в Плевен, а и ако имам някакъв проблем. Той работи с едно доста кадърно момче. Адреса е на бул. "Георги Кочев" срещу входа към магазин Lidl, на ъгъла между булеварда и улица "Ген. Тошев". Няма как да го пропуснеш, то си и пише сервиз "Пламен Пенчев".
Успех :th_up



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 143 госта