сервиз "Ашли"-Красна поляна е кенеф!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
zone967
Мнения: 166
Регистриран на: Съб 10 сеп 2005 23:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

сервиз "Ашли"-Красна поляна е кенеф!

Мнениеот zone967 » Вто 17 яну 2006 20:35


За да ми сменят един датчик за маслото, семеринг и ня'кви накладки ( за последните две не съм сигурен) ми взеха 80 кинта- живи и здрави! Който не разбира си цака, казват хората :lol: Обаче на другия ден както си карам и зумера почва да пищи, а лампата на маслото да свети. Обаждам се аз в сервиза, оказва се, че са сложили датчик за масло не какъвто трябва. От там газ до "Одрин" за нов :maaad: Магазинерът го няма, жена му на магазинера не знае за к'во става на въпрос. Слагат ми ня'къв датчик колко да мине номера stupid След един ден датчика на таблото за температурата отказва да работи. Отивам пак в сервиза: "Ми ние не разбираме, отиди едикъдеси и кажи, че ние те пращаме" :dontknow: Отивам аз там и пича ми вика: " А бе'ай не моа днеска, имам имен ден!"
Та значи аз два дена си губя времето, ебати, заради ня'кви простаци, на които съм си платил да ми свършат работа rocketwhore и накрая нищо WC Нека който търси инфо за този сервиз "Ашли" го има в предвид patriot




snowman
Мнения: 26
Регистриран на: Съб 29 апр 2006 11:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот snowman » Вто 29 май 2007 10:53


Кенеф и половина

Вижте тук за повече инфо: http://forum.vwclub.bg/viewtopic.ph ... 0%F8%EB%E8 (некоректни сервизи)



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта