VW - Фолксваген сервиз в Сакар Ауто

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Ивайло КросПоло
Мнения: 8
Регистриран на: Пет 12 юни 2009 16:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

VW - Фолксваген сервиз в Сакар Ауто

Мнениеот Ивайло КросПоло » Пет 12 юни 2009 16:25


Искренно съм възмутен от отношението и лъжите с които се сблъсках в въпросния сервиз! Колата ми е 10ден вече там и не се знае кога ще излезе от ремонт. След приема на автомобила и обявения срок от седмица получих уверенията на служителя в каросерийни ремонти че ще ми се обади когато колата е готова. След изтичането на срока такова обаждане не получих. Обадих се на служителя и го попитах какво става. Той каза ,че има забавяне и колата ще бъде готова след няколко дни. Изчаках учтиво и този срок и отново се обадих. Колата ви е за смяна на маслото както сте поръчали - отвърна той , И кога ще е готова - попита жена ми, Днес - бе отговорът. Отидох въпросния ден след обяд в сервиза с намерението да си получа колата!!! Оказа се ,че още не е започнато боядисване!!! Говорих с отговорния за сервиза с цел виновните да бъдат наказани и някой да поеме отговорност! Ще бъда ли обещетен за пропуснатите ползи и вреди които ми бяха нанесени??? Обещавам да споделя какво е станало и как ще протекът нещата оттук нататък. Дали виновните ще бъдат наказани и аз обещетен?...




Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Re: VW - Фолксваген сервиз в Сакар Ауто

Мнениеот vaskoto1 » Пет 12 юни 2009 22:20




Ивайло КросПоло
Мнения: 8
Регистриран на: Пет 12 юни 2009 16:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: VW - Фолксваген сервиз в Сакар Ауто

Мнениеот Ивайло КросПоло » Пет 12 юни 2009 23:18


Колата е на 10 хиляди км. с пълно автокаско и е лизингова. Все още е в гаранция!!! Вината за повредата не е наша. Въпросния сервиз е оторизиран и има договор с нашия застраховател. Проблема е в лъжите и неспазването на сроковете! Незная кой е виновен но се надявам да разбера и да получа удовлетворение.


Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Re: VW - Фолксваген сервиз в Сакар Ауто

Мнениеот vaskoto1 » Съб 13 юни 2009 9:36


темата, както и другата се следи с интерес.
жалко е че лично аз не мога с нищо да съдействам, но ако някой може-няма да остане безучастен. не сме такива събрани. :deal :012: :wink:
пиши ако има развитие-каквото и да е.
успех! :talk:


Ивайло КросПоло
Мнения: 8
Регистриран на: Пет 12 юни 2009 16:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: VW - Фолксваген сервиз в Сакар Ауто

Мнениеот Ивайло КросПоло » Вто 16 юни 2009 10:48


Ужас... Най после си получих автомобила. Мръсен прашен от бояджиите и с отпечатъци от ръце и кит навсякъде/тапицерията е оранжева/. За извинение и дума не може да става камоли за обезщетение за закъснението и мръсотията. Никой в сервиза не поема отговорност за нищо...
Шефа си мие ръцете с персонала ама отговорност - никаква!!! Няма извинение ,няма обезщетение, няма отношение - все едно Алианц не си плащат а и аз не плащам на тях. Написах възражение пък да видим какво ще стане... Шефа на сервиза ми се смее , всички ми се смеят че искам да си спазват договорите... изобщо... този сервиз е "Европейски" представител на марката VW - Фолксваген.


Потребителски аватар
Теодор
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 21 ное 2006 16:27
Автомобил: Ford Fiesta 6 BMW 325XI
Двигател:
Местоположение: София

Re: VW - Фолксваген сервиз в Сакар Ауто

Мнениеот Теодор » Вто 16 юни 2009 19:50


Никакъв официален представител не е освен на застрахователните компаний които си пращат клиентите там за да им излезе по-тънко ремонта :idea: :twisted:


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Re: VW - Фолксваген сервиз в Сакар Ауто

Мнениеот vasstop » Сря 17 юни 2009 7:33


Съветвам те да се свържеш с Комисията за Защита на Потребителите:
http://kzp.bg/


Потребителски аватар
kubica
Мнения: 40
Регистриран на: Чет 19 мар 2009 21:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: VW - Фолксваген сервиз в Сакар Ауто

Мнениеот kubica » Сря 17 юни 2009 21:49


а поне качествено ли е боядисан? има ли забележки по боята и лака...говори се, че там е един от най-добрите бояджии в София (Добри се казва)...


dulgia
Мнения: 23
Регистриран на: Чет 10 мар 2005 11:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: VW - Фолксваген сервиз в Сакар Ауто

Мнениеот dulgia » Вто 14 юли 2009 15:06


все едно чета това което ми се случи вчера в сакар.абсолютни аматьори и мошенници.


Ивайло КросПоло
Мнения: 8
Регистриран на: Пет 12 юни 2009 16:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: VW - Фолксваген сервиз в Сакар Ауто

Мнениеот Ивайло КросПоло » Нед 16 мар 2014 21:28


:) Поне в Порше София Изток знаят как да ми изперат качествено колата! Три дена мирише на лакочистител :) Все едно са мили ваната на малката ми дъщеря :) Разбират от контрасти!!!


Ивайло КросПоло
Мнения: 8
Регистриран на: Пет 12 юни 2009 16:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: VW - Фолксваген сервиз в Сакар Ауто

Мнениеот Ивайло КросПоло » Нед 16 мар 2014 22:27


Пак ще се возя без да ми се повдига след като остана сам след нея :)


Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: VW - Фолксваген сервиз в Сакар Ауто

Мнениеот zfa159 » Пон 17 мар 2014 12:46


А защо подписвате документите и си взимате колите, след като не са направени, както трябва или почистени и т.н. ? Отказваш да подпишeш, викаш си застрахователния брокер да види на какво ти прилича колата и просто не си я взимаш. Седи си там, докато на теб ти хареса и подпишеш документите, за да си я вземеш в нормален вид. Без да си подписал, застрахователя не им превежда 1 ст. за този ремонт и колкото по-бързо си доволен и се подпишеш, толкова по-добре за тях (щетата се води приключена и им превеждат парите).
Сложиш ли подписа - свършен си, нормално, все пак живеем в България :mhihi . После колкото и да мрънкаш и да се оплакваш на който и да е - свършена работа - подписал си се, че си я получаваш оправена. Те затова гледат да се подпишеш на документите преди да те заведат при колата :mhihi


Вълчан
Мнения: 880
Регистриран на: Нед 17 мар 2013 20:11
Автомобил: Mazda 5
Двигател:

Re: VW - Фолксваген сервиз в Сакар Ауто

Мнениеот Вълчан » Пон 17 мар 2014 13:48


Много точно казано.Не си съгласен със качеството на услугата за която си заплатил и не подписваш никакви документи ...И понеже са ти се смеели подаи един иск за пропуснати ползи от продажба на автомобила.Можеш даже да споменеш че аз примерно съм проявил интерес за покупка но понеже не съм могъл да го видя съм се ориентирал към друга кола.Така ти си изтървал сделка заради тяхното драстично забавяне..... :mhihi Не можеш да си представиш примерно чужденците идващи тук на почивка какви искове подават тук срещу нашите хотели със надежда да чопнат някои лев....прозореца не се затварял добре и по този начин имало страшно много шум и си е развалил почивката.....стъпалата за качване на по горен етаж едното било със 5см по високо от другото и тои паднал и си наранил крака и не можел да ходи на море..... :mhihi


Ивайло КросПоло
Мнения: 8
Регистриран на: Пет 12 юни 2009 16:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: VW - Фолксваген сервиз в Сакар Ауто

Мнениеот Ивайло КросПоло » Пон 17 мар 2014 20:37


Да в България всеки гледа да ти направи мръсно ха ха ха! С тия оправия нема.


Ивайло КросПоло
Мнения: 8
Регистриран на: Пет 12 юни 2009 16:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: VW - Фолксваген сервиз в Сакар Ауто

Мнениеот Ивайло КросПоло » Съб 05 апр 2014 19:22


Както обичам да казвам на майсторчетата на Фолксвагена ми ,музиката е по скъпа от колата.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта