"Микрон" Доцев - производство и ремонт на жила и механизми

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
drago_tr
Мнения: 2528
Регистриран на: Сря 09 мар 2005 13:28
Автомобил: Passat B5 Audi A4B6
Двигател: AFN AVB
Местоположение: Пловдив, Враца

Re: "Микрон" Доцев - производство и ремонт на жила и механи

Мнениеот drago_tr » Чет 01 яну 2015 19:47


Luciano написа:Цената беше 102лв, като включва:
[/url]

:scare3
Направо са му съдрали кожата. Да вярно...може да е майстор....амаааааа и наистина е майстор, ама само във взимането на 102 лева. :scare3
Мерси аз от такива майстори.




Потребителски аватар
shtarkel
Мнения: 19
Регистриран на: Пон 07 дек 2009 13:40
Автомобил: Polo 98 1.4 - 60
Двигател: 6N1
Местоположение: София
Контакти:

Re: "Микрон" Доцев - производство и ремонт на жила и механи

Мнениеот shtarkel » Пон 02 ное 2015 17:44


Здравейте, нека и аз да изкажа разочарованието си от тези нагли хора от "Микрон - Доцев ЕООД", отидох с колата си, тъй като дясното ми предно стъкло се движи сравнително бавно (автоматика). Казах им, ако могат да го погледнат и да го оправят да се движи по-бързо, съгласиха се, като ми казаха, че ще струва 85 лв. След като чаках над 2 часа, "приемчикът" ме извика и ми каза, че са го отворили, но вътре била счупена някаква част на две, която изяждала едно зъбно колело и те не могат да я сменят, защото механизмът не бил оригинален, а универсален и те нямали такава част. Казвам "Добре, върнете си ми го както си беше тогава", а те ми предлагат да ми сложат само прът, който да държи стъклото горе, защото нямало смисъл и без това целият механизъм бил за смяна и аз да съм купил нов, те щели да ми го сложат.... След настояване от моя страна, чакам още час да ми сложат моя си механизъм, който си работеше, но просто беше по-бавен. След като ми дадоха колата и изрично ме предупредиха да НЕ ползвам дясното си стъкло, защото механизмът бил за смяна и можело във всеки един момент да се счупи и да ми остане стъклото в някаква дадена позиция, аз все пак се опитах малко само да видя дали си работи както преди бавно, но славно, Е НЕ, след като натиснах копчето започна да стържи и ръмжи като за световно, даже хората наоколо на тротоара се уплашиха..., успях да го сваля малко, но това беше, не мърда нагоре! Обаждам се аз и отговорът им е, че нямало как да не стане това, нали ме били предупредили, да не си ползвам стъклото, и това било НОРМАЛНО! Няма такива наглеци - да им дадеш работещ механизъм, да чакаш 3 часа и накрая да ти го счупят и да ти го върнат неработещ! Повече никога няма да ходя там! Бесен съм им :banghead


Потребителски аватар
KOCMOC
Мнения: 629
Регистриран на: Пон 06 авг 2007 21:23
Автомобил: VW PassaT B5 комби
Двигател:
Местоположение: София West

Re: "Микрон" Доцев - производство и ремонт на жила и механизми

Мнениеот KOCMOC » Нед 21 фев 2016 19:00


Вчера бях в този сервиз , и съм много доволен. идвам от Пловдив, за да ми оправят предния механизъм на голф 4.
10:00 оставих колата 11:30 беше готова (75 лв) , 2 години гаранция , нови жила , изработка на металните планки които държат прозореца, сваляне и качване на кората , без никакво скърцане.


JuStan
Мнения: 297
Регистриран на: Вто 20 дек 2011 14:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Bulgaria

Re: "Микрон" Доцев - производство и ремонт на жила и механизми

Мнениеот JuStan » Пон 30 ное 2020 17:16


Да споделя прясно мнение и аз:
В петък. след като сам си насилих и прецаках задно ляво стъкло, се обадих в Микрон Доцев.
Човекът, с който говорих по телефона беше много любезен и разбран, каза ми, че веднага могат да ме приемат, че до 2 часа ще е готова след приемането, и ще ми струва 90 лева!
Всичко изпълниха, както обещаеха, плюс ново уплътнение за тавата с/у протичане и гаранция 2 години имам за свършеното!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 154 госта