Възстановяване на автостъкла - София

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Възстановяване на автостъкла - София

Мнениеот groznika » Пон 14 сеп 2009 14:21


Здравейте колеги,
наскоро си смених колата. За нещастие или не съм я видял или ме е чукнало тези дни малко камъче по предното стъкло. Забелязах малка люспичка пред пасажера. След ден два вече имаше два лъча пукнатинки. Днес видях зачатък и на трети лъч... :horror:
Разрових се из интернет и попаднах на обява за възстановяване на автостъкла. Малко сервизче в Динабат (близо до басейна) на ул. Тинтява номер 100 (в двора на ПОЛИГРАФСНАП).
Обадих се на телефона и бях любезно поканен на място с уговорен час в удобно за мен време. Посрещна ме благ човечец към 40-50 годишен. Прегледа колата, каза ми какво ще струва, какви са последиците, ако не се третира, обясни ми на кратко за технологията и ми показа снимки и няколко статии за сервиза и начина на работа.

Реших да се пробвам и да го направим пък каквото сабя покаже. Ето и какво се получи:

14092009387.jpg

14092009388.jpg

14092009389.jpg

14092009390.jpg

14092009391.jpg


Останах направо потресен от неочакваният резултат :shock
Сега трябва да знаеш за щетата и специално да я търсиш за да се види. Дадоха ми и гаранция, че третираното място няма да се отвори в цепнатина.
Изключително съм доволен и бих препоръчал сервизчето на всеки нуждаещ се.
Човекът спомена, че обработват всякакви щети върху автостъкла стига да не са тотални разбира се. Каза, че дори са правили цяла цепнатина (от край до край) на екзотичен автомобил чиито собственик не е могъл да си намери ново стъкло.

Посещенията стават със записване на:
телефон: 02 962 48 33
мобилен телефон: 0898 58 63 63




Потребителски аватар
Bobi_S13
Der Polizist
Мнения: 6844
Регистриран на: Пет 20 юни 2008 13:44
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София(Обеля)

Re: Възстановяване на автостъкла - София

Мнениеот Bobi_S13 » Пон 14 сеп 2009 16:59


Чичи, много полезно инфо :bowdown
един въпрос а много надрани оправят ли? няма пуканато само надрано и изхабени
че ми обявиха едни цени.... и скоро ще чупим джама mhihi


Потребителски аватар
bulaki
Мнения: 750
Регистриран на: Нед 12 ное 2006 14:41
Автомобил: VW Passat B8 variant Hight Line
Двигател:
Местоположение: София,кв. Горубляне, ул. Лазар Плачков 10
Контакти:

Re: Възстановяване на автостъкла - София

Мнениеот bulaki » Пон 14 сеп 2009 18:02


Колега,горе-долу колко ти взеха за ремонта на тази люспа,за да направим съпоставка с другите,който идват даже и на място,където им кажеш(при тях цените врират между 40/50лв за люспи)?


Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Re: Възстановяване на автостъкла - София

Мнениеот groznika » Пон 14 сеп 2009 18:42


Значи тук цената е 69,50лв базова сума. Това ще рече, че една люспичка се третира срещу толкова пари. За сметка на това обаче например ако люспата е с лъчи 15-20 сантиметра сумата е към 80лв (ориентировъчно).
Човекът работи по щтатска технология на Glas-Weld и каза, че е изключителен представител за БГ.
Използват се някакви фотополимери. Всичко се изпича с UV лампа и тн.

Не зная как са цените по други места, но чух от тук от там, че се плаща на сантиметър. Тук се оказа, че не е така :)

Другото любопитно е, че човекът е стар фен на VW. Кара стара джета и се поинтересува от цените на 4-ворките ;)
Прояви голям интерес относно клуба, и пожела да установи контакт с ръководството.
Изпратил съм му на мейла телефонът на Добри да се чуят и да се разберат точно при какви условия може да си партнират :)

ПП
Боби, не зная дали полира стъкла. Обади се и го питай. Може и да полира...


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Възстановяване на автостъкла - София

Мнениеот dobrin » Пон 14 сеп 2009 21:17


Да се обади, може да си партнираме. Ако и е кадърен и внимателен към клиентите и возилата им - точно такива хора ни трябват за пратньори.


Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Re: Възстановяване на автостъкла - София

Мнениеот groznika » Пон 14 сеп 2009 21:57


dobrin написа:Да се обади, може да си партнираме. Ако и е кадърен и внимателен към клиентите и возилата им - точно такива хора ни трябват за пратньори.


Ами аз съм доволен. По телефонът човекът беше учтив и възпитан, спокоен и изчерпателен. На място ме прие точно в записания час. Беше любезен. Отговори вежливо на всичките ми въпроси. Постели предния капак на колата с някаква предпазна гумирана черга преди да си сложи инструментите. Работеше чисто и без да бърза.

С две думи - впечатлен съм :)

Разказах му за форума, платените реклами, партньорството и тн.
Човекът ми остави мейл на който да му пратя линк към форума и лице за контакти.
Позволих си да дам номера на Добри за което се надявам да не ми се сърди :)

От мен толкова. Другото вие си преценявате ;)


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Възстановяване на автостъкла - София

Мнениеот dobrin » Пон 14 сеп 2009 23:09


groznika написа:Позволих си да дам номера на Добри за което се надявам да не ми се сърди :)

:screwy


Потребителски аватар
bonev
Мнения: 30
Регистриран на: Пон 25 фев 2008 15:47
Автомобил: Passat B5
Двигател: ATJ
Местоположение: София

Re: Възстановяване на автостъкла - София

Мнениеот bonev » Вто 15 сеп 2009 9:17


Здравейте колеги,

На мен ми оправи миналата година една пукнатина на предното стъкло от камъче. Останах доволен. Човека се казва Стоян Николов, взе ми 70 лв за услугата.

Поздрави


Потребителски аватар
morfei1
Мнения: 5670
Регистриран на: Съб 23 авг 2008 18:11
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Re: Възстановяване на автостъкла - София

Мнениеот morfei1 » Нед 27 сеп 2009 2:02


Ухаааа той сериозно си ви товари. За три пукнатини на преден прозорец, ми взеха 25лв. Като гледам технологията е същата. Човека се намира в Хасково - много коректен.


marmo
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 26 ное 2010 9:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Възстановяване на автостъкла - София

Мнениеот marmo » Сря 19 яну 2011 17:14


Здравейте колеги днес и аз ходих при човека и съм много доволен,имах 2 удара от камъчета които някои се опитвал преди да прави но се оказа че доста некадърно е работил,беше паднал материала и имаше дупка в стъклото,всичко много старателно почисти и ги направи на ново и ми взе 85лв за двете,доста внимателен и старателен човечец,с една дума доволен съм,препоръчвам ви го :) :applause:


kgp68
Мнения: 2
Регистриран на: Съб 06 ное 2004 13:43
Автомобил:
Двигател:

Re: Възстановяване на автостъкла - София

Мнениеот kgp68 » Пет 16 сеп 2011 20:25


morfei1 написа:Ухаааа той сериозно си ви товари. За три пукнатини на преден прозорец, ми взеха 25лв. Като гледам технологията е същата. Човека се намира в Хасково - много коректен.


scare Прав си приятел,и в София се правят за тази цена и то доста успешно,но всеки си знае къде да си дава парите.Аз от дълги години се занимавам с това и за 70-80лв за люспа направо е нeсериозно scare

http://www.youtube.com/watch?v=VgmGj4nGM-g


shalata
Мнения: 77
Регистриран на: Вто 10 ное 2009 15:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Възстановяване на автостъкла - София

Мнениеот shalata » Пон 05 дек 2016 14:16


Здравейте!
Някой знае ли информацията дали е актуална за въпросният човек и там ли е мястото за такива ремонти? Гледах, че има много положителни отзиви за http://spukanostaklo.com/?gclid=CN_ogOa ... cgodFPAOVw
Ако някой има информация, моля да сподели.
Благодаря!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта