Автосервиз. Ремонт на всички видове леки и лекотоварни авт.

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
bread1978
Мнения: 343
Регистриран на: Пон 16 фев 2009 9:13
Автомобил: VW Polo
Двигател: AEF 1997
Местоположение: София

Re: Автосервиз. Ремонт на всички видове леки и лекотоварни авт.

Мнениеот bread1978 » Съб 13 авг 2011 7:03


Да се запиша и аз в списъка с доволните клиенти :D
Момчетата си вършат добре работата, на разумни цени. Препоръчвам ги на всички!
Благодаря за отлично свършената работа по 2-те коли, скоро пак ще се видим :beer




Потребителски аватар
kokokode
Мнения: 141
Регистриран на: Пон 02 мар 2009 19:52
Автомобил: Pasat tdi 1.9
Двигател: AHH 1999
Местоположение: София

Re: Автосервиз. Ремонт на всички видове леки и лекотоварни авт.

Мнениеот kokokode » Съб 13 авг 2011 7:45


Здравейте колко ще ми струва: 1.смяна на задни дискове и накладки със частите от вас или от мен
2.Смяна на ангренажния ремьк и ролките със части от вас или от мен
Благодаря предварително за отговора.


Потребителски аватар
afloat
Мнения: 5
Регистриран на: Вто 19 апр 2011 21:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Автосервиз. Ремонт на всички видове леки и лекотоварни авт.

Мнениеот afloat » Сря 21 сеп 2011 17:46


Много точни във всяко отношение!Благодаря отново на Ники и Явор!Смяна тампони на задният мост от Ники и сега колата е пей сърце :).Най-добрите доктори за вашите коли!!!Само и само да ни угодят работят и по нощите!!!Да не говорим, че получих и безплатен превоз от Ники от вкъщи до сервиза им, за да си взема колата! :respect :drive :beer


kornox
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 30 яну 2011 22:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автосервиз. Ремонт на всички видове леки и лекотоварни авт.

Мнениеот kornox » Сря 16 ное 2011 16:25


Здравейте,
като поредния доволен от вашите услиги, отново се обръщам към вас относно смяната на масло, която ми предстои.
Можете ли да ми кажете колко ще струва плюс 4те филтъра (маслен, бензинов, купе и въздушен) и с какви марки работите?
Колата е Сеат Кордоба Варио, 2000г., мотор 1.6 AKL, 101к.с.

Мерси предварително!


Потребителски аватар
svedbg
Мнения: 185
Регистриран на: Нед 18 апр 2010 15:46
Автомобил: Golf 3
Двигател: ABF
Местоположение: София
Контакти:

Re: Автосервиз. Ремонт на всички видове леки и лекотоварни авт.

Мнениеот svedbg » Нед 20 ное 2011 16:58


Страшно съм доволен от Ники, много точен човек, днес бях закъсал близо до сервирза му, въпреки че е неделя, реши да дойде да погледне на място, оказа се кофти бобина, помогна ми да монтирам старата и да закарам голфчето до сервиза му където вече сериозно да оправя нещата. Страшно благодаря и който има проблеми, ако отиде в сервиза няма да сбърка eusa


Потребителски аватар
lesedar
Мнения: 3
Регистриран на: Нед 05 юли 2009 23:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автосервиз. Ремонт на всички видове леки и лекотоварни авт.

Мнениеот lesedar » Вто 29 ное 2011 14:10


След като открих този сервиз никъде другаде не съм ходил с полото (1.4 АЕХ, 1997), хем ми е доста далечко. Оня ден отивам до Билата на бул. България (кв. Гоце Делчев). Напазарувахме с половинката, натоварих полото, влизам, въртя и... греда. Неще да пали. Звъннах на Явор и той веднага се отзова. Дойде след няколко часа (като си свърши работата) и за 15 миниту разбра какъв е точно проблема - датчик на Хол. Свали делкото, отиде купи датчик, смени го в сервиза в Дружба (защото трябваше някакъв инструмент), върна се, сглоби го и цък - от раз запали. Факир направо, а освен това много разбран и точен. И ми вика - 15 лв за труда :) , че аз на място да бях отишъл в друг сервиз, повече щяха да ми искат, а да не говорим дали изобщо щяха веднага да разберат къв му е проблема на полото, че като чета темите тук за тоя хубавец - датчика на Хол... :)), а Явор два пъти ходи от Гоце Делчев до Дружба!!! Много разбран и точен човек, и най-важното - направо факир на тия vw-ta.


Потребителски аватар
Dead man
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 9978
Регистриран на: Съб 27 окт 2007 11:02
Автомобил: Hyundai Sonata 2007
Двигател: 2.0 16V 145HP
Местоположение: София,Дружба 1
Контакти:

Re: Автосервиз. Ремонт на всички видове леки и лекотоварни авт.

Мнениеот Dead man » Сря 14 дек 2011 0:42


Съдадох много работа на Явор и Ники с "почти моя Роувър",но те двамата не се уплашиха и направиха всичко по колата да е като ново !!!

Евалата за пореден път !!! :bowdown :bowdown

Повече майстори като вас !!!

ПС: И даже не пият червено вино... mhihi mhihi :drunk :kissy:


Потребителски аватар
Nikkolay
Мнения: 1652
Регистриран на: Съб 18 авг 2007 10:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Автосервиз. Ремонт на всички видове леки и лекотоварни авт.

Мнениеот Nikkolay » Сря 04 яну 2012 18:14


днес посетих сервиза. Доволен съм :да:


Потребителски аватар
svedbg
Мнения: 185
Регистриран на: Нед 18 апр 2010 15:46
Автомобил: Golf 3
Двигател: ABF
Местоположение: София
Контакти:

Re: Автосервиз. Ремонт на всички видове леки и лекотоварни авт.

Мнениеот svedbg » Вто 28 фев 2012 20:35


Днес пак ги навестих с моето голфче GTI за смяна на масло и филтри и покрай това от тежката зима ми прегледаха и окачването и maikomila
Скоро пак при тях за тампони на заден мост и предни биалетки.
Страшно доволен останах пак от работата им и от това, че изчакаха до 8ч. да ми оправят колата :beer


joreiko
Мнения: 4
Регистриран на: Пон 28 ное 2011 17:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: софия

Re: Автосервиз. Ремонт на всички видове леки и лекотоварни авт.

Мнениеот joreiko » Пон 04 юни 2012 14:14


... да се включа и аз в похвалите.
Оглед на ходова част на алтеата, смяна тампони, оправяне на 1-2 детайла, преглед с комп и всичко това на супер разумни цени. Един час ги разпитвах младежите за глупости и не ме изгониха, адски отзивчиви и коректни.
Благодаря Ви много!
:)


vasi13
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 24 яну 2013 11:10
Автомобил:
Двигател:

Re: Автосервиз. Ремонт на всички видове леки и лекотоварни а

Мнениеот vasi13 » Чет 24 яну 2013 11:48


Препоръчвам сервиза.
Присъединили сме се без никакви резерви и съмнения към почитателите им отдавна.
Не са ни свързвали с момчетата. Намерих ги тук - във форума и от този ден нататък съм спокойна за колите. Имах предчувствието, че това са точните хора за мен и не съм се излъгала, защото се доказа във времето. Разясняват всичко педантично и с последната точност.
Сигурна съм, че ако човек не обича работата си, не е способен да направи и малкото неща, които правият за нас Явор и Ники. Не е само това, че работят на повече от сносни цени и бързо. Това е достатъчно силен аргумент, за да избереш обслужващ сервиз. Но по-скоро и двамата са изключителни професионалисти, сърдечни, интелигентни и винаги позитивно настроени. Мои приятели не са правили такива жестове, каквито момчетата, за да разчитаме на колите си със съпруга ми. Като например facepalm онзи ден, когато закъсах :oops: :roll: и Ники се отзова веднага, въпреки натовареността си. Благодаря!
Пожелавам ви всички мечти да се сбъдват, не само за сервиза :Mr Green Fun


Потребителски аватар
shotik
Мнения: 349
Регистриран на: Пон 09 юли 2007 21:07
Автомобил: Seat Cordoba Vario 2000
Двигател: ALM 1.6 MPI 2000
Местоположение: София
Контакти:

Re: Автосервиз. Ремонт на всички видове леки и лекотоварни а

Мнениеот shotik » Чет 21 фев 2013 17:08


Ползвах услугите на Ники и Явор,много съм доволен ,че за малко време и приемлива цена ми смениха ремъци ,ролка ,семеринги и водна помпа на мотора и шарнир на преден носач,за което им благодаря и ги препоръчвам като приятни ,точни , със знания и умения момчета!


pepi16189
Мнения: 35
Регистриран на: Пет 24 авг 2012 13:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: хасково

Re: Автосервиз. Ремонт на всички видове леки и лекотоварни а

Мнениеот pepi16189 » Пон 28 окт 2013 20:54


ходих при момчетата имах теч на антифриз на корсичката след бърза диагноза ми казаха теч от към водната помпа.
попитах ги за колко време може да ми стане колата а те ми казах че по рано от сряда не могат а аз трябваше да пътувам.
помолих ги да ми влезнат в положението и и обясних защо ще пътувам казаха да оставя колата и те ще ми се обадят.
колата ми беше готова привечер с сменана водна помпа, ремак,ролка и антифриз беше ми обяснено всичко подробно по ремонта на колата а и като ценово съм доволен.

доволен съм от момчетата много корекни а на мен това определено ми допада защото съм срещал доста кисели майстори


0gi
Мнения: 17
Регистриран на: Пет 13 юни 2008 15:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автосервиз. Ремонт на всички видове леки и лекотоварни а

Мнениеот 0gi » Нед 16 фев 2014 11:43


посетих сервиза имах тропане от дясно а и колата беше нестабилна в завоите оказа се шарнир и тампони на носачите доволен съм от сервиза и момчетата там, съвестни са и си вършат работата като хората, а не претупват нещата :th_up


dedicha
Мнения: 154
Регистриран на: Чет 07 май 2009 23:29
Автомобил: Seat Toledo 2000
Двигател: AEH1.6 101hp
Местоположение: Sofia

Re: Автосервиз. Ремонт на всички видове леки и лекотоварни а

Мнениеот dedicha » Вто 08 апр 2014 22:08


Днес ми смениха целия комплект на съединителя и маслото на мотора>Много доволен и цената за работата е по-добра!
Само поправете картинката от първия пост да не се обърка някой.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ViceroyF16 и 36 госта