Най-мързеливите и некадърни автотенекеджии Митко Драгалевци

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
koev87
Мнения: 4
Регистриран на: Съб 24 окт 2009 14:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Най-мързеливите и некадърни автотенекеджии Митко Драгалевци

Мнениеот koev87 » Пет 25 дек 2009 22:13


Бях решил да си стегна фаворитката за зимата и да сложа 2 нови калника, а останалото да го закрепя за напролет. След като свалих старите калници, видях че няма да мога да се оправя сам и реших да я закарам на един прятел от квартала. ГРУБА ГРЕШКА! Става въпрос за Митко и сина му Станката от Драгалевци. Закарах им колата чисто гола, бях свалил всички седалки, мокета, таблото, тавана, корите и всичко което би поречило на работата. Натоварих колата с новите калници, прагове,вежди, бои, грундове и бодита и им я закарах. Изрично казах даоправят калниците за да мога да мина през застрахователя да ми опищат 2 вдлъбнатини които станаха след свалянето на предните калници, след това щях да им върна колата да довършат започнатото.

След като ми обясника колко е тежко положението, как нямат работа, нямат пари, започнаха ядовете. Цяла седмица колата ми седя пред гаража, преди да я вкарат за да работят по нея. Почти 2 седмици седя вътре в гаража и за цялот това време, не оправих акалниците а свалиха единия праг.
За даим е по-лесно баха срязали новия праг през средата и го бяха заварили за стария. За да им е още по-лесно завариха новия подпраг за останките от стария.
За малко да забравя, бяха ми надрали предния капак и бяха използвали акумулатора ми за незнани цели. Колата едвам запали и след 3 седмици чакане си я взех, изпуснах срока за застраховката и съм общо 300лв. назад. Сега успях да закарам колата до друг майстор и искрено се надявам че скоро ще мофга да напиша нещо за него в белия списък.

Следните снимки могат да бъдат твърде жестоки и тежки за гледане от хора със слаби сърца и нерви:


Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение




Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Най-мързеливите и некадърни автотенекеджии Митко Драгалевци

Мнениеот PACH » Пет 25 дек 2009 23:27


Сега обясни ли си защо нямат работа, рано или късно балъците свършват :banghead:



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 83 госта