ТАРА КАР София, , ж.к. Хаджи Димитър, ул. Резбарска No 2

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
dandrv
Мнения: 128
Регистриран на: Сря 09 авг 2006 15:19
Автомобил: VW PASSAT B8 - 2016
Двигател: 2-0 TDI 150 Hp CRLB motor
Местоположение: София

ТАРА КАР София, , ж.к. Хаджи Димитър, ул. Резбарска No 2

Мнениеот dandrv » Вто 05 яну 2010 13:00


Не ходете в този сервиз! Намира се след Сточна гара - малко след като се подмине мелничния комбинат. Ползвал съм услугите му многократно през годините, но постепенно станаха супер алчни - настроиха сто халета и решиха да си го избият от клиентите явно. Изгониха си майсторите които горе долу разбираха и сега е пълно с всякаква плява. Освен това са и некоректни - един приятел си свалил катализатор там и освен, че му взели пари за работа тихомълком смотали и катализатора - а за него могат да се вземат 100 - на лева. Да не говорим че за смяна на масло на тъп Опел Вектра бензин - без кори без нищо отдолу взимат 30 лв! А само да те закачат на тестер искат 40 лв. А работа не вършат освен да ти изчистят грешките. :не:




Потребителски аватар
tosco
Мнения: 73
Регистриран на: Чет 19 фев 2015 14:56
Автомобил:
Двигател:

Re: ТАРА КАР София, , ж.к. Хаджи Димитър, ул. Резбарска No 2

Мнениеот tosco » Вто 14 юли 2015 17:48


Хайде и аз да се включа в тази темичка от името на верен другар. Та, Шевролет Круз по щета от градушка(добре възтановена), се издава колата. След около 50-60км колата започва да работи като редосеялка. Трака, пуши и никаква мощност, таблото се осветка като стрелбище. След извозване с пътна помощ до друг сервиз, се оказва, че турбо, мега специалистите от Тара кар преди издаване измили двигателя на колата. От там през датчик на коляновия вал яко вода и на късо ECU-то. СЛед обаждане в Тара кар, получва оправданието- "Е, ми то на всеки може да се случи... и бегай да си играеш.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tonchev и 113 госта