Ауди сервиз на Цариградско Пловдив - Неграмотници !!!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
didodi
Мнения: 1133
Регистриран на: Сря 23 юни 2004 15:09
Автомобил: Amarok DOUBLE cab
Двигател: CSHA 2014
Местоположение: PB
Контакти:

Ауди сервиз на Цариградско Пловдив - Неграмотници !!!

Мнениеот didodi » Чет 06 апр 2006 9:14


Закарахме мойта кола да и вдигнат оборотите от 800 на 900-950 , и след тази "елементарна" операция , оборотите се вдигнаха на почти 1000 :lol: (това ще го приживея) но по едно време се оказва че колата върви като 1,9 дизел , тоест доста мудно , но за сметка на това разхода е непоносим :!: Вечерта пък остановявам че оборотите не падат под 2000 като при това мотора сам се форсира . Та в момента само я паля и тя сама ме кара до работат без аз да и давам газ :lol: . Айде хубаво , случват се грешки....отивам тази сутрин да я видят какво са и осрали защото според мен са й вдигнали притука на нафта (колата беше закарана от Vento, не съм бил там за съжеление да гледам) и ония "компетентния" ми вика че каквото се е искало от него си го бил направил , а проблема бил в аспухната система , та даже ми предложи да ми почистят дюзите...за да се оправи :ihihih: При това аз вече бях по гръб на земята и го попитах дали знае какво ще се случи ако дюзите се изчистят ? А башмайстора ми вика : Ние сме тук не за да водим лекции , а за да оправяме коли :maaad:




Потребителски аватар
NovobranecGT
Мнения: 2831
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 15:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот NovobranecGT » Чет 06 апр 2006 12:14


Баси наглия тип, защо не го хвана за гушата, щеше друга песен да запее :evil:


Потребителски аватар
niikoo_1
Мнения: 3308
Регистриран на: Вто 22 ное 2005 0:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот niikoo_1 » Чет 06 апр 2006 15:04


Мале и ти си влезнал в приключение, жалко, че повече майстори и търговци не са разбрали, че ключовата дума за успех е отношение и внимание към клиента, от цялата работа ще загубят само те. Аз като не съм доволен от дадедо място не се разправям изобщо, ами гледам повече да не стъпвам там и гледам да споделя с доста хора за въпросното място.


Потребителски аватар
didodi
Мнения: 1133
Регистриран на: Сря 23 юни 2004 15:09
Автомобил: Amarok DOUBLE cab
Двигател: CSHA 2014
Местоположение: PB
Контакти:

Мнениеот didodi » Чет 06 апр 2006 17:23


Мда ама от всякъде съм чувал че били най-великите майстори на AUDI та за това , ама явно са 2-рите мошенници след "БОШ-Авел" на кукленско дето взимат космиески суми и ти РАЗВАЛЯТ колата:!: . Просто отидох при верния чичка , който погледна и веднага разбра точно къде са се осрали "майсторите" и за към 15-тина ми оправи проблема , като ми закова оборотите право на 920 А през цялото това време ми дръпна една съкратена версия на "какво се случва под къпака на твоята кола" И в крайна сметка се оказа че онзи симпатяга от Ауди сервиза от възможните 5 болта при които 2 не се барат в никакъв случей е врътнал баш този който нетрябва А ме обеждаваше дълго и продължително че си е всършил работата Ако на някой му потрябва верен майстор на дизелови помпи : 0888701430 - Косйо с.Марково на 5 км от Пловдив.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19698
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Vlad777 » Чет 06 апр 2006 18:00


Ами незнам колко пари са ти взели в първия сервиз да ти развалят колата, но на твое място бих отишъл директно при управителя да му разкажа за какво иде реч. И да си искам парите.

Сигурен съм, че на него не му е безразлично :!:


Потребителски аватар
didodi
Мнения: 1133
Регистриран на: Сря 23 юни 2004 15:09
Автомобил: Amarok DOUBLE cab
Двигател: CSHA 2014
Местоположение: PB
Контакти:

Мнениеот didodi » Чет 06 апр 2006 21:23


Бате Владко небъди толкова сигурен , защото баш някъв шеф ми омаза колата :lol: И после като му обяснявах най-културно какво лайно ми е изсрал на мотора и той ми се направи на велик и ми каза в лицето едва ли не, че съм малоумен :maaad: Иначе не ми е взел пари , пък и да беше щях да му ги вътря многократно :don't worry



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 72 госта