Сервиз D & N до бизнес парк София

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
nikolaiserdiuk

Сервиз D & N до бизнес парк София

Мнениеот nikolaiserdiuk » Чет 28 яну 2010 15:02


Значи, една вечер почна да ми шуми предно ляво колело, без причина, ей така. На следващия ден шума се усили, което ме притесни и отидох да ми направят диагностика в D & N сървиз до бизнес парк София. Дигнаха колата и след това ми казаха че лагер главина е заминал, като поискали за смяна на лагер + работа 220 лв. Нямах пари, и реших смяна на лагер да направя по-късно при Никси. Какво беше учудването ми когато се оказа че лагера е здрав, просто не бяха затегнати болтове и цялото колело се клатеше. Никси не ми поиска никакви пари, за пореден път се убедих че момчето е много точно. Извод: след смяна на гуми задължително на ръка се проверяват болтове, никакво доверие на "майсторите". Друг извод: в D & N сървиз повече няма да стъпя, некадърници са там.




Потребителски аватар
kn9453
Мнения: 731
Регистриран на: Съб 24 яну 2009 21:00
Автомобил:
Двигател: AHF 99
Местоположение: Kn

Re: Сървиз D & N до бизнес парк София

Мнениеот kn9453 » Съб 30 яну 2010 22:39


И в Люлин са същите "майстори" след смяна на задни амортесьори сега усещам и фасовете на асфалта!!!!


jojo-g
Мнения: 189
Регистриран на: Пон 07 май 2007 9:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сървиз D & N до бизнес парк София

Мнениеот jojo-g » Вто 02 фев 2010 20:47


Правиха няколко ремонта по колата. За съжаление трябва да призная, че не са много читави.


Zafrumi
Мнения: 19
Регистриран на: Чет 21 май 2009 13:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: софия

Re: Сървиз D & N до бизнес парк София

Мнениеот Zafrumi » Пет 12 фев 2010 15:39


Мога да споделя същото виждане за сервиза в Овча Купел, макар че за последно ходих преди година и половина там. Освен, че не работят добре, дерат и кожи откъм цени :!: :не:


Потребителски аватар
designer1
Мнения: 526
Регистриран на: Пон 17 мар 2008 14:37
Автомобил: Skoda Rapid 1i2 TSI
Двигател: CJZC 2015
Местоположение: София/ GTI 2L 8v ADY

Re: Сървиз D & N до бизнес парк София

Мнениеот designer1 » Чет 25 фев 2010 17:05


м даааа, може би трябва да се премести темата в друг раздел.....може би "Неходете там...."
И аз да си кажа моя случай:
На голфчето му беше правен ремонт на хидравличната рейка и аз каде та в D&N за реглаж на преден мост.
Всичко точно стана за 30мин, вътре сервиза лъщи от чистота , нови машини, подредено.......
НО, след няколко километра забелязвам че колата има недозавиване в едната посока, когато се наведох под кланика и погледанх познайте... :horror: и двата маншона така ги беше усукал "майстора" в резултат на регулирането на предницата, че се гънеха и мачкаха и не ми достигаше ход на рейката в едната посока. Резултата беше 2 нови маншона , щото старите/ чисто новите от ремонта на рейката, бяха скъсани и деформирани до неузнаваемост. А на въпросния човек му трябват 5 мин да отреже свинските опашки да извърти на ръка маншоните да се изправят и т.н. и да сложи 2 нови вързалки!!! Кракът ми няма да стъпи повече там.


Потребителски аватар
zeroheat
Мнения: 221
Регистриран на: Пон 09 яну 2006 13:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сървиз D & N до бизнес парк София

Мнениеот zeroheat » Съб 09 окт 2010 1:35


преди 3 години ми казаха, че амортесъорите са ми заминали. Все още си карам с тях!!! Само да отбележа, че въртя по 15 000км на година. Мисля, че може би скоро ще им дойде времето, но преди 3 години не е било така. Според мен само гледат как да те плъзнат с лъскавия си сервиз и сложните думи и обяснения.


danii
Мнения: 235
Регистриран на: Нед 29 мар 2009 15:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: bg.sf

Re: Сървиз D & N до бизнес парк София

Мнениеот danii » Съб 09 окт 2010 1:52


Единствено частите що годе са им читави,иначе монтьорите им са гола вода. :beat_butt2


Потребителски аватар
danielmihov
Мнения: 111
Регистриран на: Сря 03 окт 2007 22:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сървиз D & N до бизнес парк София

Мнениеот danielmihov » Пет 25 фев 2011 20:28


Единствения читав майстор от Д и Н в Овча купел напусна и сега са останали само най-големите разбирачи.Направо е ад.На мен успяха да ми прецакат само 2-3 неща добре е им седя на главите :drinking: heavy metal zork


Потребителски аватар
Mladen_911
Мнения: 5
Регистриран на: Вто 23 ное 2010 15:36
Автомобил: VW PoLo 6n
Двигател: AER
Местоположение: Sofia

Re: Сървиз D & N до бизнес парк София

Мнениеот Mladen_911 » Съб 05 мар 2011 10:28


Въобще не съм доволен от този сервиз Д и Н в Люлин там карах за реглаж на предницата,но след период от една-две седмици пак забелязах,че предните гуми са започнали пак да се износват,като преди това смених разбитите части по окачването.


Потребителски аватар
everlastt
Мнения: 275
Регистриран на: Пон 03 сеп 2007 10:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сървиз D & N до бизнес парк София

Мнениеот everlastt » Чет 28 апр 2011 8:25


И аз имам кофти впечатления от Д&N , много мързеливи, и некомпетентни.Сервиза до бизнес парка ми разправят ,че спирачна течност и хидравлична не се били сменяли :lol: . В Младост 2 пък са едни много мързеливи старчета.
Абе там ходя само за тест на амортесьорите.


Потребителски аватар
i.e.i
Мнения: 2563
Регистриран на: Чет 28 апр 2005 9:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сървиз D & N до бизнес парк София

Мнениеот i.e.i » Чет 28 апр 2011 9:54


Въобще не съм доволен от този сервиз Д и Н в Люлин там карах за реглаж на предницата,

3пъти се връщах за рекламация докато не стана .
Машината им е добра ,но явно не знаят да рабоят с нея.


Потребителски аватар
microelement
Мнения: 730
Регистриран на: Сря 13 май 2009 10:57
Автомобил: Audi B5
Двигател: AFN
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Сървиз D & N до бизнес парк София

Мнениеот microelement » Вто 18 дек 2012 20:37


И в D&N Плевен е същото положение - което трябва да се стяга здраво,се оставя хлабаво и обратното
бързат и не доизпипват нещата,карат го по отгоре което си е престъпна небрежност в тази сфера.


TIREX1
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 17 май 2010 13:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: софия

Re: Сървиз D & N до бизнес парк София

Мнениеот TIREX1 » Сря 02 юли 2014 15:42


Сeрвиз D & N -Овча купел, опитаха да ми сложат употребявани амортисьори -добре че останах да гледам...


Потребителски аватар
malin.angelov
Мнения: 322
Регистриран на: Вто 19 юли 2011 23:33
Автомобил: vw passat
Двигател: BMP 07
Местоположение: Sofia

Re: Сървиз D & N до бизнес парк София

Мнениеот malin.angelov » Сря 02 юли 2014 16:24


Никога при тия овчари момчета!!! Хем са ми познати и така ми смениха съединител на голф 3, че ме е срам да кажа!!!

Бягайте надалече !!!!! :scare3 :scare3 :scare3

Да не говорим, че ми правиха оглед на колата преди да я купя !!!

Не била за мен - цялата се е разтекла. Това ми казаха. Е аз смених гарнитура на капака и всичко заспа :gruebel :gruebel :thumb_down


marin_andonov
Мнения: 312
Регистриран на: Пон 09 мар 2009 18:48
Автомобил: VW
Двигател: TAIGO
Местоположение: sofia

Re: Сървиз D & N до бизнес парк София

Мнениеот marin_andonov » Вто 17 фев 2015 19:57


TIREX1 написа:Сeрвиз D & N -Овча купел, опитаха да ми сложат употребявани амортисьори -добре че останах да гледам...

Освен при форумните майстори, това е другия сервиз, в който си поддържам колата и бих казал, че това обвинение е много сериозно и по мое мнение невярно.
Ако амортисьорите или други части са от тях, как ще ти сложат стари при условие, че дават гаранция?
Друг е въпроса, колко е кадърен монтьора и как ще направи ремонта (на всички ни е ясно какви са заплатите в България, и че текучеството е голямо а кадърен персонал почти няма, в която и сфера да е).



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта