Изправяне на джанти в Пловдив?

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
Tedo-
Мнения: 253
Регистриран на: Вто 20 май 2008 21:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Да попитам за изправяне на джанти...

Мнениеот Tedo- » Вто 06 апр 2010 18:50


kaiser666 написа:Който иска лети джанти с ниски гуми ще киха 60-тина лв за изправяне веднъж годишно.


аз доскоро карах 17-ки и за 3 години само една изкриних и то съвсем леко - не се усещаше, но при баланс на гумите се видя на машината и ми я изправиха за нула време...

сега слезнах на 15" и мисля да изправям по-рядко :D




Потребителски аватар
_NqKoI_
Мнения: 530
Регистриран на: Съб 14 мар 2009 12:36
Автомобил: Golf 2
Двигател: ABF
Местоположение: Plovdiv

Re: Изправяне на джанти в Пловдив?

Мнениеот _NqKoI_ » Вто 06 апр 2010 20:07


Някой колега ще може ли да ми каже горе доло колко боя ще ми трябва за джантите :) 4бр :) за цялосно боядисване :beer :beer


Потребителски аватар
_NqKoI_
Мнения: 530
Регистриран на: Съб 14 мар 2009 12:36
Автомобил: Golf 2
Двигател: ABF
Местоположение: Plovdiv

Re: Изправяне на джанти в Пловдив?

Мнениеот _NqKoI_ » Съб 10 апр 2010 16:15


Колеги джантите ги изправих на бул.Източен от колелото на билата посока каменица от дясно се намира... с една голяма табела пише машинно изправяне на джанти :) по левче на цол... :beer :beer


Потребителски аватар
kingpin_83
Мнения: 110
Регистриран на: Пет 27 ное 2009 23:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Изправяне на джанти в Пловдив?

Мнениеот kingpin_83 » Съб 10 апр 2010 19:17


Днес намерих нов сервиз на бул. Христо Ботев срещу военна болница .Момчето ми размонтира,завари,изправи машинно,пръсна я със спрейче,монтира и балансира за 30лв става въпрос за 17ка.Стана перфектно.


Потребителски аватар
antonco
Мнения: 303
Регистриран на: Вто 24 ное 2009 18:38
Автомобил: Golf 2
Двигател: RP

Re: Изправяне на джанти в Пловдив?

Мнениеот antonco » Вто 26 юли 2011 21:39


angel1250p написа:Има една работилница зад изчислителният център в Пловдив.Оправяли са ми не малко и все различни джанти.Имат си заварчик на аргон и работят коректно.Човекът се казва Красимир.Намира се зад гумаджииницата която е срещу Лалута.От другия краи на булеварда.Питаш там и те насочват.Виждал съм криви джанти всичко заваряват и оправят.


Някой случайно да знае името на улицата по-лесно да го открия ?


Потребителски аватар
sukito
Мнения: 400
Регистриран на: Пон 22 сеп 2008 17:00
Автомобил: Golf mk4
Двигател: AHF 2000
Местоположение: Пловдив

Re: Изправяне на джанти в Пловдив?

Мнениеот sukito » Вто 26 юли 2011 21:58


Булеварда е Санкт Петербург. Когато се движиш от МЕТРО към ВСИ, подминаваш корпуса на ТУ и веднага завиваш надясно. Уличката е точно между ТУ и големия сервиз(не го знам как се казва но има плакати castrol). После леко завиваш наляво и ще го видиш, няма как да го объркаш.
При този чичка оставих един път джанта за изправяне, а той почваше да сглобява някаква 19-ка AMG която беше на 3 парчета и следвашия ден като отидох да си взема моята видях АМГ-то, само боя и трябваше, беше перфектна :roll:


Потребителски аватар
antonco
Мнения: 303
Регистриран на: Вто 24 ное 2009 18:38
Автомобил: Golf 2
Двигател: RP

Re: Изправяне на джанти в Пловдив?

Мнениеот antonco » Сря 27 юли 2011 6:07


Благодаря за насоката, надявам се да го открия и да свърши добра работа..
Джантата трябва да я оставя при него за няколко дни ли ? Не върши ли работата по-бърза процедура :) Несъм от Пловдив и .. сещаш се :o
В събота дали работи, че през другото време пътувам с колата и няма как да отсъствам от работа ?


Потребителски аватар
ChronoS
Мнения: 963
Регистриран на: Сря 21 мар 2007 20:52
Автомобил: VW Golf 2 Rallye и VW Golf
Двигател: 2_9 Syncro
Местоположение: мадан/Пловдив
Контакти:

Re: Изправяне на джанти в Пловдив?

Мнениеот ChronoS » Пон 24 окт 2011 17:34


sukito написа:Булеварда е Санкт Петербург. Когато се движиш от МЕТРО към ВСИ, подминаваш корпуса на ТУ и веднага завиваш надясно. Уличката е точно между ТУ и големия сервиз(не го знам как се казва но има плакати castrol). После леко завиваш наляво и ще го видиш, няма как да го объркаш.
При този чичка оставих един път джанта за изправяне, а той почваше да сглобява някаква 19-ка AMG която беше на 3 парчета и следвашия ден като отидох да си взема моята видях АМГ-то, само боя и трябваше, беше перфектна :roll:


За жалост се наложи да ползвам и аз услугите на този човек.И мога само да го хваля.Работи евтино,качествено и бързо.Много съм доволен :)


Потребителски аватар
chas
Мнения: 71
Регистриран на: Пет 22 апр 2011 9:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: България

Re: Изправяне на джанти в Пловдив?

Мнениеот chas » Вто 13 май 2014 17:47





Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Volkswangel и 29 госта