Дъга авто Велико Търново-МОШЕНИЦИ!!!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
rusa_furia
Мнения: 186
Регистриран на: Пет 04 дек 2009 21:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Велико Търново

Дъга авто Велико Търново-МОШЕНИЦИ!!!

Мнениеот rusa_furia » Пон 31 май 2010 10:04


Реших да споделя с колегите горчивия си опит от въпросния сервиз.Правих си колата там над половин година и един смешник ми се правеше на голям приятел.И какво стана накрая-качваме колата на подемник в друг град при познати,защото въпросният монтьор не е видял,че целия двигател се разхожда из купето и тампона,който го държи е заминал отвсякъде.Като изключим тампона отдолу виждаме две дупки,явно изрязвани,за които никой не ми е казал,при все,че колата допреди няколко дни виси на подемника при тях.Освен това същият ми сменя букса,която така "хубаво" е направил,че е дала на късо и почти ми съсипа акумулатора.Не искам и да си помислям какво друго е направил и съсипал по колата ми,но ако някой има път натам (щото аз повече няма да стъпя при него),моля ви теглете му една майна и по желание бой от мен.




stivenj
Мнения: 568
Регистриран на: Пон 20 апр 2009 15:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: veliko turnovo, VW Polo-1.9-D

Re: Дъга авто Велико Търново-МОШЕНИЦИ!!!

Мнениеот stivenj » Вто 30 ное 2010 16:29


Мога да добавя и сервиза срещу Абагар ,ветеринарната лечебница,в сградата на ЕМУ,там работи един Николай ,основно с помни се занимава ГНП, и други неща се пробват.За бога не ходете там ужас е по 100 кожи свалят и нищо не правят,аз поне съм разцочарован от работата им и никога няма да стъпна там.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 157 госта