Никога в "ГАЗ ДОКТОР" на Дървенишкия бетонов възел

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Гергин
Мнения: 1360
Регистриран на: Вто 22 май 2007 15:07
Автомобил: Passat 4
Двигател: AGG
Местоположение: София

Никога в "ГАЗ ДОКТОР" на Дървенишкия бетонов възел

Мнениеот Гергин » Пет 04 юни 2010 17:00


Тръгнах за прегледа на газовата и ми откриха, че изпуска пълначката. Бързах и понеже е на неудобно място за смяна и беше кално, отидох при газаджията на бетоновия възел на Дървенишкия път. Беше много близо до пункта за прегледи.
" ГАЗ ДОКТОР" мисля, че се казва сервиза, малко навътре преди възела. Един майстор с главно "М", Три пъти си промени цената за смяна. Говоря само цена за работа!!! Първо 5лв. => 6лв. => 10лв., че много заяла. И 22лв. за самата пълначка Меко казано, нагъл.
Викам си, я да видя до къде ще стигне, и го питам за евро сондата дето трябвало да се слага от догодина задължително. Е като се почна да се обяснява :shock То не бяха 150лв., па 80лв. па незнам какво. Ма къде била бутилката, ама мойта била кръгла и минимум 35лв. работа. И вика: я да видя, ооооо. Ми то крана бил отдолу я си сложи минимум 50лв. Ма то можело и да се закучи, ако било със силикон омазано, та можело и повече да трябва за работа :idea: :idea: :idea: :shock Мъж на 50г. и не го е срам да лъже и маже и да се обяснява като ..... Най тъпото е, че мислех да му дам 10лв. без тоя цирк на дребно.
Които не вярва да отиде при него.
Иначе заверих паспорта.




Потребителски аватар
my heart iS iCe
Мнения: 5418
Регистриран на: Сря 11 мар 2009 20:29
Автомобил:
Двигател:

Re: Никога в "ГАЗ ДОКТОР" на Дървенишкия бетонов възел

Мнениеот my heart iS iCe » Пет 04 юни 2010 17:08


Всички са такива колега, малко да се видят в пари, и се чудят как да си изгонят клиентите! От такива като тебе с малки проблеми се чудят как да ги изгонят и да им вземат парите! Пък със тия "Евро Сонди" от догодина, ще си е*е веко! Направо ще се напълнят с пари тия лалугери ! Нищо лично към никой, но да се подиграват така с хората които им носят хляба е подигравка! Ето един пример за който не бих карал на газ! (30 лева преглед на газовата, аи стига ве! :screwy )


Гергин
Мнения: 1360
Регистриран на: Вто 22 май 2007 15:07
Автомобил: Passat 4
Двигател: AGG
Местоположение: София

Re: Никога в "ГАЗ ДОКТОР" на Дървенишкия бетонов възел

Мнениеот Гергин » Пет 04 юни 2010 17:19


Той прегледа си е 15лв, ама ние сме си за ебане, че все "бързаме".

"То сонда хубаво, ама ти ми загуби 20 мин. да ми обясняваш колко трудно ми се сменяла пълначката :shock И още десет да ме убеждаваш, че 50лв. били малко за работа, и ми забравяш кората отдолу да сложиш от приказки и аз ти подавам болчета, че си ги хвърлил някъде и как тръбата от бутилката до пълначката била огъната и не ми зареждало :shock и трябвало да се смени и ................ Ако не бяха двама и не бързах ще ше да стане интересно. :idea: :idea: :idea: "


Потребителски аватар
StS
Мнения: 2394
Регистриран на: Нед 02 юли 2006 1:02
Автомобил: Golf VI
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Никога в "ГАЗ ДОКТОР" на Дървенишкия бетонов възел

Мнениеот StS » Пет 04 юни 2010 18:12


Ko ? Евро сондата е задължителна от 2011 !? Каде пише !?


Гергин
Мнения: 1360
Регистриран на: Вто 22 май 2007 15:07
Автомобил: Passat 4
Двигател: AGG
Местоположение: София

Re: Никога в "ГАЗ ДОКТОР" на Дървенишкия бетонов възел

Мнениеот Гергин » Пет 04 юни 2010 18:44


StS написа:Ko ? Евро сондата е задължителна от 2011 !? Каде пише !?

Тя и тая година трябвало ама нали сме трудни за убеждаване. Не съм го виждал написано, но ми се обясни спокоино и на широко, че от другата година няма да заверяват без сондата. ЕС изискване. Склонен съм да вярвам. Пункта на Дървенишко шосе или бул. Климент Охридски май беше.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 146 госта