Мнения за chipsaway.bg

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
bobar
Мнения: 210
Регистриран на: Пет 21 яну 2005 14:26
Автомобил: Passat B6 2.0 TDI
Двигател:
Местоположение: Wiesbaden / Germany

Мнения за chipsaway.bg

Мнениеот bobar » Пон 21 юни 2010 9:20


Колеги , някой да даде мнение за chipsaway.bg ?!?!?
Ще ходя да си правя бронята при тях, та да знам какво да очаквам.Давали 2 год. гаранция, някой има ли който да каже от първа ръка как са?Поздрави




Потребителски аватар
dancing_niki
Скиора
Мнения: 2106
Регистриран на: Нед 24 сеп 2006 17:55
Автомобил: VW Touareg V6 TDI Individual
Двигател: CASA
Местоположение: София

Re: Мнения за chipsaway.bg

Мнениеот dancing_niki » Вто 22 юни 2010 7:52


Аз лично си отремонтирам колата в друг оторизиран сервиз понеже каското ми го позволява, а и става безкасово. Предполагам и доста от другите колеги процедират по същия начин, а и реално погледнато за тях повечето от нас чухме на феста, което не беше чак толкова отдавна. Ако си имаш бояджия, който ти върши работа, по-добре си ходи при него. Иначе от презентацията която направиха на феста, можеше да се види, че е отремонтирана драскотина само и единствено ако знаеш, къде е била.


Потребителски аватар
yoan4o
магистрален бандит
Мнения: 4765
Регистриран на: Чет 21 авг 2008 16:21
Автомобил: 2018 Arteon R 335 + 2017 e-Up
Двигател: Много газ и всичко ток
Местоположение: София

Re: Мнения за chipsaway.bg

Мнениеот yoan4o » Вто 22 юни 2010 8:12


Колега, дай снимка на увредения детайл, за да ти дадем по-правилен съвет!


Потребителски аватар
bobar
Мнения: 210
Регистриран на: Пет 21 яну 2005 14:26
Автомобил: Passat B6 2.0 TDI
Двигател:
Местоположение: Wiesbaden / Germany

Re: Мнения за chipsaway.bg

Мнениеот bobar » Вто 22 юни 2010 13:46


така или инач е ще ходя при тях , просто да знам какво да очаквам ако някой е ползвал услугите им.
Бронята е леко натисната с малко олюпена боя с размер на 5 ст.


Потребителски аватар
bobar
Мнения: 210
Регистриран на: Пет 21 яну 2005 14:26
Автомобил: Passat B6 2.0 TDI
Двигател:
Местоположение: Wiesbaden / Germany

Re: Мнения за chipsaway.bg

Мнениеот bobar » Вто 13 юли 2010 10:47


Такааааа..
след като се уговорихме да им закарм колата в удобен за тях ден, то миналият втори рано сутринта им закарах моя хубавец с уговорката да стане за четвъртък или най-късно петък. Колата стана готова ,но в понеделник вечерта.Става въпрос за една предна броня м....му !!!5 работни дни!!!!! Днес (вторник) сутринта отивам да си я взема тъй като вчера вечерта бях зает. :banghead: :screwy :banghead: :screwy :banghead: :horror: :horror:
Боята на бронята е поне 2 тона по-тъмна , да не говорим и че има капки от боята.НЕ СЪМ ДОВОЛЕН!!!!Казах ин , а те ми викат "другия път като я докараш за нещо друго, ще я правим" .Е да ама друг път няма да има.Казаха също , че един майстор я е почнала , но го уволнили щот не се справял, после втори трети...
АБЕ НЯКЪДЕ НА МОЯТА КОЛА ДА ПИШЕ УЧЕБНА ЗА БОЯДИСВАНЕ!!!
Писах рекламация , казаха ми или да им я оствя или по на там да дойда като обещаха да я оправят за 1 ден и даже бонус да оправят някой детайл ако имам, или пък пастиране на някои детайли от тях.
Скоро не мисля да им е карам , но след като я закарм пак при тях след месец два за рекламацията пак ще пиша тук. За сега моето мнение НЕ СЪМ ДОВОЛЕН!!!


Потребителски аватар
bobar
Мнения: 210
Регистриран на: Пет 21 яну 2005 14:26
Автомобил: Passat B6 2.0 TDI
Двигател:
Местоположение: Wiesbaden / Germany

Re: Мнения за chipsaway.bg

Мнениеот bobar » Сря 14 юли 2010 11:08


По-късно ми се обадиха и ми казаха ,че имам бонус от тях , цялостно пастиране без таван.Е за тва човек не трябва да си мълчи , а да си търси правата. :012:


KirilGeorgiev
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2709
Регистриран на: Сря 18 мар 2009 13:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Мнения за chipsaway.bg

Мнениеот KirilGeorgiev » Сря 14 юли 2010 20:47


Егати смешниците усрали колата па после бонус ще я пастират без тавана :screwy На подобни палячовци изобщо не трябва да им се плаща.


Потребителски аватар
bobar
Мнения: 210
Регистриран на: Пет 21 яну 2005 14:26
Автомобил: Passat B6 2.0 TDI
Двигател:
Местоположение: Wiesbaden / Germany

Re: Мнения за chipsaway.bg

Мнениеот bobar » Сря 14 юли 2010 21:32


е аз не плащам директно а от каското ме пратиха там


Потребителски аватар
dj_tuhla
Мнения: 1397
Регистриран на: Съб 18 фев 2006 0:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Голо Бърдо

Re: Мнения за chipsaway.bg

Мнениеот dj_tuhla » Вто 27 юли 2010 9:36


Ми като си от каското не подписваш и това е. Те няма да видят пари ако не подпишеш, така че ще я правят докато ти хареса :beat_butt2 .


Потребителски аватар
bobar
Мнения: 210
Регистриран на: Пет 21 яну 2005 14:26
Автомобил: Passat B6 2.0 TDI
Двигател:
Местоположение: Wiesbaden / Germany

Re: Мнения за chipsaway.bg

Мнениеот bobar » Сря 28 юли 2010 1:56


Така и съм направил, май не четеш цялата тема.
Поздрави


Потребителски аватар
bobar
Мнения: 210
Регистриран на: Пет 21 яну 2005 14:26
Автомобил: Passat B6 2.0 TDI
Двигател:
Местоположение: Wiesbaden / Germany

Re: Мнения за chipsaway.bg

Мнениеот bobar » Пет 10 сеп 2010 1:19


Историята продължава:
Преди 10ина дни , предната броня от дясно се отвори което ме подсети че трябва да им карам колата да си оправят бакийте от предния ремонт, а пък и имах обещано пастиране от тях :)
Обадих им се , разбрахме се и миналат сряда сутринта им карам колата с угворката да сатане за 1 ден.
Приемчика дойде и аз му казах , че имам и беплатно пастиране от тях обещано.
След малко дойде явно управителя на сервиза и ми заяви:"Пастирането ти отпада , щото много пишеш по форумите.И ний сме фенове на VW".Аз го попитах дали съм написал нещо невярно , той каза -"не, а защо не написа че имаш пастиране от нас?"Аз влязох във форума през мобилния си тел. и му показах
bobar написа:По-късно ми се обадиха и ми казаха ,че имам бонус от тях , цялостно пастиране без таван.Е за тва човек не трябва да си мълчи , а да си търси правата. :012:

Казах му че пак ще пиша и ето пиша.
Колата на другия ден беше готова.Нямах забелешки по боядисаното но не си удържаха на думата , а аз държа на моята и споделям с вас.Нека сами си правите изводи.
Ако някъде съм написал нещо грешно или невярно , то нека хората на chipsaway.bg ме поправят, явно и те следят темата с интерес.
Поздрави


Потребителски аватар
svedbg
Мнения: 185
Регистриран на: Нед 18 апр 2010 15:46
Автомобил: Golf 3
Двигател: ABF
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мнения за chipsaway.bg

Мнениеот svedbg » Пет 10 сеп 2010 21:26


тъкмо и аз им се зарадвах на сайта и рекламата и мислех да ида да ми оправят намачканата врата, но като чета ще ги пропусна този път. явно им трябва опит с клиенти да навлезат на пзара :screwy


Потребителски аватар
freestyler911
Мнения: 2609
Регистриран на: Съб 29 мар 2008 14:20
Автомобил: VW polo
Двигател: AEX 1996
Местоположение: София

Re: Мнения за chipsaway.bg

Мнениеот freestyler911 » Съб 18 сеп 2010 15:34


Сходни изживявания, със сходни малоумници... По добре мой приятел който си е правил колатта при кварталния гуру , просто да погледна какво е направил и ако ми хареса да се доверя, отколкото такива лъскави лъжи. :beat_butt2

А КЗП ?


Потребителски аватар
bobar
Мнения: 210
Регистриран на: Пет 21 яну 2005 14:26
Автомобил: Passat B6 2.0 TDI
Двигател:
Местоположение: Wiesbaden / Germany

Re: Мнения за chipsaway.bg

Мнениеот bobar » Нед 19 сеп 2010 14:15


КЗП ама става мойта дума срещу тяхната, няма нищо черно на бяло за пастирането , а само устни обещания.Пък и честно казано не ми се занимава, просто при тях няма да стъпя никога вече.Поздрави


Потребителски аватар
paaco
Мнения: 262
Регистриран на: Чет 30 юли 2009 10:10
Автомобил: Passat 5.5 1.9 TDI
Двигател: AVF 2005
Местоположение: sofia

Re: Мнения за chipsaway.bg

Мнениеот paaco » Чет 23 сеп 2010 12:44


И аз пострадах от тях. Отидох да ми оправят драскотини по бронята и тавана а те боядисвали наред.
В резултат няколко тона разлика в боята и цял куп бабуни от неизчистен прах под лака.
Абе какво да Ви кажа имаше един виц за художниците и бояджиите, та тези са от бояджиите.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта