Внимание - лош сервиз

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
tueff
Мнения: 3
Регистриран на: Сря 28 юли 2010 13:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Внимание - лош сервиз

Мнениеот tueff » Пон 09 авг 2010 13:21


Здравейте,


Искам да Ви се оплача и да Ви предупредя никога да не ходите в сервиза ТОПЕС http://www.topesbg.com/ находящ се в Орландовци, зад Балканстар, гаража на градски транспорт и базата на Еконт.

Те са доверен сервиз на доста застрахователи и изглежда са се ояли здраво с работа, което пък май им дава самочувствие да вършат откровени мърльотий и измами.

Преди време вкарах колата си за боядисване на един елементарен детайл и какво стана:

1. Обещаха да стане за три дни, а ме мотаха две седмици с довода, че е супер комплициран случая и че се налага да се оправят още неща...
2. Някои детайли, които са били махани, не бяха сложени както трябва от карането се разхлопаха и се наложи да си ги донапасвам сам.
3. Но върхът е че, направиха някаква страшна шашма с боята. Като я взех работата беше джам - цветовете въобще не се различаваха, а сега с течение на времето детайла все повече изменя цвета си!!! Сигурно са видели какво са направили и са пастирали с нещо???



Сега съм решил да си оправя нещата в друг сервиз за 130лв. Губя, но просто с тия идиоти не ми се разправя вече и не желая колата да ми висне там половин месец за нещо, което се оправя за 2 дни.

Като се поразрових в нета и форумите се оказа, че не съм единствения недоволен, а и доволни от тях пък не открих.




Потребителски аватар
yoan4o
магистрален бандит
Мнения: 4765
Регистриран на: Чет 21 авг 2008 16:21
Автомобил: 2018 Arteon R 335 + 2017 e-Up
Двигател: Много газ и всичко ток
Местоположение: София

Re: Внимание - лош сервиз

Мнениеот yoan4o » Пон 09 авг 2010 14:07


Остава да ни кажеш кой сервиз ни препоръчваш/те.... mhihi


Потребителски аватар
my heart iS iCe
Мнения: 5418
Регистриран на: Сря 11 мар 2009 20:29
Автомобил:
Двигател:

Re: Внимание - лош сервиз

Мнениеот my heart iS iCe » Пон 09 авг 2010 14:13


Колега, не са само те има много сервизи който магерят колите! На мен когато ми боядисаха колата нацяло ми казаха че ще я направят за 4 дни! :screwy ВИкам им много малко време как ще изсъхне боята като нямат печ! И след взимането на колата когато си я прибрах видях че боята е обгорявана със вестници за да изсъхне по-бързо и на места има залепнали прашинки от изгорялото (пепел) за това внимавайте каде си давате колите, после никой не ни е виновен за това че ние не гледаме! :x


Потребителски аватар
KRASUGATA
Мнения: 170
Регистриран на: Пет 30 ное 2007 15:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Внимание - лош сервиз

Мнениеот KRASUGATA » Пон 09 авг 2010 14:42


IceHeart написа:Колега, не са само те има много сервизи който магерят колите! На мен когато ми боядисаха колата нацяло ми казаха че ще я направят за 4 дни! :screwy ВИкам им много малко време как ще изсъхне боята като нямат печ! И след взимането на колата когато си я прибрах видях че боята е обгорявана със вестници за да изсъхне по-бързо и на места има залепнали прашинки от изгорялото (пепел) за това внимавайте каде си давате колите, после никой не ни е виновен за това че ние не гледаме! :x

:shock :shock К'ви са тия иновационни методи за печене? :horror:


tueff
Мнения: 3
Регистриран на: Сря 28 юли 2010 13:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Внимание - лош сервиз

Мнениеот tueff » Пон 09 авг 2010 14:48


Само да Ви кажа, че тия имат камера за печене, имат техника, сграда, ама хората са им пълна "0"! Това да не нацелиш боята и после само за приемането да я пастираш за да издокараш цвят, си е егати пошлярщината. Сега боята продължава да си променя цвета :shock


keymaker
Мнения: 822
Регистриран на: Съб 07 юни 2008 20:43
Автомобил: Passat+T4
Двигател: ABS+AAB
Местоположение: София /с. Мусачево -гр.Елин Пелин

Re: Внимание - лош сервиз

Мнениеот keymaker » Пон 09 авг 2010 18:35


колега това за изменянето на цвета е проблем на тонирането и по - точно на материалите от които е основата в която са тонирали и самите пигментни пасти. това е мнението ми базирано на над 10г. опит в тази работа не съм работил по коли ,но съм работил като бояджия с авто бои.


tueff
Мнения: 3
Регистриран на: Сря 28 юли 2010 13:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Внимание - лош сервиз

Мнениеот tueff » Вто 10 авг 2010 15:11


Колега, колега пасти-тонери-принтери и други чудеса!!! Факта си е факт некадърна работа...
При бай "Мангал" дето боядисва зад пердета от найлон е по-добре повярвай ми!


gencho1982
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 29 юли 2010 22:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Re: Внимание - лош сервиз

Мнениеот gencho1982 » Чет 02 дек 2010 11:42


Не ходете в Карс Ауто в Изгрев, няма по-големи некадърници! Преди два месеца закарах колата при тях, защото издаваше предсмъртни звуци и се оказа, че трябва да се сменят предните лагери и тампон на двигателя. Само след седмица тампона се скъса, закарах отново колата при тях за рекламация, но ми казаха, че не могат да ми направят дори отсъпка защото "такива неща се случват"....Миналата седмица се появиха странни вибрации при натискане на спирачките и отидох този път в друг сервиз- какво се оказа. В КАРС АУТО са забравили да сложат зегерката на лагера, той се е разместил, буквално е изял главата и това пък е направило луфт който е изкривил спирачния диск....В крайна сметка се оказа, че нищо от това което за което съм платил не е направено като хората, а КАРС АУТО са или големи мошенници или големи некадърници, но при всички положения не ви препоръчвам да ходите там!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 170 госта