некъдърници в русе

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
ivo Bocev
Мнения: 118
Регистриран на: Сря 17 мар 2010 20:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Rousse

некъдърници в русе

Мнениеот ivo Bocev » Сря 08 сеп 2010 20:53


да се оплача от пишман майстори отидох при тях за смяна на бензинова помпа и адаптация първо не беше чувал тази дума после му закарах помпа 2-ра употреба като му казах да я замери и ако има проблем да сложим нова оставих колата и телефона и след 3 часа се обажда и казва много трудно пасна едвам я нагласих но стана дай 60 лв. много но хайде СЛЕД 2ДЕНА КОЛАТА НЕ МОЖЕ ДА ЗАПАЛИ ОТИДОХ и му казах какво мисля за него СЕРВИЗА СЕ НАМИРА ДО ПРЕЛЕЗА НА КООПЕРАТИВНИЯ ПАЗАР СЛЕД ПРЕЛЕЗА В ЛЯВО КЪМ РОДИНА ИМА И ГУМАДЖИЙНИЦА НЕ ХОДЕТЕ




Потребителски аватар
muns61
Мнения: 7965
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: некъдърници в русе

Мнениеот muns61 » Сря 08 сеп 2010 22:27


Я кажи, що не запали колата с помпата втора употреба? Каква е причината?


K
Мнения: 1333
Регистриран на: Вто 09 окт 2007 21:01
Автомобил: Passat B6
Двигател: DSG 4x4 CBBB

Re: некъдърници в русе

Мнениеот K » Чет 09 сеп 2010 10:42


ivo bocev, ти за препинателни знаци да си чувал?


Потребителски аватар
ivo Bocev
Мнения: 118
Регистриран на: Сря 17 мар 2010 20:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Rousse

Re: некъдърници в русе

Мнениеот ivo Bocev » Чет 09 сеп 2010 17:47


значи тя запали и вървя добре 2 дена след това почна да прекъсва и гасне 100% няма налягане но той даже него е мерил ще слагам нова непри него


Потребителски аватар
Rqhovo
Мнения: 424
Регистриран на: Пон 13 апр 2009 18:06
Автомобил: Passat B3
Двигател: 1Y 1991
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: некъдърници в русе

Мнениеот Rqhovo » Чет 09 сеп 2010 17:53


Колега от тоя сервиз има само лоши отзиви,така че първо е трябало да питаш някой,къде да я закараш.Ако искаш да ти препоръчам сервис ми пиши на лс.Работят сравнително евтино и качествено.Доволен съм бил всеки път като съм ходил. :beer


Потребителски аватар
ivo Bocev
Мнения: 118
Регистриран на: Сря 17 мар 2010 20:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Rousse

Re: некъдърници в русе

Мнениеот ivo Bocev » Съб 11 сеп 2010 15:14


колеги да допълня темата.Та днес купих нова помпа и се хванах да си я сменя сам стана супер колата върви идеално.Ще ви разкажа какво намерих отдолу обаче оставено от(майсторите).Бяха счупили старата помпа която работеше но не даваше нужното налягане второ не бяха сложили цедката на касетката и помпата е подбрала всичката мръсотия от резервара и трето маркучите бяха сменени понеже старите не стават изгорели са от бензина бяха ми сложили някакви обикновенни маркучи които ще изгорят от бензина за 1 месец



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта