Координати на добър газаджия във Варна

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
CARLSON
Мнения: 81
Регистриран на: Пет 27 юни 2008 19:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Координати на добър газаджия във Варна

Мнениеот CARLSON » Сря 06 окт 2010 16:37


Колеги
дайте координати на добър газаджия във Варна .
Решил съм да минавам на газ , а като се има предвид, че говоря за 2 коли , едната от които с 6 цилиндъра , другата с 5
сумата си е добра :( и не искам да си остави ръцете някой "майстор"

Чувал съм за един майстор малко след военна болница в ляво нагоре преди светофара . Някой има ли мнение за него ?




Потребителски аватар
micyri
Мнения: 305
Регистриран на: Вто 15 юли 2008 19:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Координати на добър газаджия във Варна

Мнениеот micyri » Сря 06 окт 2010 17:26


срещу ст.Спартак нагоре по улицата(м/у канала и блока),след детската градина има няколко гаража на монтьори,там има и добър газаджия,също там правят и прегледи на бутилки и с-ми.


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Координати на добър газаджия във Варна

Мнениеот Spas » Съб 09 окт 2010 11:49


Здравей колега, ако още не си открил добър газаджия, мога да ти препоръчам....намира се зад техническия университет, влиза се отзаде от околовръстното, като караш от военна болница в посока Виница, малко преди моста в дясно...забравих как се казват хората, че нямам кола с газово от 2 години, но там е единственния газ-анализатор за газови уредби, хората са много точни и колата ми след тяхните интервенции харчеше с 1,5 литра по-малко! :да: Няма за съжаляваш, да не говорим, че след като ти регулира колата, пича се качва с тебе да покараш, ако не ти върви достатъчно ти я дорегулира на пътя или поправя, ако има нещо, което не ти харесва. Такова отношение във Варна не съм намирал другаде никъде. Успех! :да:


Потребителски аватар
CyberBlade
Мнения: 426
Регистриран на: Съб 08 яну 2005 11:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Координати на добър газаджия във Варна

Мнениеот CyberBlade » Пет 15 окт 2010 9:30


micyri написа:срещу ст.Спартак нагоре по улицата(м/у канала и блока),след детската градина има няколко гаража на монтьори,там има и добър газаджия,също там правят и прегледи на бутилки и с-ми.

Ама тва са пълни глупости, там са аматьори. Нали живея там и ги виждам. Истината е близко обаче - в квартала е :)
Ако излизаш от ПАЛАХ центъра и продължиш напред по улица "Роза", караш напред (подминаваш автомивка и гумаджийница) и завиваш на ЛЯВО, и веднага първата в ДЯСНО - улицата е много разбита. За късмет гаража в който работи читавия майстор е 10 след завоя - от ЛЯВО.

Ако е имало проблем който друг не е могъл да го отстрани - това е човека. Не е само газаджия, и бензина оправя.

от визитката : 0895 497 220, 0885 312 990
Иван се казва
:да:


Потребителски аватар
CyberBlade
Мнения: 426
Регистриран на: Съб 08 яну 2005 11:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Координати на добър газаджия във Варна

Мнениеот CyberBlade » Пет 15 окт 2010 9:33


idiotchooo написа:Здравей колега, ако още не си открил добър газаджия, мога да ти препоръчам....намира се зад техническия университет, влиза се отзаде от околовръстното, като караш от военна болница в посока Виница, малко преди моста в дясно...забравих как се казват хората, че нямам кола с газово от 2 години, но там е единственния газ-анализатор за газови уредби, хората са много точни и колата ми след тяхните интервенции харчеше с 1,5 литра по-малко! :да: Няма за съжаляваш, да не говорим, че след като ти регулира колата, пича се качва с тебе да покараш, ако не ти върви достатъчно ти я дорегулира на пътя или поправя, ако има нещо, което не ти харесва. Такова отношение във Варна не съм намирал другаде никъде. Успех! :да:


И те са супер! Избирай :)


Потребителски аватар
micyri
Мнения: 305
Регистриран на: Вто 15 юли 2008 19:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Координати на добър газаджия във Варна

Мнениеот micyri » Пет 15 окт 2010 16:32


[quote="idiotchooo"]Здравей колега, ако още не си открил добър газаджия, мога да ти препоръчам....намира се зад техническия университет, влиза се отзаде от околовръстното, като караш от военна болница в посока Виница, малко преди моста в дясно...



Точно този се държеше като "господ бог",каза че сега имал много работа и не можел да погледне колата.....после вика: абе остави я ей там и си дай телефон като е готова ще ти звънна!
На майтап го попитах каква оборотна ще ми даде да карам,а той не можа изобщо да "зацепи" какво искам да му кажа.
Та може да е добър,ама не е за мен.....
Мое мнение!


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Координати на добър газаджия във Варна

Мнениеот Spas » Пон 18 окт 2010 13:43


micyri написа:
idiotchooo написа:Здравей колега, ако още не си открил добър газаджия, мога да ти препоръчам....намира се зад техническия университет, влиза се отзаде от околовръстното, като караш от военна болница в посока Виница, малко преди моста в дясно...



Точно този се държеше като "господ бог",каза че сега имал много работа и не можел да погледне колата.....после вика: абе остави я ей там и си дай телефон като е готова ще ти звънна!
На майтап го попитах каква оборотна ще ми даде да карам,а той не можа изобщо да "зацепи" какво искам да му кажа.
Та може да е добър,ама не е за мен.....
Мое мнение!




Аз имах абсолютно същото поведение от един от най-известните "майстори" във Варна...понякога явно е така, за съжаление....Като почне да им секва работата, може и да се освестят :)


Потребителски аватар
micyri
Мнения: 305
Регистриран на: Вто 15 юли 2008 19:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Координати на добър газаджия във Варна

Мнениеот micyri » Пон 10 яну 2011 14:21


Имаше добри отзиви за един майстор някъде с/у Метро,на възраст човек,ако не се лъжа бивш преподавател в Университет,който отказвал сервиз на таксита,та въпроса ми е :
Някой знае ли къде точно се намира?


Gospodinow
Мнения: 11
Регистриран на: Сря 14 апр 2010 13:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Varna

Re: Координати на добър газаджия във Варна

Мнениеот Gospodinow » Пет 23 ное 2012 10:13


Някой , може ли да ми пропоръча газаджия към днешна дата ?


mi6ole
Мнения: 9
Регистриран на: Пет 17 сеп 2010 18:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: varna

Re: Координати на добър газаджия във Варна

Мнениеот mi6ole » Съб 19 окт 2013 21:24


CyberBlade написа:
micyri написа:срещу ст.Спартак нагоре по улицата(м/у канала и блока),след детската градина има няколко гаража на монтьори,там има и добър газаджия,също там правят и прегледи на бутилки и с-ми.

Ама тва са пълни глупости, там са аматьори. Нали живея там и ги виждам. Истината е близко обаче - в квартала е :)
Ако излизаш от ПАЛАХ центъра и продължиш напред по улица "Роза", караш напред (подминаваш автомивка и гумаджийница) и завиваш на ЛЯВО, и веднага първата в ДЯСНО - улицата е много разбита. За късмет гаража в който работи читавия майстор е 10 след завоя - от ЛЯВО.

Ако е имало проблем който друг не е могъл да го отстрани - това е човека. Не е само газаджия, и бензина оправя.

от визитката : 0895 497 220, 0885 312 990
Иван се казва
:да:

Ходих да го търся но не можах да го намеря.Може би вече не е там тъй като поста ти е стар. Ще съм ти много благодарен за по подробен адрес.


nqkoi si tam
Мнения: 4
Регистриран на: Пон 01 апр 2013 19:47
Автомобил:
Двигател:

Re: Координати на добър газаджия във Варна

Мнениеот nqkoi si tam » Сря 06 ное 2013 23:34


Колега, ако все още не си намерил майстор- околовръстното, посока Виница, преди кръстовището с Мир- бетонирана отбивка нагоре. Май имаше черна табела АлфаГаз. Питай за Кольо, разбира си от работата. Дано това помага.


mi6ole
Мнения: 9
Регистриран на: Пет 17 сеп 2010 18:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: varna

Re: Координати на добър газаджия във Варна

Мнениеот mi6ole » Нед 10 ное 2013 15:15


nqkoi si tam написа:Колега, ако все още не си намерил майстор- околовръстното, посока Виница, преди кръстовището с Мир- бетонирана отбивка нагоре. Май имаше черна табела АлфаГаз. Питай за Кольо, разбира си от работата. Дано това помага.

Какво съвпадение.Точно там ходих.Благодаря за инфото.Значи съм улучил мястото.


Потребителски аватар
rokera671
Мнения: 2543
Регистриран на: Нед 08 мар 2009 12:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: varna

Re: Координати на добър газаджия във Варна

Мнениеот rokera671 » Нед 10 ное 2013 15:58


Петьо е един от най добрите .Писал съм за него .Намира се в зоната на автосалоните посока Метро - магистралата .В дясно имаше салон с надпис Лимба Карс.Минава се през него в дъното има гаражи .На единият с шпрей е написано Пешо .Когото съм пратил там е оставал доволен.


mi6ole
Мнения: 9
Регистриран на: Пет 17 сеп 2010 18:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: varna

Re: Координати на добър газаджия във Варна

Мнениеот mi6ole » Вто 12 ное 2013 19:28


rokera671 написа:Петьо е един от най добрите .Писал съм за него .Намира се в зоната на автосалоните посока Метро - магистралата .В дясно имаше салон с надпис Лимба Карс.Минава се през него в дъното има гаражи .На единият с шпрей е написано Пешо .Когото съм пратил там е оставал доволен.

Благодаря много! Другия път може и да се възползвам.


Потребителски аватар
djfunnyman
Мнения: 139
Регистриран на: Вто 16 мар 2010 23:30
Автомобил: passat 1.8i 79kw
Двигател: PF 1988
Местоположение: Варна

Re: Координати на добър газаджия във Варна

Мнениеот djfunnyman » Пет 04 сеп 2015 21:56


rokera671 написа:Петьо е един от най добрите .Писал съм за него .Намира се в зоната на автосалоните посока Метро - магистралата .В дясно имаше салон с надпис Лимба Карс.Минава се през него в дъното има гаражи .На единият с шпрей е написано Пешо .Когото съм пратил там е оставал доволен.




Колега към днешна дата актуално ли е.И ако може да кажеш по точно къде се намира



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: dragunev и 31 госта