Не посещавайте автосервиз "ФЕРДИ"-София.

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Trailblazer
Мнения: 5
Регистриран на: Пет 04 яну 2008 19:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Не посещавайте автосервиз "ФЕРДИ"-София.

Мнениеот Trailblazer » Чет 28 авг 2014 9:35


Темата е малко стара, но аз също искам да добавя негативно мнение, най-вече в помощ на колеги възнамеряващи да отидат в този сервиз.
Посетих го с цел диагностика, след като бях говорил вече с Никси и Мишо, които баха заети (както обикновено) и не можеха да ме поемат. Бях случайно в района на ПЖИ-то и реших да отида при тях. Един колега ми беше казал, че имали BOSH-техника за диагностика.
Обясних какъв е проблема. Човекът който започна диагностиката не ми вдъхваше много доверие. 10 минути се опитваше без резултат, да се върже към компютъра на колата с някакъв лаптоп. Накрая нищо не стана и той започна да човърка на посоки. След още 15 минути ми вика, че е готово. Каза да направя един кръг за проба и след това да платя. След като изпробвах колата, тя работеше още по-зле. Връщам се и му казвам, че не ми харесва и че нищо не е направил даже напротив - по-лошо е. Той ми отговаря, че не бил виновен че не можел да се върже към компютъра на автомобила :eek . Осъзнах че няма оправия с този и му казах, че след като нищо не е направил няма да платя. Тоя ми се изрепчи, че му дължа 25лв за диагностика и 30лв за работата :screwy. Тука вече щях да откача. Викам му каква диагностика бе, ти сам каза че не можеш да се вържеш с допотопната си техника (ужким BOSH) към ЕКУ-то, а сега искаш пари за нещо дето не си направил, а даже ми разбъзика колата към по-зле. Наискочиха и други негови колеги готови да ме бият, ако не платя. Ситуацията не беше в моя полза. Платих и тръгнах. Пожелах им да се сринат тия негодници :thumb_down .
Сами си правете изводи.




m135
Мнения: 226
Регистриран на: Нед 24 юли 2011 22:05
Автомобил: vw polo 1.4mpi
Двигател: AUD 2000
Местоположение: svishtov

Re: Не посещавайте автосервиз "ФЕРДИ"-София.

Мнениеот m135 » Чет 28 авг 2014 11:37


Трябвало е да искаш фактура с описаните операции, касова бележка, разпечатка от диагностиката и едва тогава да платиш. С караници няма да постигнеш нищо, но имайки тези документи можеш да постигнеш много, ако си прав. Изводите за теб са, че си добил опит и следващият път като не си доволен да постъпиш разумно, иначе в случая не се знае кой прав и кой крив.


radeto_bg
Мнения: 6
Регистриран на: Вто 23 дек 2008 19:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Не посещавайте автосервиз "ФЕРДИ"-София.

Мнениеот radeto_bg » Чет 05 ное 2015 9:59


Този сервиз е тотално зле. Може да прочетете за моите неволи с него на следния линк:

http://www.clubford.org/forum/viewtopic.php?t=62263

Не ходете там за нищо на света.


nedovolen1001
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 30 дек 2015 12:51
Автомобил:
Двигател:

Re: Не посещавайте автосервиз "ФЕРДИ"-София.

Мнениеот nedovolen1001 » Сря 30 дек 2015 16:47


Искам и аз да искажа горчивия си опит от тези мушеници.
Взеха ми много пари и излъгаха 4е са ми сменили 4ати, а не бяха.
не ходете там!!!!!!!!!!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 162 госта