препоръчвам магазин Елиткар в софия

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
nii
Незабравим член
Мнения: 4204
Регистриран на: Пон 24 яну 2005 13:33
Автомобил: Golf 2 Automatic
Двигател: RP
Местоположение: кръчмата
Контакти:

препоръчвам магазин Елиткар в софия

Мнениеот nii » Съб 23 сеп 2006 9:22


ЕЛИТ-КАР в София, адреса е Христо Ботев 131 (след Сливница посока гарата вляво), телефони 8335099 и 835098.
Много коректни пичове, добри цени, само добри части, имат кво ли не на Колбеншмид бош хела и така нататък (не само за фауве)
Мисля че за редовни клиенти имат доставка в София - примерно ако на Ваското или Никси му дотрябва спешно рейка за Г3 до половин час му я докарват до сервиза.
досега бая неща накупих от тях нямам забележки
моля някой ако има отзиви (положителни или негативни) да пише тук.




didobg
Мнения: 5
Регистриран на: Пет 29 сеп 2006 16:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот didobg » Чет 16 ное 2006 14:04


Хич не ми хареса този магизин, днеска ходих до него, чаках 20мин един гъзар с едно Ауди пред мене и после ми се изсмяха че търся бленда за Голф 3!


Потребителски аватар
DOHC
Мнения: 419
Регистриран на: Чет 24 юни 2004 20:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DOHC » Чет 16 ное 2006 15:42


didobg написа:Хич не ми хареса този магизин, днеска ходих до него, чаках 20мин един гъзар с едно Ауди пред мене и после ми се изсмяха че търся бленда за Голф 3!


И с мен се случи почти същото. Чаках ги тия смешковци около 30-40мин. да ми намерят двете части на предния спойлер за Г3 (два пъти ми носят две еднакви части) и накрая се ядосах и си тръгнах или по-точно отидох в Ауто+ и си го купих за почти двойно по-ниска сума.


Потребителски аватар
dj_tuhla
Мнения: 1397
Регистриран на: Съб 18 фев 2006 0:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Голо Бърдо

Мнениеот dj_tuhla » Чет 30 ное 2006 9:28


Значи считай щом в auto+ са били по-евтини колко им е реалната цена - още почти по 2 надолу сигурно. :lol:


Потребителски аватар
joser
Мнения: 1492
Регистриран на: Съб 20 май 2006 17:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот joser » Вто 20 мар 2007 22:52


аз съм доволна и от покупката, и от обслужването, и от качеството на предлаганите авточасти в Елит-Кар. дано и занапред е така!


almeida
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 29 мар 2007 22:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот almeida » Чет 29 мар 2007 22:19


Мисля,че са пълни некадърници-два пъти ме връщаха за фланец за rp мотор.ами като не разбират имат си компютри, каталози ...... Не ми дадоха касова бележка-един дълъг грозник си прибра парите в джоба сигурно си заработват допълнително извън заплатите.
:lol:
т. 6 и без главни букви mod edit: dobrinb


Потребителски аватар
joser
Мнения: 1492
Регистриран на: Съб 20 май 2006 17:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот joser » Сря 04 апр 2007 20:42


отново да похваля Елит кар, този път - момчетата от магазина в Пловдив, не ги познавам, но с когото се свързах по тел. беше много любезен. доставиха много бързо една част за Голф2, която при тях не беше на склад. и дори имах възможност да избирам от пловдив ли да я взема или от софия.


almeida
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 29 мар 2007 22:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот almeida » Сря 04 апр 2007 22:09


аз говоря за Софийските "разбирачи"


naskoooo
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 19 юли 2008 16:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот naskoooo » Съб 19 юли 2008 16:48


тея са пални некадарници само ядат нищо не правят незнам кой е шефа да ги тарпи тея те са наркомани и дебелаци ништо не разбират само вращат клиенти от магазина обаркани части и всичко е на порачка казват штото не им се работи а всашност го имат в наличност простаци уволнетеги тия даите някои по кадарни хора не ждигат и телефоните няма да пазарувам от там вече никога нештасници


Потребителски аватар
traficant
Мнения: 27
Регистриран на: Сря 30 апр 2008 20:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

елит кар

Мнениеот traficant » Пет 25 юли 2008 21:47


Ми да ви кажа,и аз горе-долу съм доволен от пловдивските елит-кари, поне може да си поръчаш читави неща-ама то в магазините всички са тежкари-така че ...,ние сме на зор,налага се да чакаме



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 143 госта