Ем Комплект 33 и одисеята със средното гърне-приключи!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
i.e.i
Мнения: 2563
Регистриран на: Чет 28 апр 2005 9:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Ем Комплект 33 и одисеята със средното гърне-приключи!

Мнениеот i.e.i » Сря 26 окт 2011 11:06


:да:
Да , ти си посещавал сервиза в Люлин , а не този на Павлово, в каквото впечатление останах. :applause: :applause:
Ако има нещо , с което съм те засегнал , извинявай , мислех че твоя пост е продължение на първоначалния пост- пълен с лъжа....
Разбрах че не е така.
Не си излъгал КОЛЕГА.... ти си наш клиент


Механизма по ремонта не коментирам.Това ,че щяха да намалят диаметъра също.
Защо не сложиха същата дължина връзка,каквато свалиха -незнам.
Отивам заради повишен шум.Казват мека връзка -ок.Сами ми предложиха карта за отстъпка(мн.добре).Плащам и си тръгвам доволен.Живея наблизо и дори не разбрах ,че има проблем.
След няколко дни тръгвам за Лесковац(събора) с 4 човека.Вибрация на празен ход и тропане на задното гърне на всяка неравност.В Сурдулица (първия сервиз ,който намерих),напаснаха сглобката средно/задно гърне ,за да коригират "избягалата" тръба при заварката.
Тропането от гърнето в моста изчезна,но вибрацията в следствие къса връзка или неправилен монтаж остана.




myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Ем Комплект 33 и одисеята със средното гърне-приключи!

Мнениеот myrshavija » Сря 26 окт 2011 14:25


Не знам пишещия с ник 0001 на каква позиция си в ЕмКомплект33, но в мое лице загуби потенциален клиент с начина си на писане.
Дано работата ви върви и наистина сте толкова добри, колкото казваш! :beer


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9873
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Re: Ем Комплект 33 и одисеята със средното гърне-приключи!

Мнениеот group® » Сря 26 окт 2011 18:50


myrshavija написа:Не знам пишещия с ник 0001 на каква позиция си в ЕмКомплект33, но в мое лице загуби потенциален клиент с начина си на писане.

Съгласен :да:
Само, че аз вече знам каква длъжност заема в Ем Комплект 33 и защо разговора все отива към сайта и тоалетната mhihi

Иначе нещо и аз загубих положителната част от впечатленията си за този сервиз :roll:
Тоалетните били супер ...
Чудесно, ама аз не идвам да се изхождам, а да получа експертна оценка, професионални съвети, услуги и т.н.
Иначе ще имам предвид офертата и ако на път ми се наложи нещо подобно, ще знам къде да спра за да ми е уютно и да слушам музика докато използвам отделителната си система mhihi
За тази на колата си обаче ще потърся друго място (не че им пука на 'големия' сервиз Ем Комплект 33, защото имат по N брой коли на ден и нощ mhihi )

0001 написа:
Не си бил "подведен", защото не си се подвел и отново коментираме нещо, което не се е случило.
Отиди на диагностика и чуй тяхното решение.
Радвай се че колата ти върви.
"Според мен освен едно - Вие сте искали да махнете катализаторите! друго няма да получа! " :lol:
....
Не искай от мен да ти гарантирам нещо, което не ме вълнува, което не е мой проблем и в което не съм участвал.


Напротив - бил съм подведен със съвет, който можеше да ми коства много :!:
Не се е случило благодарение на този форум и всичката информация, споделена и четена от близо 100 000 души. Точно тези хора ще преценят дали това 'неслучило' се нещо не е достатъчно показателно и дали може да ви се гласува доверие :idea:

Аз на диагностика съм ходил и ако прочетеш по-добре ще видиш, че проблем с катализаторите нямам.
А и когато искам да си реша проблем или просто да направя нещо по колата си, отивам в сервиз, но и чета.
В случая това беше вашия велик сервиз със супер кенеф с музика, супер сайт, и т.н., но получих набързо скалъпен съвет, съпроводен с решителна готовност за действие, базирани на някаква обща култура, която повярвай и аз имам, и затова 'нещото не се е случило'.
Ако бяха поне отворили една книжка, една програма на компа, абе нещо - да им се доверя.
Но така на сляпо и на големия им опит с мотор, който се среща доста рядко - няма как да стане.
И не подценявай четящите тази тема, защото повечето хора са се напатили от сервизи и им е писнало от такива, където сменят свещи, дистрибутор, кабели, бубина, сонда и куп още неща за да открият накрая, че проблема е в бушона :012:

А за другото - аз от теб нищо не искам!!!
Ти искаше да ме убедиш, че си поемате последствията. Аз просто те провокирах да покажеш, че готовност за отговорност няма ;)
Стана ясно вече, че в случая, ако се подведа по ВАШИТЕ СЪВЕТИ, тоест на ВАШИТЕ СПЕЦИАЛИСТИ и 'изгърмя' - ще си измиете ръцете с това, че решението е било мое и т.н.

И ако досега не съм бил сигурен, че ще избягате от отговорност за това 'неслучило се нещо', то след твоите постове съм!

Успех!


Потребителски аватар
drago_tr
Мнения: 2528
Регистриран на: Сря 09 мар 2005 13:28
Автомобил: Passat B5 Audi A4B6
Двигател: AFN AVB
Местоположение: Пловдив, Враца

Re: Ем Комплект 33 и одисеята със средното гърне-приключи!

Мнениеот drago_tr » Сря 26 окт 2011 20:12


И аз да взема малко участие в тая тема...въпреки че едва ли има смисъл, но не се сдържах.

Господине...и аз няма да стъпя във вашия сервиз....ама колкото и добри да сте...колкото и много части да имате в сервиза...какъвто и кенеф да имате....но не си оставям колата в сервиз, в които аз да не гледам как прочутия и прословут майстор бърничка по колата ми. Да я давам на някакъв приемчик...и от там да ми влачат колата някъде където да не знам къде е....АБСУРД!!!!!! Пък вие пак си бъдете добри...даже най-добрите.


Успех. :beer

0001 написа:В този сервиз имат опит с генерации , какъвто няма никъде в страната.......

....тук преигра малко :screwy :wink:


Потребителски аватар
Dimitaki
Мнения: 406
Регистриран на: Вто 22 май 2007 20:24
Автомобил: Mitsubishi Lancer
Двигател: 4G63
Местоположение: София

Re: Ем Комплект 33 и одисеята със средното гърне-приключи!

Мнениеот Dimitaki » Сря 26 окт 2011 20:34


Здравейте.Понеже 1 колега ми прати линк към темата,съм длъжен да отговоря.
По този въпрос,отдавна приключих.Както бях написал,гърнето беше сменено и колата си я карам без проблем от тогава.
Дали няма такава кола във вашата система,аз незнам,но сервиза който се намира на Сливница,200-300 метра след Орион,посока Люлин,падащ се отдясно,едва ли е със друго наименование,при условие че имам и карта със отстъпка.
Имам и фактура,но нека не задълбочаваме.Имаше малки неща,който ми направиха впечатление,негативно за мен,просто беше ми идея да споделя със колеги,как за тези резонатори,който ти показа по-нагоре във темата,чаках мааааааалко доста време.
Спор тук няма-работата за мен е свършена и това е.
Ако някой иска нещо да пита-на лични,пише и ще се уточним. ;)


0001
Мнения: 114
Регистриран на: Пон 12 сеп 2011 12:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ем Комплект 33 и одисеята със средното гърне-приключи!

Мнениеот 0001 » Сря 26 окт 2011 20:48


[quote="drago_tr"]И аз да взема малко участие в тая тема...въпреки че едва ли има смисъл, но не се сдържах.

Господине...и аз няма да стъпя във вашия сервиз....ама колкото и добри да сте...колкото и много части да имате в сервиза...какъвто и кенеф да имате....но не си оставям колата в сервиз, в които аз да не гледам как прочутия и прословут майстор бърничка по колата ми. Да я давам на някакъв приемчик...и от там да ми влачат колата някъде където да не знам къде е....АБСУРД!!!!!! Пък вие пак си бъдете добри...даже най-добрите.


Успех. :beer

[quote="0001"]
В този сервиз имат опит с генерации , какъвто няма никъде в страната.......
....тук преигра малко :

Господа,
провокирате чувството ми за хумор... :
От както съм се родил ,всеки ден, губя неща които не съм притежавал никога. :lol:
Това е валидно и за вас. :lol:
Моите уважения господа.
Аз ви чета с интерес и очакване за нещо интересно.
Цял ден не влизах тук и очаквах да прочета нещо интересно.
Но това, което чета сега, го чета много години по "клубовете" и то не само тук- в този клуб.
Вие имате правото на избор, което уважавам.
Вие имате правото да се изказвате с лъжи, както колегата с първия и лъжлив пост, както и това , да изразявате своите предположения. :beer :beer
Аз ви уважавам, даже ви се извиних,за лъжите които се пишат тук, както и проявявам разбиране към вашата неприязън. Неприязънта е обяснима, тя е присъща на хората, населяващи тези земи , онкакто са тук . :applause: :applause:
Мога да ви посоча сервизи за ауспуси, към които да се обърнете.
Някои от тях са арабски, но има само два арабски сервиза, които мога да ви препъръчам.
Единия от тях е "Палма" - сега има сервиз само на булевар Сливница и другия сервиз е близо до студенстските общежития на разклона към Дружба. :lol:
Свестни ауспухчии, са и колегите от Крафт.
Това са колеги, това са наши конкуренти на пазара.
Въпреки това,имам добро и колегиално отношение към тях.
А дали ще дойдете или не, в нашите сервизи, това не е моя работа - това е ваша работа.
Ние нашата работа си я вършим - аз сега се прибирам и с насмешлива усмивка чета и ще чета, защото цял ден съм си мислил и очаквал, какво хубаво интересно и умно "нещо", ще прочета тук тази вечер.
Е, не се сърдете че се усмихвам.... :lol: :lol:
Не случайно , тази страна беше изобразена като тоалетната на Европа и ще ви пейсна един линк:
http://emk-service.com/news/1463-2/
Снимките не са мои, макар много да обичам да снимам. :lol: :lol:
Нека привършим тази "одисея тук" , която от една лъжа, прерасна в свада, в която хора, които не са наши клиенти, няма да бъдат наши клиенти, защото всъщност никога не са били наши клиенти. :lol: :lol:
Нашите ни клиенти ни уважават, както и ние си ги уважаваме. :D :D
Живи и здрави да сме! :beer :beer


0001
Мнения: 114
Регистриран на: Пон 12 сеп 2011 12:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ем Комплект 33 и одисеята със средното гърне-приключи!

Мнениеот 0001 » Сря 26 окт 2011 22:03


group® написа:
myrshavija написа:Не знам пишещия с ник 0001 на каква позиция си в ЕмКомплект33, но в мое лице загуби потенциален клиент с начина си на писане.

Съгласен :да:
Само, че аз вече знам каква длъжност заема в Ем Комплект 33 и защо разговора все отива към сайта и тоалетната mhihi

Иначе нещо и аз загубих положителната част от впечатленията си за този сервиз :roll:
Тоалетните били супер ...
Чудесно, ама аз не идвам да се изхождам, а да получа експертна оценка, професионални съвети, услуги и т.н.
Иначе ще имам предвид офертата и ако на път ми се наложи нещо подобно, ще знам къде да спра за да ми е уютно и да слушам музика докато използвам отделителната си система mhihi
За тази на колата си обаче ще потърся друго място (не че им пука на 'големия' сервиз Ем Комплект 33, защото имат по N брой коли на ден и нощ mhihi )

0001 написа:
Не си бил "подведен", защото не си се подвел и отново коментираме нещо, което не се е случило.
Отиди на диагностика и чуй тяхното решение.
Радвай се че колата ти върви.
"Според мен освен едно - Вие сте искали да махнете катализаторите! друго няма да получа! " :lol:
....
Не искай от мен да ти гарантирам нещо, което не ме вълнува, което не е мой проблем и в което не съм участвал.


Напротив - бил съм подведен със съвет, който можеше да ми коства много :!:
Не се е случило благодарение на този форум и всичката информация, споделена и четена от близо 100 000 души. Точно тези хора ще преценят дали това 'неслучило' се нещо не е достатъчно показателно и дали може да ви се гласува доверие :idea:

Аз на диагностика съм ходил и ако прочетеш по-добре ще видиш, че проблем с катализаторите нямам.
А и когато искам да си реша проблем или просто да направя нещо по колата си, отивам в сервиз, но и чета.
В случая това беше вашия велик сервиз със супер кенеф с музика, супер сайт, и т.н., но получих набързо скалъпен съвет, съпроводен с решителна готовност за действие, базирани на някаква обща култура, която повярвай и аз имам, и затова 'нещото не се е случило'.
Ако бяха поне отворили една книжка, една програма на компа, абе нещо - да им се доверя.
Но така на сляпо и на големия им опит с мотор, който се среща доста рядко - няма как да стане.
И не подценявай четящите тази тема, защото повечето хора са се напатили от сервизи и им е писнало от такива, където сменят свещи, дистрибутор, кабели, бубина, сонда и куп още неща за да открият накрая, че проблема е в бушона :012:

А за другото - аз от теб нищо не искам!!!
Ти искаше да ме убедиш, че си поемате последствията. Аз просто те провокирах да покажеш, че готовност за отговорност няма ;)
Стана ясно вече, че в случая, ако се подведа по ВАШИТЕ СЪВЕТИ, тоест на ВАШИТЕ СПЕЦИАЛИСТИ и 'изгърмя' - ще си измиете ръцете с това, че решението е било мое и т.н.

И ако досега не съм бил сигурен, че ще избягате от отговорност за това 'неслучило се нещо', то след твоите постове съм!

Успех!


Колега, усмихни се!
Животът е безотговорен, животът ни е наказание , като на беозотговорни хора.
Затова , глупавите родители имат глупави деца и глупави внуци. Четеш ли, не виждаш ли колко са глупавите и необразованите тук, които безотговорно се размножават, безотговорно крадат и лъжат?
"Ти искаше да ме убедиш, че си поемате последствията. Аз просто те провокирах да покажеш, че готовност за отговорност няма"
Не ми приписвай , какво съм искал ,защото аз по добре зная какво съм искал, а не ти... :beer :beer
И ако става въпрос за "провокация", провокира ме лъжата в първия пост.
Когато нашите "родители" , са се размножавали , не са мислили за отговорността - те са имали друга цел и намерения. :lol:
Как да те "убедя" в нещо, което по начало не съществува?
И за каква "готовност" ми пишеш, за каква "отговорност", ,когато ти показвам една лъжа, която е лъжовна , защото е лъжа...а ти ми пишеш :
"Ти искаше да ме убедиш, че си поемате последствията. Аз просто те провокирах да покажеш, че готовност за отговорност няма "
Не! Направо ме разби! :lol:
Аз гражданска отговорност имам и си плащам затова- това е последствието!
Имуществена отговорност нося, по закон.
Животът ми е наказание и последствие, от действията и деянията на родителите ми, които даже не са ме питали , дали искам да живея между българи и в България... :lol:
Те са ме лишили от правото на избор, което ми се полага по закон и конституция.
Ей затова, съм тук и вместо да се занимавам с някаква полезна дейност, губя времето си, както и твоето, за да пишем глупости , от сорта.
"Ти искаше да ме убедиш, че си поемате последствията. Аз просто те провокирах да покажеш, че готовност за отговорност няма "
Колега, извини ме много...аз съм много глупав, но даже като много глупав, забелязвам че се опитваш да ми пробуташ твои съждения като че са мои.Това не е така.После стъпваш върху твоите невярни съждения и предположения, за да ги направиш фалшиви факти, които да "пробуташ" на мен и на другите. :D
Не така колега!Опитваш се, да се направиш на ощетен, какъвто всъщност не си...Ти не си ощетен от мен или от нас, освен ако не се замислиш върху обстоятелствата, които са те принудили да се родиш и живееш в България и между българи.Но тези обстоятелства, нямат нищо общо с теб /защото не си бил роден/, с мен,както и с ауспусите и сервизите на Ем комплект33.Тези "обстоятелства" не за зависели нито от теб , нито от мен.
"Някой" излъгал "някоя" и ....ето ни нас тук като резултат!
Затова постоянно връщам хората към "тоалетната" , защото животът на всеки един от нас, е вид тоалетна.
Може ли интелегентността да влиза в мръсни, гнусни, смрадливи тоалетни и да бъде интелегентна?
По тоалетната ще познаеш, кой те обслужва и какъв ти е приятеля.
Когато отидеш на някому на гости, влез в тоалетната му и може да върнеш животът му поне 5 поколения назад, да видиш как са живяли баба му, дядо му, прабаба му, прадядо му и т.н.
Хайде да спрем, а? :lol:
Не се опитвам да те убеждавам в нищо, ти следва да можеш сам да прецениш, без никой да те убеждава.
Хайде да спрем ! :lol: :lol:
Когато прецениш това, се вслушай в думите и написаното.
Може ли глупав човек, да напише нещо умно?
Може ли лъжец, да напише нещо вярно?
Ако вярваш на лъжци, ще бъдеш излъган, тоест ,не много умен, защото умния веднага хваща лъжите на глупавия.
Умния не търси съвети, защото е умен и знае отговора. Имаше една страна на съветите, в която всеки даваше и получаваше съвети....но вече тази страна я няма.
Поздрави от мен.


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ем Комплект 33 и одисеята със средното гърне-приключи!

Мнениеот vasstop » Чет 27 окт 2011 0:01


0001 написа:Умния не търси съвети, защото е умен и знае отговора.
Ако наистина мислите така, то сте в голяма заблуда.
Умният човек приема и търси съвети, защото никой не е толкова умен, че да знае всичко.
И умният разбира това.

Само не разбирам - Вие сте тук да си рекламирате сервиза или да развивате теории за живота и тоалетните?
Ползвал съм вашите услуги и съм доволен и то заради един Ваш колега, при когото ходя, но това не означава, че тази тема е за живота и всички останали неща.
Моля ползвайте ОФФ-топик, а тази тема ще бъде почистена.

П.С. Ползването на подписи, включително и снимки като подпис в този форум е забранено. Ще Ви помоля да си редактирате мненията, в противен случай ще ви бъде наложено ограничение за писане.


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9873
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Re: Ем Комплект 33 и одисеята със средното гърне-приключи!

Мнениеот group® » Чет 27 окт 2011 17:06


0001 написа:....

maikomila :banghead: :screwy
Тези 3 емотикона казват повече от всичките ми думи.

Дано шефовете ти не четат философските ти трактати из нета и начина, по-който защитаваш сервиза им :bishop
Аз с радио точка, философ и системен администратор не искам вече да споря на тема сервизи и поддръжка на коли.

п.с. не е истина колко тъп и нищожен се чувствам след прочетеното :drinking: :banghead:
да не говорим за това, че си позволявам лукса на глупака да търси съвети facepalm


Потребителски аватар
niks76
VW експерт
VW експерт
Мнения: 5312
Регистриран на: Нед 25 юни 2006 19:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Париж

Re: Ем Комплект 33 и одисеята със средното гърне-приключи!

Мнениеот niks76 » Чет 27 окт 2011 20:19


тоалетната дори и да е супер луксозна (музика може да има,но вестника липсва.......)си остава тоалетна по предназначение-темата беше за аспуси
п.п доволен клиент води десет нови,недоволен гони сто-това е навсякъде по света .с примери за вашата музикална тоалетна не ви се вдига престижа "господин колега"


K
Мнения: 1333
Регистриран на: Вто 09 окт 2007 21:01
Автомобил: Passat B6
Двигател: DSG 4x4 CBBB

Re: Ем Комплект 33 и одисеята със средното гърне-приключи!

Мнениеот K » Чет 27 окт 2011 21:03


Ако с такива приказки печелиш клиенти, г-н 0001...по-добре спри, че ще загубиш и малкото останали.

Българина има сериозен проблем с "гъделичкането" на клиенти, и особенно в автомобилния бранш.


Потребителски аватар
i.e.i
Мнения: 2563
Регистриран на: Чет 28 апр 2005 9:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Ем Комплект 33 и одисеята със средното гърне-приключи!

Мнениеот i.e.i » Сря 16 май 2012 14:20


Ето как приключи и моята одисея.
Миналата седмица ми се обади Стоян Мулетаров(взел телефона от заявката в сервиза)и предложи да отида в техен сервиз да отстранят проблема.Днес отидох и след разговор с него
2 момчета точно за 10 мин. смениха меката връзка с нова(150мм).Старата (след демонтажа) 100мм изглеждаше 3пъти по малка(къса).Отбелязвам,че не съм плащал за услугата .
Резултата ,няма вибрации на празен ход .Явно толкова свикнах с тях,че на първия светофар
реших,че угасна.

Оказа се ,че Стоян Мулетаров е собственик на фирмата(разбрах го в разговор с него след ремонта)и видял темата тук. love.vwclub

На фона на действителността в BG поведението му ме впечатли :да:


Потребителски аватар
bobocamaro
R.I.P
Мнения: 7510
Регистриран на: Вто 01 юли 2008 16:21
Автомобил: Golf 3 GTI
Двигател: 2E
Местоположение: София

Re: Ем Комплект 33 и одисеята със средното гърне-приключи!

Мнениеот bobocamaro » Сря 16 май 2012 16:02


Що ли си мисля, че лицето с ник 0001 е самият Г-н Мулетаров.
Изключително колоритна личност, в добрия смисъл :mrgreen:
Извинявам се за тоя офф.
Апропо: монтъорът от тази фирма, който наистина върши работа всички ние знаем кой е.
:beer


Потребителски аватар
kimif2008
Мнения: 564
Регистриран на: Сря 01 окт 2008 22:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Ем Комплект 33 и одисеята със средното гърне-приключи!

Мнениеот kimif2008 » Съб 01 дек 2012 0:09


neon написа:Много мразя мрънкащи "майстори".
Само искам да предупредя, че генерация не се прави на двуколонен подемник, а на канал или четириколонен подемник! Просто когато виси на лапи няма как да се преценят разстоянията от тръбата до моста, от пътя до гърнето и т.н. :wink:

Може да се прецени.На който и да е голф4 с предно предаване не можеш да свалиш задното гърне ако мостът не "увисне":)))
ПП.. ако всичко е фабрично разбира се :D



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 183 госта