Сервиз Хидролифт АВ Автобояджийски услуги - Антиреклама

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
lampard
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 28 яну 2005 1:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Сервиз Хидролифт АВ Автобояджийски услуги - Антиреклама

Мнениеот lampard » Нед 10 юли 2011 12:33


Изображение
Сервиз Хидролифт АВ отваря врати за своите клиенти.

Първокачествена техника за подготовка на автомобили - цялостно, частично боядисване (екстериор и интериор), тенекеджийство.
Камера за боядисване, подготвително. Дозер за разпъване на тежко ударени автомобили. Пълен набор от инструменти за подготовка на автомобила. Оборудването ни е предоставено от доказани марки за повече информация.
Екипът ни залага на специалисти в бояджийските и тенекеджийските услуги с над 22-годишен опит. Гаранция за бързо и висококачествено изпълнение на желаните от вас услуги.
От години работим с официални договори със застрахователни компании като Алианц, ДЗИ и Виктория.

+Полиране и лакиране на захабени фарове

Специални отстъпки за членове на Български Volkswagen Клуб


Изображение Изображение

Последна промяна от group® на Пет 15 юли 2011 13:41, променено общо 1 път.
Причина: Понеже neon е уважаван потребител съм коригирал заглавието. Иначе тази реклама е за Платения раздел, но сега ще остане темата :)




Потребителски аватар
neon
Мнения: 1796
Регистриран на: Вто 04 апр 2006 21:38
Автомобил: S3
Двигател: BAM
Местоположение: София

Re: Сервиз Хидролифт АВ Автобояджийски и тенекиджийски услуги

Мнениеот neon » Вто 12 юли 2011 13:36


Oпаааа! С този форум ударихте пак греда! :applause:
Честно казано не мислех да пиша тук понеже ме е срам на какво е заприличала колата след боядисването, но след като ще се рекламирате тук трябва да има и отзиви за вас.
Това на снимките е моята кола, а тук по-добре ме познават! :wink:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=104814

Искам да се “похваля” от известния (не и в този форум до този момент :kissy: ) майстор-тенекеджия-бояджия lampard или по нашенски Коце!
Колата я познавате!За тези, които не я знаят - Голф 2 ГТИ –лето 90-то. Черен на цвят – двуврат. Още когато го купих видях, че боята има забележки, но все пак е нормално за автомобил тогава на 13 години. С течене на времето нещата ставаха все по-зле. От около половин година се ослушвах за читав “майстор”, който да ми боядиса колата срещу сума ,заради която няма да е необходимо да ипотекирам апартамента. Това беше колата преди боядисването:(тук дооооста колеги я познават):
Изображение
Условието беше, че карам колата разглобена до гола рамка, без стъкла,интериор и т.н. Боята да бъде обикновен черен цвят, база-лак, като искам да се пръснат фалцовете. Рзпъване изчукване и т.н. по колата няма. Има да се оправят дребни хлътвания от отворена врата,драскотини от ключ, шупли от камъчета...Да се пръска в камера.Не бързам с времето, тъй като колата не ми е ежедневна. Оставям я и искам да се работи спокойно, за да може да се направи както трябва.
Предпоследната оферта беше от един познат от Костенец, срещу 850лв. Цената ме устройваше и дори бях решил кога да я карам. За целта трябваше да взема платформа под наем и да я закарам с един приятел, след което после пак по същия начин трябва да я прибера.
Около седмица преди датата, в която мислех да карам колата в разговор с друг мой приятел става ясно, че той има “читав майстор”, който ще ми вземе тънки пари за тази работа. В следващия момент човека звъни по телефона на Коце и му обяснява за какво иде реч! Lampard-Коце “изпъчва гърди” и обявява ...500лв!!!!!! scare Естествено аз почти изпадам в шок! Такава цена НЯМА. Решаваме-отиваме на място с колата да видим за какво иде реч и “майстора” да види какво трябва да боядиса срещу 500лв.
Отиваме в сервиза на фирма “Хидролифт” на околовръстен път- над квартал “Овча Купел”. Отвън всичко изглежда супер. Оказва се, че освен сервиз (който работи под прикритието на учебен център) фирмата е и вносител на автосервизно оборудване, камери за боядисване и на 2 извесни марки кемпъри. Помещението широко,почти подредено и учудващо чисто. Не личи да се китват и шкурят коли там. В дъното на халето-бояджийска камера. Казвам си:”До тук-добре!!” Оказва се, че точно до камерата има една решетка, в/у която колата седи когато се шкури кит-а, а през решетката вентилатори дърпат праха. Учуден си казвам:”Модерна ра’ота-екстра!!” Появява се Коце (в последствие разбирам от хора че т’ва е lampard). На пръв поглед свестен и културен човек. Запознаваме се и отиваме при колата.
Първи впечатления: “Еййййй-ама тя е мноо лъскава! Уффф.....” :shock
Аз се чудя т’ва лошо ли е или...?
Обяснявам, че това е колата и отново повтарям казаното му по телефона – как ще бъде докарана, подготвена, какво искам и т.н.
Обяснява ми, че препоръчва вместо база-лак да боядиса с обикновен акрил. Аз естествено пак се учудвам. :shock Разлика в цената – 100лв. Акрила имал качествата на другата, като е по-евтин. Викам-добре-т’ва ше го мислим после. Та-колко пара?
И той: “Ами то аз ти казах 600лв....” Моя човек се намеси и го поправи – “500лв каза!”
Той:”Ааа-да де...500лв... Ама аз го казах като мислех, че е некой кенеф за баданосване, а пък тя е хубава. Има доста малки неща за поправяне, но за да стане идеална и без забележки – 650лв. с акрил или 750 с база-лак.”
Искам да видя кола, която е пръскал, но точно тогава такава няма (или ми се казва това). :roll:
Разбираме се, че цената ме устройва и остава да уточним кога да я докарам разглобена и с каква боя ще се прави.
След няколко дена умуване и консултация с познат-бояджия (който също потвърждава теорията за акрила) се чувам с Коце и се разбираме: 650лв с акрил и 50лв да пръсне 2-те брони в горната част с грапава структура,която наподобява небоядисана пластмаса. Демек-700лв. Срок – 7 до 10 дена. Разглобявам колата и в посочения ден и час се явявам в сервиза с колата. Вътре съм сложил 2-те брони,люка,капака на резервоара, лайсната на задната врата и 2 лайсни от решетката. Докарвам я в този вид:
ИзображениеИзображениеИзображение
Купил съм и 10 квадрата найлон в случай, че трябва да оставят колата отвън и вали. Оставям 200лв за материали.
Няма да обяснявам, че ходих през ден да видя до къде да стигнали и подсещах какво не са направили от обещаното. На 10-ия ден колата още беше на кит. Аз не бързам, но не може да не ми направи впечатление. Колата се китва и шкури,но поради факта, че няма стъкла всичко вътре е в кит. Найлона си седи прилежно натъпкан в купето –няма кой поне да го поразпъне малко обаче.
На 20-ия ден Коце ми звъни, че колата е готова. Пада се точно преди събор на VWclub-20-и Май.
Отивам да я видя......
От 10 метра е супер.... От 5 метра е екстра.... От 2 метра е добре.... От 30см е..... К’ви са тия прашинки по цялата кола бе?! :shock scare :banghead: Преден капак...таван.....калници....колонки...... Че не само прашинки ами и дупки!!!! Викам: Коце да не я пръскахте ПРЕД, а не ВЪВ камерата?
А той:”Спокойно бе! Тия работи ше излезнат с пастиране.”
Викам:”Абе не знам как ше излезнат, ама хайде довечера ше се видим да оправим парите и пак ше говорим!” Фалцовете – не пипнати. Лайсната на задния капак-забравена да се боядиса. Люка, на който имаше точка –пръснат без да е китнат....
Оставям колата там, защото нямам платформа ,с която да я прибера. Вечерта решил да се разправям отивам към Коце с намерението да уточним, че “перфектна” не е това, което видях днес.
За мое поредно учудване той ме посреща с думите: “Моя е грешката-много дебело съм пръснал боята и не е могла да “разпъне” (какво точно да разпъне и как не знам, но...) Остави ми я за още 4 дена че са празници (20-24май) аз ше я пръсна пак.”
Викам си:”Бахти-тоя ше излезе свестен!.......” :bowdown
Минавам през почивните дни и виждам, че е изтъркал на водно отново таван,преден капак и предни калници. Отивам на 27-и май да взема “готовата” кола.
Коце го няма..... Само бачкаторите от сервиза са там. Люка направен, но предата броня, по която имаше пропуски не пипната.
Колата – по-зле от предишния път. Изкарвам я на слънце......... Тук няма да напиша нищо....ще поспра замалко......
Колегата ме “успокоява”:Явно тоя толкова си може!
Разтоварвайки колата виждам, че лайсната за багажника седи вътре в колата непипната. Нося я вечерта на Коце и му обяснявам, че трябва да се боядиса и, че ще мина на следващия ден да си взема бронята и лайсната. Пак ми се казва, че ще излезнат проблемите с пастиране.
Докарвам я на паркинга и 2 седмици не искам да я виждам.
На другия ден взимам лайсната, която беше така боядисана, че ако жена ми се напие и реши да боядисва (макар че досега никога не го е правила) ще постигне същия или по-добър ефект! На лайсничка от 30см – една разтечка, 3 песъчинки и една дупка от допир с нещо....
Отново съм бесен. Коце отново го няма!!!

Две седмици вече са минали и докарвам колата в офиса, за да почна да я сглобявам. Прахта и дупките по боята още са си там (къде ли да отидат де..). Решавам, че повече не искам да виждам “майстора” и ще се пастирам сам. Правил съм го и знам как става. Имам условия и инструмент. Време нямам, но ще намеря...
Тук прикачвам снимки какво се вижда след минаване на тавана с водна шкурка 2000 – така дефектите по-ясно си личат. По мое мнение на тавана има поне 200 дупки в боята.Калници-също.Фалцовете на задния капак - непипнати.Пропуски в китването-доста.
Задна престилка – портокал...
Пак бесен..... :banghead:
Прилагам малко снимков материал на положението.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Това са сники само на задна част на тавана и преден ляв калник. Умножете го по цяла кола за пълен "ефект".

Звъня на другия ден на Коце. Вдига!!! О чудо!
Аз: “Коце-каза, че ще пастираме колата. Съмнява ме, че ще се оправи с пастиране, но не е сглобена и нямам платформа пак да ти я карам. Мини през офиса да я видиш моля те. Ако искаш ще мина да те взема и после ще те върна.”
Той: “Няма ядове-утре ще мина и ще взема едно парче шкурка да видиш, че ще излезе.”
Аз: “ОК! Утре ще ти звънна по това време да те подсетя!”

На другия ден в уговорения час звъня.
Аз:”Коце-идваш ли?”
Той: “Абе в момента съм в Ситроен че имам спешна работа и днес трябва да свърша, ма звънни ми утре и ше дойда.”
Учудих се, че вдигна,но......

На третия ден в уговорения час звъня.
Звъня......звъня.......кур...
Никой не вдига! Вече не се учудвам.


Та идеята ми колеги е помислете преди да си закарате колата при този “майстор”!
П.П.Може сега да ме наскачате, че за "толкова пари-толкова" или що съм я взел така. Парите не са толкова малко предвид вида, в който занесох (буквално)колата, срока и цената на боята.

Последна промяна от neon на Вто 12 юли 2011 14:30, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
neon
Мнения: 1796
Регистриран на: Вто 04 апр 2006 21:38
Автомобил: S3
Двигател: BAM
Местоположение: София

Re: Сервиз Хидролифт АВ Автобояджийски и тенекиджийски услуги

Мнениеот neon » Вто 12 юли 2011 13:37


Тази сутрин (11.07.2011г) имах пропуснато повикване от Lampard-Коце. След като отговорих на повикването той притеснено (поне по гласа) тръгна да ми обяснява, че не е дошъл да види колата защото трябвало да ходи да кара някакви кемпъри!!!! Защо пък не ми вдигна тогава телефона или не ми се обади после не знам.
Защо се сети да ми звъни сега- 15 дена след като за последно му звънях, 10 дена след като пуснах темата или 10 часа след като колега от форума е пуснал линк към тази тема в темата за сервиза му само мога да гадая!??

П.П.Пастирането си го направих отдавна сам. Фактите са, че предния капак и тавана са си пак за боядисване, но кога и къде това ще стане също не знам.
Знам само едно - в сервиз "ХИДРОЛИФТ" и/или при Lampard-Коце НЯМА да е! :012:


Потребителски аватар
kn9453
Мнения: 731
Регистриран на: Съб 24 яну 2009 21:00
Автомобил:
Двигател: AHF 99
Местоположение: Kn

Re: Сервиз Хидролифт АВ Автобояджийски и тенекиджийски услуги(-)

Мнениеот kn9453 » Сря 13 юли 2011 8:03


Добре е че го написа (прочетох) навреме !!! :banghead:


Потребителски аватар
everlastt
Мнения: 275
Регистриран на: Пон 03 сеп 2007 10:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сервиз Хидролифт АВ Автобояджийски услуги - Антиреклама

Мнениеот everlastt » Пет 15 юли 2011 14:20


И аз съм ходил там не останах доволен .
Ето малко коментари от един друг форум където си излях мъката :) http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=59840
Извода е цените са добри , но изпълнението е под всякаква критика.


Потребителски аватар
neon
Мнения: 1796
Регистриран на: Вто 04 апр 2006 21:38
Автомобил: S3
Двигател: BAM
Местоположение: София

Re: Сервиз Хидролифт АВ Автобояджийски услуги - Антиреклама

Мнениеот neon » Пет 15 юли 2011 15:16


За съжаление разбрах, че бояджията е известен по форумите и то по случайност СЛЕД като му бях закарал колата! Демек-бях поставен пред свършен факт. Не се сетих да проверя по име на сервиз понеже ме прати при него мой приятел и не се задълбавах в проверки - ще ми е за урок.
П.П. Прикачвам снимки на боядисаните фалцове, които при първи опит беше забравил. Това под боята не е прах а ПЯСЪК направо! Спокойно може да одраскаш на тях.


berta
Мнения: 194
Регистриран на: Вто 14 дек 2010 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сервиз Хидролифт АВ Автобояджийски услуги - Антиреклама

Мнениеот berta » Съб 16 юли 2011 16:28


... лоша репутация аз до сега за 1 път си бях карал коалта при 1 в елин пелин за 500 лв я беше направил по добре от тоя хаха :) със боя с материял,калник ми купува всичко за 500 лв портокоал имаше само на страничния панел за съжаления имам само една снимка
Изображение
единственото с което съм го запомнил с лошо е че като му казах да махне дръжките ги е напълнил с кит а не се е сетил да ги завари :) и бувкално след 2 седмици кита се напука при по рязко затваряне как и да е колата живя 1 месец пребоядисана и се тотализира при което яда ми мина за нула време :) колата беше в ето този вид преди боята с бая ръжди
Изображение
мисълта ми е че който си го може си го може а не според парите защото имам познат бояджия пак с такава камера омния дето зима по 1500 за пребоядисване си беше пребоядисал собствената си ретро 3ка там бая стара и пак беше станала на портокал :)


taran
Мнения: 565
Регистриран на: Съб 21 май 2011 6:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз Хидролифт АВ Автобояджийски услуги - Антиреклама

Мнениеот taran » Съб 16 юли 2011 16:51


Че,камерата не боядисва колата...Бояджията я боядисва и подготвя,той подбира и материялите които да вложи...


Потребителски аватар
neon
Мнения: 1796
Регистриран на: Вто 04 апр 2006 21:38
Автомобил: S3
Двигател: BAM
Местоположение: София

Re: Сервиз Хидролифт АВ Автобояджийски услуги - Антиреклама

Мнениеот neon » Вто 26 юли 2011 11:55


Ново 20! Сега на слънце забелязах, че има разлика в цвета м/у първоначално боядисаните детайли и тези,които пръскаха 2-ри път. :banghead:


Потребителски аватар
R@do
Батето
Мнения: 5449
Регистриран на: Пон 17 яну 2005 10:47
Автомобил: Audi 80
Двигател: ABK 1993
Местоположение: В планината

Re: Сервиз Хидролифт АВ Автобояджийски услуги - Антиреклама

Мнениеот R@do » Сря 16 ное 2011 17:51


Хидролифт са си с калпав собственик и никога няма да могат да задържат читав персонал, който да мотивират. Симптома на малката семейна фирмичка.


slawunder
Мнения: 9
Регистриран на: Съб 17 ное 2007 23:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Сервиз Хидролифт АВ Автобояджийски услуги - Антиреклама

Мнениеот slawunder » Сря 25 апр 2012 22:14


Пичове,

аз няколко коли си боядисах там не съм имал проблеми.....



... да не би да е в марката


Потребителски аватар
neon
Мнения: 1796
Регистриран на: Вто 04 апр 2006 21:38
Автомобил: S3
Двигател: BAM
Местоположение: София

Re: Сервиз Хидролифт АВ Автобояджийски услуги - Антиреклама

Мнениеот neon » Сря 25 апр 2012 23:23


slawunder написа:Пичове,

аз няколко коли си боядисах там не съм имал проблеми.....



... да не би да е в марката

Коя марка "пич"?


Потребителски аватар
deversant
Мнения: 1229
Регистриран на: Пон 06 ное 2006 23:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Сервиз Хидролифт АВ Автобояджийски услуги - Антиреклама

Мнениеот deversant » Чет 26 апр 2012 8:17


От всичко,най-много мразя колата да стане за боя,и да трябва да се ходи при бояджия!
Това е най-противното нещо на света,все ще се намери някой да о*ка работата! :beat_butt2


Потребителски аватар
yoan4o
магистрален бандит
Мнения: 4765
Регистриран на: Чет 21 авг 2008 16:21
Автомобил: 2018 Arteon R 335 + 2017 e-Up
Двигател: Много газ и всичко ток
Местоположение: София

Re: Сервиз Хидролифт АВ Автобояджийски услуги - Антиреклама

Мнениеот yoan4o » Чет 26 апр 2012 8:33


deversant написа:От всичко,най-много мразя колата да стане за боя,и да трябва да се ходи при бояджия!
Това е най-противното нещо на света,все ще се намери някой да о*ка работата! :beat_butt2


+1

slawunder написа:Пичове,

аз няколко коли си боядисах там не съм имал проблеми.....



... да не би да е в марката


Току що получи предупреждение за това си изказване.


Потребителски аватар
R@do
Батето
Мнения: 5449
Регистриран на: Пон 17 яну 2005 10:47
Автомобил: Audi 80
Двигател: ABK 1993
Местоположение: В планината

Re: Сервиз Хидролифт АВ Автобояджийски услуги - Антиреклама

Мнениеот R@do » Сря 02 май 2012 8:39


Сашо Василев от Хидролифт редовно кара служителите си да се регистрират по форумите. Преди време правеха опит тука за нерегламентирана реклама.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта