Добър сервиз в Дружба 1

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
brumbar4e
Мнения: 227
Регистриран на: Чет 15 фев 2007 20:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Добър сервиз в Дружба 1

Мнениеот brumbar4e » Чет 08 сеп 2011 21:21


Искам да изкажа благодарностите си към един майстор - dannko, който познавам от много години и до сега нито веднъж не си е свършил работата през пръсти, а винаги е бил точен към мен :bowdown :bowdown :bowdown :D Имам 2 VW-та от 8 години, само той се грижи за тях!
за пореден път се доказа и преди 4-5 дни. Трябва да пътувам за Гърция с тази кола в неделя 11,09,2011.
На кратко: колата ми губеше антифриз и палех на 3 цилиндъра.
Диагнозата беше - гарнитура на глава. След достатъчно бързата му намеса, колата днес излезе от сервиз и с напаснати клапани :D :bowdown :bowdown :bowdown има още много подробности, но ще си ги запазя ...
Аз наистина съм ВИП клиент :Mr Green Fun

Евала душата, отново много ти благодаря!!!! :bowdown

Тъй като знам, че има регистрация и чете форума / написала съм ник /, всеки който има въпроси може да му пише и да му вземе телефона :D аз също мога да съдействам :Mr Green Fun той се намира в г. София, жк. Дружба 1

п.п. за него съм казала на много хора и до сега няма човек, който да се е оплакал, напротив, само суперлативи :D наистина смея да твърдя, че това е човек, който си разбира от работата и му се отдава :D

Последна промяна от brumbar4e на Пет 09 сеп 2011 9:55, променено общо 2 пъти.




Потребителски аватар
Bobi_S13
Der Polizist
Мнения: 6844
Регистриран на: Пет 20 юни 2008 13:44
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София(Обеля)

Re: един истински майстор

Мнениеот Bobi_S13 » Чет 08 сеп 2011 21:24


дам, истината си е истина.

Спестил ми е сумати пари, от куци диагнози. И винаги е бил коректен към мен. Там си правя колата от доста време. Абе какво да ви кажа, чува ги нещата!

Човек който си заслужава да бъде наречен - майстор!


Даньо, благодаря ти :bowdown


Потребителски аватар
tiniti
Мнения: 15
Регистриран на: Чет 02 апр 2009 15:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: един истински майстор

Мнениеот tiniti » Чет 08 сеп 2011 21:32


Присъединявам се и аз. :) Каквото попадне в ръцете му го прави като ново :bowdown


Потребителски аватар
The_Machine
Мнения: 3558
Регистриран на: Нед 17 дек 2006 20:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: един истински майстор

Мнениеот The_Machine » Пет 09 сеп 2011 0:47


Къде точно работи?


Потребителски аватар
Bobi_S13
Der Polizist
Мнения: 6844
Регистриран на: Пет 20 юни 2008 13:44
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София(Обеля)

Re: един истински майстор

Мнениеот Bobi_S13 » Пет 09 сеп 2011 8:25


В двора на Тих Труд.
като влезеш през бариерата, от лявата страна има нещо като пресечка и влизаш в един граден правоъгълник от халета. Питаш за Даниел!


Потребителски аватар
МАЛКИЯ
Мнения: 5
Регистриран на: Пон 21 мар 2011 21:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: софия

Re: Добър сервиз в Дружба 1

Мнениеот МАЛКИЯ » Пет 09 сеп 2011 12:17


браво едно голямо БЛАГОДАРЯ и от мен :bowdown :bowdown :bowdown майсторът си е майстор :bowdown :bowdown :bowdown


Потребителски аватар
santo_trafficante
Мнения: 7159
Регистриран на: Сря 21 дек 2005 11:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Добър сервиз в Дружба 1

Мнениеот santo_trafficante » Пет 09 сеп 2011 19:14


Аз пък не съм доволен :wink: Преди 2/3 год. на колега от този форум Стиви Джи закарахме колата за малък ремонт.Взехме колата и след 500 метра и изтече хидравличната течност :wink: Колегата се направи на луд и т.н.


bread1978
Мнения: 343
Регистриран на: Пон 16 фев 2009 9:13
Автомобил: VW Polo
Двигател: AEF 1997
Местоположение: София

Re: Добър сервиз в Дружба 1

Мнениеот bread1978 » Пет 09 сеп 2011 19:19


А на същото място няма ли и друг сервиз, който пак го има в раздел Сервизи? На колегата Quicksilver, който м/у другото е точен и добър майстор? Или се бъркам, но описанието на БобиС13 е същото...


Потребителски аватар
brumbar4e
Мнения: 227
Регистриран на: Чет 15 фев 2007 20:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Добър сервиз в Дружба 1

Мнениеот brumbar4e » Пет 09 сеп 2011 22:15


santo_trafficante написа:Аз пък не съм доволен :wink: Преди 2/3 год. на колега от този форум Стиви Джи закарахме колата за малък ремонт.Взехме колата и след 500 метра и изтече хидравличната течност :wink: Колегата се направи на луд и т.н.


ти по-добре кажи, че не се разбираш с Даниел по други причини :D
аз и всички около мен сме безкрайно доволни, но винаги ще има и недоволни и мрънкялници :D
все пак темата ми е по-скоро да благодаря :Mr Green Fun
bread1978 там има много гаражи и сервизи, може и този колега да е там, но не го познавам и не съм го ползвала :D


bread1978
Мнения: 343
Регистриран на: Пон 16 фев 2009 9:13
Автомобил: VW Polo
Двигател: AEF 1997
Местоположение: София

Re: Добър сервиз в Дружба 1

Мнениеот bread1978 » Пет 09 сеп 2011 23:05


@бръмбарче
като бях при колегата (а съм бил 4 пъти), който съм споменал в поста ми, видях само едно друго що-годе оживено място там (чуваше се лека музика). Та за това питам - същото ли е мястото...


pistarkata
Мнения: 56
Регистриран на: Нед 04 апр 2010 13:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Севлиево/София

Re: Добър сервиз в Дружба 1

Мнениеот pistarkata » Съб 10 мар 2012 17:41


Стара тема но не мога да не изкажа и аз безкрайните си благодарности. В събота отидох до въпростния майстор въпреки, че беше ангажиран с изостанала работа от цялата седмица и ми каза, че събота не работят и днес е изключение човека отиде, разгледа щателно автомобила ( имах проблеми с играене на обороти и гаснене) и около 10 мин само набелязва, кое не е добре захванато, кое е скъсано, кое тече и се залови да пристяга напасва и слага нови маркучи, клеми и т.н. Въпреки многото сервизи който съм обиколил и всичко по енерция ми казваха да сменям какво ли не без да я погледнат само като им кажа симптомите( като се почне от стъпков мотор, през бубина, дросел, дебитомер, свещи, капачки, палци и т.н.) човека започна да лекува не симптомите а източника. Стигнахме до извода след много разговори и съвети, че засмуква въздух от някаде. Наскоро бях сменил въздушен филтър при едни "майстори" и така бяха закрепили въздуховода към дросела, че от страни влизаще съвсем спокойно въздух. Нямаше нито отплътнение нито нищо. Открихме и спукана тръбичка сменихме и нея и още 4, 5 маркучета и чудото стана. След запалване просто замърка колата. Останах страшно впечатлен от вниманието и отношението. Привързваше всеки увиснал маркуч или жичка и изолираше всичко по колата. Накрая след нормалния въпрос, колко ще ми струва всичко - отговора беше. Варви да и се порадваш на тази кола, че го заслужава! Разбира се оставих една сума но самия факт, че макар и дребен и незначителен проблеми ми висеше от месеци и никой не можеше да го диагностицира ме впечетли и препоръчвам горещно въпросния сервиз!!! Успех на всички.


Потребителски аватар
brumbar4e
Мнения: 227
Регистриран на: Чет 15 фев 2007 20:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Добър сервиз в Дружба 1

Мнениеот brumbar4e » Пон 21 май 2012 19:39


И аз отново да напиша :Mr Green Fun за пореден път Даниел реагира и ми направи колата :bowdown :bowdown :bowdown
счупих скорости и въпреки, че имаше страшно много пациенти ме вмъкна в програмата :Mr Green Fun
безкрайно съм му благодарна и наистина мога най-отговорно да заявя, че това е човек, който знае какво прави и как да го направи, а за парите няма да го коментирам :mrgreen:


SkeiD
Мнения: 1
Регистриран на: Вто 11 ное 2014 18:38
Автомобил:
Двигател:

Re: Добър сервиз в Дружба 1

Мнениеот SkeiD » Вто 11 ное 2014 22:00


Може ли някой да обясни, кой точно е сервиза на Даниел, и дали още се намира в двора на Тих Труд.Днес се разходих до там, и видях 2 сервиза: След бариерата направо казва се, Meridian, и след бариерата в една пресечка в ляво казва се, Oilhamar group.


Потребителски аватар
7 speed DSG
Мнения: 260
Регистриран на: Съб 19 юни 2010 8:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Добър сервиз в Дружба 1

Мнениеот 7 speed DSG » Вто 16 дек 2014 12:13


Дали не може някой да остави и един телефон за връзка с майстора icon_idea

Ще бъде по-полезно за интересуващите се, отколкото само гол адрес (тип: “на село, за дядо” от А.П. Чехов "Ванка") без работно време и местоположение в покрайнините :wink

Весели празници на всички и хиляди безаварийни километри :beer



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта