Автомивка Фреш The Mall - мърлячи

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
GREEN_lADY
Мнения: 3094
Регистриран на: Нед 11 май 2008 21:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автомивка Фреш The Mall - мърлячи

Мнениеот GREEN_lADY » Пет 03 фев 2012 19:35


vasstop написа:
Милослав написа:
vasstop написа:20лв автомивка наричаш евтино ли!?!?
Къде в София има хубава мивка и на под 10лв вътре и вънка - аз поне не знам такава
Е тука:
viewtopic.php?f=20&t=220972
Вярно, няма кафенце на топло, но пък не е 20лв...


+1 за Кар Фреша, всеки път колата се мие с внимание и се оглежда след миенето.Цена вътре вънка беше 11-12лв и качеството е като за 20 :012:




Потребителски аватар
stenly_m
Мнения: 586
Регистриран на: Пон 17 мар 2008 23:44
Автомобил: GOLF 4 TDI
Двигател: ASV
Местоположение: Wilmington, NC
Контакти:

Re: Автомивка Фреш The Mall - мърлячи

Мнениеот stenly_m » Съб 04 фев 2012 16:47


Досега и аз оплакване от там нямам. Винаги ме питат/предлагат дали искам да мажат колата с някакви видове пасти и т.н. ходя почти всяка седмица и съм доволен. Аз ли не съм толкова взискателен или просто целя хора, които си вършат работата.

+1 от мен


Потребителски аватар
unitop
Мнения: 53
Регистриран на: Нед 27 мар 2011 13:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Автомивка Фреш The Mall - мърлячи

Мнениеот unitop » Чет 09 фев 2012 8:14


Колеги, ако искате добро обслужване и сте близо до стария сервиз Дружба отидете там viewtopic.php?f=13&t=267671&hilit=%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%8A%D1%80+%D0%9C%D0%B8%D1%82%D0%BE%D0%B2
Ще получите комплексно обслужване и надявам се да останете доволни. А цените ... преценете сами и напишете.


Потребителски аватар
Ivaylichko
Мнения: 79
Регистриран на: Нед 27 сеп 2009 10:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Автомивка Фреш The Mall - мърлячи

Мнениеот Ivaylichko » Чет 09 фев 2012 16:17


unitop написа:Колеги, ако искате добро обслужване и сте близо до стария сервиз Дружба отидете там viewtopic.php?f=13&t=267671&hilit=%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%8A%D1%80+%D0%9C%D0%B8%D1%82%D0%BE%D0%B2
Ще получите комплексно обслужване и надявам се да останете доволни. А цените ... преценете сами и напишете.

Колега, тук става въпрос за определена автомивка, не за сервиз.


Потребителски аватар
bulaki
Мнения: 750
Регистриран на: Нед 12 ное 2006 14:41
Автомобил: VW Passat B8 variant Hight Line
Двигател:
Местоположение: София,кв. Горубляне, ул. Лазар Плачков 10
Контакти:

Re: Автомивка Фреш The Mall - мърлячи

Мнениеот bulaki » Вто 14 фев 2012 10:17


Аз за това на такива мивки в моловете не ходя.
Когато искам да ми се изчисти колата както трябва ходя в Горубляне на автомивката на ресторант "Окото".Мият много добре,повечето клиенти са им с S-класи и такива подобни,цената е 12 лв комлексно,слагат ароматизаторче след почистването,има и кафене в самата мивка,като кафето е безплатно за клиентите им.
До самата мивка е ресторанта,ако на някой не му се седи в мивката да ходи там.
Аз съм супер доволен от тази мивка,дано някой ако отиде там да остане и той доволен


Потребителски аватар
jbussines
Мнения: 274
Регистриран на: Вто 08 май 2007 9:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автомивка Фреш The Mall - мърлячи

Мнениеот jbussines » Съб 17 мар 2012 14:11


Така и така има тема ето и още една автомивка в която да не ви се случва да ходите.
Аз пробвах ,но късно разбрах за какво става въпрос а явно е известно и на други хора.Автомивката е в Люлин-5 на път за АМ "Люлин".По принцип съм ходил и още веднъж ,но тогава миеха едни цигани и го правеха добре а сега най-вероятно са се сменили собствениците обслужването е по-зле от преди 1-2 години.

http://solidarnost.tv/public/life/avtomivka/


eddyman
Мнения: 672
Регистриран на: Чет 12 фев 2009 16:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автомивка Фреш The Mall - мърлячи

Мнениеот eddyman » Съб 17 мар 2012 15:57


bulaki написа:Аз за това на такива мивки в моловете не ходя.
Когато искам да ми се изчисти колата както трябва ходя в Горубляне на автомивката на ресторант "Окото".Мият много добре,повечето клиенти са им с S-класи и такива подобни,цената е 12 лв комлексно,слагат ароматизаторче след почистването,има и кафене в самата мивка,като кафето е безплатно за клиентите им.
До самата мивка е ресторанта,ако на някой не му се седи в мивката да ходи там.
Аз съм супер доволен от тази мивка,дано някой ако отиде там да остане и той доволен


С две ръце подкрепям! И аз си мия там Пасатора


redsunny
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 06 яну 2014 23:47
Автомобил:
Двигател:

Re: Автомивка Фреш The Mall - мърлячи

Мнениеот redsunny » Вто 07 яну 2014 0:00


НЕ ХОДЕТЕ ДА СИ МИЕТЕ КОЛИТЕ ВЪВ АВТОМИВКА ФРЕШ ПАРАДАЙС ЦЕНТЪР. АРОГАНТНИ КОПЕЛЕТА. МИЕЙКИ ПРЕЗ ПРЪСТИ КОЛАТА МИ, НЕЗНАЙНО КАК СА МИ СЧУПИЛИ ОГЛЕДАЛОТО НА СЕННИКА. КОГАТО ПОТЪРСИХ ОТГОВОР, КАК Е СТАНАЛО ИЗВЕДНЪЖ СЕ ОКАЗА,ЧЕ МИЯЧА Е В ДЪЛГА ОТПУСКА. НЕ СТИГА АРОГАНТНОТО ДЪРЖАНИЕ НА СЛУЖИТЕЛЯ, НО МИ СЪОБЩИХА, ЧЕ ПРИ ТЯХ НЕ СЕ СЛУЧВАТ ПОДОБНИ НЕЩА И ЕДВА ЛИ НЕ АЗ СЪМ ВИНОВНА, АМА И НЕ ЗНАЯТ КАК. Е КАЖЕТЕ МИ ДРАГИ ГОСПОДА НЕ ВИ ЛИ ПРИЛИЧАТ НА ТЪПИ ИНДИВИДИ, КОИТО ДОРИ НЕ ЗНАЯТ КАК ДА СЕ ОПРАВДАЯТ.
НЕ ХОДЕТЕ В ТАЗИ ИДИОТСКА АВТОМИВКА.


Потребителски аватар
jokera152
Мнения: 183
Регистриран на: Нед 11 дек 2011 14:49
Автомобил: Leon+Peugueot 307
Двигател: ARL+HDI
Местоположение: Sofiq,Blagoevgrad

Re: Автомивка Фреш The Mall - мърлячи

Мнениеот jokera152 » Сря 12 фев 2014 19:52


За мен най-добрата автомивка е тази на Радиал центъра под моста Чавдар комплексното е около 15-16лв,но ти я мият и чистят за около 40,50мин и най-важното прават го качествено.


Ivo1986
Мнения: 60
Регистриран на: Чет 03 яну 2013 11:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автомивка Фреш The Mall - мърлячи

Мнениеот Ivo1986 » Чет 13 мар 2014 15:50


Във мол Сердика се справят добре момчетата,отделно забелязвам че миячите нямат право да се качват и да местят колата.Има си човек който я вкарва,проверява дали е измита и я изкарва.
Верно 16лв мисля че беше но си струва


Потребителски аватар
kriso_g
Мнения: 1636
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 13:03
Автомобил: MK4 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: Рудозем

Re: Автомивка Фреш The Mall - мърлячи

Мнениеот kriso_g » Чет 13 мар 2014 16:04


Стоите около колите си или близо до тях,защото какви зулуми може да получите докато ви мият колата не е истина... :scare3 :scare3 :scare3


grafa
Мнения: 55
Регистриран на: Пон 31 дек 2007 8:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автомивка Фреш The Mall - мърлячи

Мнениеот grafa » Вто 15 апр 2014 11:31


В Дружба 1, на Цветан Лазаров (под моста за аерогарага)има мивка. Доста съм доволен. Стараят се макисамално, мият от до, слагат силикон за гуми и т.н. Колата се суши и с парцал. Вярно, 16 лева взимат, но пък има за какво. На 100 метра има сладкарница Неделя, може да седнеш там и млади сервитьорки да те обгрижват :D
Мивката е малко скрита, между другото. На гърба на Мото Експерт е, срещу бл. 181 (този с неделята)... Ходи разбери, че там има нещо.


drmilendd
Мнения: 1115
Регистриран на: Вто 30 авг 2005 23:02
Автомобил: Opel Vectra
Двигател: 22ZE 2009
Местоположение: София
Контакти:

Re: Автомивка Фреш The Mall - мърлячи

Мнениеот drmilendd » Нед 08 фев 2015 13:16


redsunny написа:НЕ ХОДЕТЕ ДА СИ МИЕТЕ КОЛИТЕ ВЪВ АВТОМИВКА ФРЕШ ПАРАДАЙС ЦЕНТЪР.
НЕ ХОДЕТЕ В ТАЗИ ИДИОТСКА АВТОМИВКА.

Подкрепям! Днес ми свиха 4-5 талончета за синя зона! Жена ми късно се усети, чак като се прибра


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18715
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Автомивка Фреш The Mall - мърлячи

Мнениеот hooligans » Нед 18 ное 2018 22:02


В четвъртък оставих колата в автокозметичен център Фреш в The mall и изрично казах, че не искам да се чисти багажника, защото е пълен. Беше ми казано, че след час ще е готова. След 45 минути отидох пред входа на автомивката и видях, че багажника е отворен. След 40минути чакане пред входа на автомивката си взех колата и забелязах, че на предния прозорец си седеше кръга от стойката за телефона. Помолих да я изчистят, но ми обясниха, че това не се чистело и си оставал белега от стойката.... Съгласих се, платих 28лв за комплексно почистване, дадох 2.50 бакшиш и си тръгнах. В петък като си отворих багажника заварих кални петна на щората на багажника, които ги нямаше преди автомивката... Правете си сами изводите!
Прикачени файлове
F97B6A27-795F-4A1F-B99E-864C9D155F26.jpeg


Anr
Мнения: 25
Регистриран на: Вто 08 апр 2008 21:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автомивка Фреш The Mall - мърлячи

Мнениеот Anr » Чет 21 мар 2019 11:57


Потвърждавам впечатленията за некачествена автомивка. 30 лева ми взеха - огледалата и предната маска бяха КАЛНИ от долната страна, цялата кола в следи от вода и недоизмито, вътре недоизчистено, стелките също с остатъчни следи от мръсотия и вода... Въобще тотално зле.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта