Автокъща във Враца - мнения?

Volkswagen или Audi, Golf или Passat, Bentley или Bugatti - това е мястото да питате, да споделите и да разберете
p3p1to
Мнения: 213
Регистриран на: Пон 22 ное 2010 18:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ботевград

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот p3p1to » Чет 05 яну 2012 15:31


ехехе и аз съм за ;) там само на разходка става да идеш и то не точно във Враца а Леденика :D




Потребителски аватар
plamen000000
Мнения: 985
Регистриран на: Сря 13 фев 2008 19:22
Автомобил: Passat B3 Arriva-Variant-Vw T4
Двигател: ABS 1993-AAB 1996
Местоположение: Сливница/Благоевград/София

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот plamen000000 » Пет 27 яну 2012 20:13


Кола от Враца НИКОГА!!! 2010 лятото ходих да гледам кола пасат б3-ка '93 година със "всички екстри" от който нито една не работеше, колата даже и спирачки нямаше, да не говориме че двигателя едва поддържаше обороти на ярмомелка (около 500)със оригинал италианска газова незнайно каква уредба.Кола от там - недейте !!!


viking.
Мнения: 82
Регистриран на: Вто 19 яну 2010 18:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот viking. » Пет 27 яну 2012 21:53


Трошки от Италия се внасят във всички градове...


tonilom1
Мнения: 54
Регистриран на: Пон 31 окт 2011 22:12
Автомобил: Passat B7 2.0TDI DSG
Двигател: CFFB 2012
Местоположение: Cervia,Italia;Lom,Bulgaria

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот tonilom1 » Съб 11 фев 2012 11:18


Колите от Австрия имат проблем с ръждата но това лесно се вижда,другото обикновено е без проблеми,,докато от Италия дето не сменяват масло и нищо не се подържа риска е доста по-голям.


Потребителски аватар
plamen000000
Мнения: 985
Регистриран на: Сря 13 фев 2008 19:22
Автомобил: Passat B3 Arriva-Variant-Vw T4
Двигател: ABS 1993-AAB 1996
Местоположение: Сливница/Благоевград/София

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот plamen000000 » Съб 11 фев 2012 16:41


tonilom1 написа:Колите от Австрия имат проблем с ръждата но това лесно се вижда,другото обикновено е без проблеми,,докато от Италия дето не сменяват масло и нищо не се подържа риска е доста по-голям.

Хора 'айде да не си отварям устата, ама двете б3-ки са ми италянки и немат грешка, да чукна на дърво, на едната съм собственик от 2001 година, другата от 2010,съответно на 180 000км и 45 000 км в България.Двигателя ще прежалиш 800-1000 лв, ще го отвориш и ще си тип-топ, а какво пра'йме с австрийските и немски ръжди - жена и ръжда тръгнат ли нема спиранИе.Колкото до темата по-горе съм си казал мнението, но недейте говорили против 'талянските коли.


viking.
Мнения: 82
Регистриран на: Вто 19 яну 2010 18:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот viking. » Съб 11 фев 2012 17:25


Каква бе темата,какво се получи....


Потребителски аватар
Hristov838
Мнения: 101
Регистриран на: Чет 01 май 2008 19:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София, Бяла Слатина

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот Hristov838 » Вто 17 апр 2012 18:01


Според мен не може да се обобщава за всички автокъщи в града. Аз съм вземал коли от там, от едни бях доволен, от други не. Истина е, че там цените наистина са по-ниски. А в Горубляне като са по-високи какво от това, едва ли са по-качествени. Просто на Горубляне влагат повече средства за ги лъскат, пастират и догаждат всякак. Но колите идват и в София, Враца и Дупница в едно състояние и вид. Скоро бях във Враца и минах по автокъщите. Има и такива, в които част от колите са прашни и мръсни, непрани и неизчистени. Просто собственика предпочита да не влага пари в нея и да я продаде както е дошла на по-ниска цена. В една от къщите всички коли бяха ръждиви и бяха внос само от Австрия. Имам познат, който се занимава с автомобили във Враца и той ми е споделял, че идват и коли в много добро състояние и на реално малко километри, но те обикновено не се задържат в автокъщите, а се разпределят още от автовоза. Най-добре е да се купува кола със съдействието на човек /познат/, който вкарва коли или който познава автоджамбаза, за да ти каже поне в какво състояние е дошла колата. Така, че обикаляйте смело и гледайте, все пак никой не може да те накара на сила да вземеш една кола, ако не ти харесва. И в край на сметка всичко е до късмет...


Потребителски аватар
gudaka
Мнения: 35
Регистриран на: Сря 18 апр 2007 18:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Коzlodui

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот gudaka » Пон 14 май 2012 20:17


е аз като си купих от дупница да не мислите ,че е по хубава от врачанските :) още пари хвърлям да си я правя както трябва, смених тая година амортесьорите и тампоните-включително и на задния мост а е минала само 20 000 километра в бг maikomila тази седмица смяна и на двигател :? а преди 2 години ремонт на вала заради разбита ролка на ангренажния ремък facepalm .всичко е късмет и човек да разбира като тръгне да купува :)


Потребителски аватар
hristodj
Мнения: 711
Регистриран на: Съб 19 фев 2011 18:24
Автомобил: golf 3 kombi
Двигател: AHU 97
Местоположение: Кърджали
Контакти:

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот hristodj » Пон 14 май 2012 20:36


Мой колега си взе хюндай акцент от Враца.Колата отвсякъде перфектна.....
Да ама не след 6-7 месеца нямаше елемент където да не изби ръжда.Направо грозна картина.Аз също я гледах като я докара беше маскирана перфектно,големи магьосници.Едвам я продаде на половин цена.Естествено не всички са такива измекяри предполагам.


Потребителски аватар
my heart iS iCe
Мнения: 5418
Регистриран на: Сря 11 мар 2009 20:29
Автомобил:
Двигател:

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот my heart iS iCe » Пон 14 май 2012 20:40


Да не кажа голяма дума, но 80% от автомобилите както във Враца, и Мобиле.бг НОВ ВНОС са внос от Австрия, казвам го защото имам познат който внася само автомобили, и ми каза че почти не са останали Италянки които се продават и си заслужава да ги препродава в България, което значи, идва ерата на рЪждата (rat Style) :lol: Моята 3-ка още 2 години и може да не доживее, ще изчезне :063: Купих я от Блгагоевград, и там е налазила рЪждата mhihi


Потребителски аватар
Special mk3
Мнения: 702
Регистриран на: Пон 08 авг 2011 22:36
Автомобил: Vw Golf Mk3
Двигател: TDI
Местоположение: Видин.
Контакти:

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот Special mk3 » Пон 14 май 2012 20:52


Италянските коли както добри така има и пълни батаци ,предишният ми автомобил алфа 145 ТДИ 90кс беше закупена от Италия перфектно състояние всички екстри,изключително запазен интериор и приличен външен вид с само дребна дракотина на на прага.
на 140х км с пълна серизна история 2те дистанционни на алармата 2та ключа абе с 2 думи идеален автомобил.
Карал съм я 4години и я продадох на 220х км в отлично здраве.и вървеше много.Професията ми е свързана с внос и продажба на автомобили с камионче карал съм 10г от Италия и знам какво означава кола от Италия с 2 думи до долу но има и коли който ще ти падне шапката,вече 20г се занимавам с тази професия и съм стигнал до извода че Евтино и хубаво няма!!
Австрийските са зле от към купе но мнението че австрииските са ръждилници е доста оспорвано има и доста запазени коли който са на средна цена има и такива който са доста евтини въз основа на състоянието им.
Успех.


Потребителски аватар
GuLiVeR
Мнения: 287
Регистриран на: Вто 27 мар 2012 20:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот GuLiVeR » Пон 14 май 2012 21:38


колеги като бях командировка на враца останах приятно изненадан от готините жени и хубавите кръчми и евтинийка и голям купон ставаше всяка вечер , а пък за колите малко са изгнили, но пък иначе са напудрени, като ябълка отвън лъскава, а пък отвътре изгнила , но най важното е да гледате като купувате и ако не разбирате си вземете някой с вас, дето отбира от нещо, но има и доза късмет :012: :beer


Потребителски аватар
Манци
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 23 сеп 2013 17:34
Автомобил: Vw pasat B5
Двигател: 1998
Местоположение: Montana

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот Манци » Чет 09 окт 2014 19:49


Колеги точно от Враца взех пасат б5 италянка до ден днешен няма никакви проблеми.Изненадващо даже и беше обслужен!!!


aksinia66
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 18 апр 2008 16:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Враца

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот aksinia66 » Пет 17 апр 2015 9:10


Имам две закупени коли от тях и съм доволна от коректността и изготвените ми документи


Потребителски аватар
drago_tr
Мнения: 2527
Регистриран на: Сря 09 мар 2005 13:28
Автомобил: Passat B5 Audi A4B6
Двигател: AFN AVB
Местоположение: Пловдив, Враца

Re: Автокъща във Враца - мнения?

Мнениеот drago_tr » Пет 17 апр 2015 12:40


Колата е като жената....взимаш я, но скритите дефекти излизат по късно :dummy
За авто-къщите съм си дал мнението по нагоре, но ако ви се наложи да ползвате Врачанските сервизи и майстори за каквото и да е било да пипат по колата ви, бягайте колкото се може по далеч. :deal



Върни се в “Избор и покупка на автомобил”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта