Качествен баланс на гуми в София ?!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
7 speed DSG
Мнения: 260
Регистриран на: Съб 19 юни 2010 8:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Качествен баланс на гуми в София ?!

Мнениеот 7 speed DSG » Вто 17 юли 2012 6:07


От "Студентски град", като се тръгне посока "Младост" на самият ъгъл на булевард „Александър Малинов“ - от едната страна е магазин за джанти и сервиз (няма как да го пропуснете) има огромен надпис ДЖАНТИ И ГУМИ, на червен фон с бели букви, от другата страна има сервиз за ауспуси.
За баланс на всички гуми с размер 225/45 R17, изправяне на една от джантите и оптимизира на две от гумите (нови гуми, монтирани не както трябва в/у джантите - подскачаха) платих 72 лв.




myrco
Мнения: 14
Регистриран на: Пон 10 авг 2009 10:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: bulgaria

Re: Качествен баланс на гуми в София ?!

Мнениеот myrco » Чет 09 май 2013 17:29


От студентски град, ъгъла с бул. "Ал. Малинов" е бензиностанция Шел , не го намирам този сервиз...Освен ако не става въпрос от метрото към "Ал. Малинов" сервиза на ъгъла, но там пък джанти не продават.


Потребителски аватар
monty
Мнения: 87
Регистриран на: Съб 20 окт 2007 22:42
Автомобил: Hyundai i20
Двигател: 998cc TGDI
Местоположение: София

Re: Качествен баланс на гуми в София ?!

Мнениеот monty » Чет 09 май 2013 18:04


Булеварда не е "Александър Малинов", ами "Андрей Ляпчев". Ето линк -> bgmaps.com


myrco
Мнения: 14
Регистриран на: Пон 10 авг 2009 10:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: bulgaria

Re: Качествен баланс на гуми в София ?!

Мнениеот myrco » Чет 09 май 2013 18:28


Значи срещу 7 ,8 блок в студентски град:) сещам се къде, благодаря колега .


crazy_emo
Мнения: 20
Регистриран на: Пет 07 яну 2011 9:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sf

Re: Качествен баланс на гуми в София ?!

Мнениеот crazy_emo » Пон 15 сеп 2014 14:05


Аз съм много доволен от една гумаджийница в кв."Манастирски ливади" , на ул."Боянски водопад" 104 . Момчетата са много кадърни и правят отстъпки за изправяне на джанти,а проблеми с колата,от както ходя при тях не съм имал.Отделно за нови гуми там ми дават много добри цени и винаги,когато съм изпращал някой там е бил доволен и удивен. Ако искате им се обадете за цени на нови гуми да пробвате ...тел. 0885124163



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 136 госта