Сервиз за дизелов двигател VW GOLF 4

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Doctor Faustus
Мнения: 4
Регистриран на: Пет 18 сеп 2015 8:23
Автомобил:
Двигател:

Сервиз за дизелов двигател VW GOLF 4

Мнениеот Doctor Faustus » Чет 21 юли 2016 8:55


Здравейте, колеги! Ще съм ви доста благодарен, ако може да ми препоръчате читав сервиз за VW GOLF 4 1.9 дизел, бих искал да му проверя скоростната кутия, че издава доста странни шумове, както и цялостното състояние на колата. Ще пътувам тия дни до Бургас и искам да знам дали има вероятност колата да ме остави по пътя и дали трябва да мисля други варианти за предвижване. По принцип щях да ползвам сервиза на Niksi и Мишо от Герман, но за пореден път , когато ми изниква нужда го заварвам в почивка човека. Трябва ми читава алтернатива, че не искам да давам колата си на квартални майстори и после да ми се налага да плащам двойно за да им оправям тъпотиите. Става въпрос за град София.




Потребителски аватар
nikistoichev
Мнения: 76
Регистриран на: Съб 29 авг 2015 21:38
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз за дизелов двигател VW GOLF 4

Мнениеот nikistoichev » Чет 21 юли 2016 11:17


Първо провери маслото в скоростната кутия, ако не си го сменял скоро е добре да го смениш. Може това да е причината за шумовете. Аз лично скоро ходих в https://maxcar.bg/bg/content/serviz за смяна на маслото и масления филтър и останах много доволен от услугите им.


Потребителски аватар
dmt_alpha
Мнения: 61
Регистриран на: Съб 12 мар 2016 15:48
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз за дизелов двигател VW GOLF 4

Мнениеот dmt_alpha » Чет 21 юли 2016 23:31


За масло на скоростна и основен преглед можеш да отидеш навсякъде, не е нужно да търсиш нито ВАГ, нито дизелов специалист. Все пак, ако държиш на второто - в Студ. град до 52ри блок има един сервиз, мисля че GT1 BOK се казва. Предимно работят с Волво, но аз и един приятел сме си носили голфовете там. На мен ми оправиха сервото след като едно от софийските светила ме измами, после и по охлаждането свършиха работа. Много са точни, дори не ми взеха пари за долята хидравлична течност при първия ремонт. Собственикът се казва Георги, но работата я вършат няколко монтьори. Ако решиш там да ходиш, звъни първо по телефона, номерът го има на сайта им (лесно се намира с Гугъл)



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tyl и 87 госта